Trener zawodowy

Rozmowy ogólne.

Re: Trener zawodowy

Postprzez smerfetka0 » 10 kwi 2013, o 20:34

zycia sobie nie zaplanuje dokladnie, choc pomysly jakies sie mnoza w glowie na wlasny interes w PL, jeden do zrealizowania jednoczesnie w UK, obojetnie od miejsca zamieszkania.
nie zdecydowalam gdzie chce byc jeszcze, raz mam faze na anglie raz totalnie na Polske, ale z pewnoscia nie wroce do pl w ciemno, raczej w wypadku jak bede miala kiedys mozliwosc pracy gdzie firma bedzie wspolpracowala z anglia, chce zajmowac finansami, podatkami, analizami finansowymi, wiec byc moze to bedzie w przyszlosci mozliwe, z pewnoscia jak mam wracac i zarabiac 1500 na czysto w Pl odpada, tu za 1500 f troche inaczej wszystko wyglada.

ciezko powiedziec, na razie wszelkie plany realizuje malymi kroczkami.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Trener zawodowy

Postprzez Księżycowa » 10 kwi 2013, o 20:38

Smerfetko super to brzmi :) zazdroszczę Ci takich mozliwości... ja nawet jak bym chciała i teraz mogła wyjechać, to chyba już za późno na zaczynanie od nowa...
:bezradny:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Trener zawodowy

Postprzez smerfetka0 » 10 kwi 2013, o 20:50

mozliwosci na razie nie ma ;) to tylko plany i marzenia...

ksiezycowa bez przesady masz czas na wszystko jeszcze :)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Trener zawodowy

Postprzez Księżycowa » 10 kwi 2013, o 21:05

Ale pewnie będą... po takich studiach to w PL będą Cię czerwonym dywanem witać ;)

Stuknęło mi 23 parę tyg. temu... Ł 24... czas leci tak szybko... ryzykowalibyśmy bardzo takim skokiem na głęboką wodę... Ty zaczęłaś wcześnie i zakładając, że jesteśmy w podobnym wieku różnica miejsc w jakich jesteśmy jakbyśmy przeniesli się do UK, to kosmos a kilka lat temu znów nie było to po prostu mozliwe ... wierzę jeszcze, że jak się wezmę, to będę zarabiać nawet w PL więcej niż 1500 na rękę, a to i tak huk ostatnio.
Moze złudna nadzieja ale ja to sie mówi - umiera ostatnia.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Trener zawodowy

Postprzez smerfetka0 » 10 kwi 2013, o 21:24

wiesz ksiezycowa caly problem tkwi i jednym z plusow moich studiow odnoszac sie do PL ze wlasnie wiele osob tak mysli ze to takie woow i takie lepsze. nie mowie ze wszyscy ale taka mentalnosc jeszcze u nas jest zauwazalna. ale pod wzgledem praktycznym niczym to sie nie rozni procz znajomoscia jezyka ktorego nie tylko ci co wyjezdzaja moga sie nauczyc.

mi 23 stuknie za kilka tygodni :D

ale wszystkiego naj naj!! spoznione ale szczere ;)

nie przejmuj sie zycie jest przewrotne moze cie zaskoczy pozytywnie!
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Trener zawodowy

Postprzez Księżycowa » 10 kwi 2013, o 21:29

smerfetka0 napisał(a):mi 23 stuknie za kilka tygodni :D

ale wszystkiego naj naj!! spoznione ale szczere ;)

nie przejmuj sie zycie jest przewrotne moze cie zaskoczy pozytywnie!



Dzięki, to ja życzę wszystkiego naj do przodu, :kwiatek:

Pozbierałam się, na to wygląda i mam nadzieję, ze nie padnę znów po drodze, bop jesli zacznę szkołę z pracą znów, to musze sie trzymac. NIe będzie zwalniania tempa. Najlepiej i najpewniej poza domem rodziców ale nie da rady, więc trzeba znaleźć sposób na to co jest... w końcu w nieskończoność to ntrwac nie może a skoro dobrze sobie radziłam poza domem, to znaczy, że cały czas potrafię.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Trener zawodowy

Postprzez Księżycowa » 10 kwi 2013, o 21:38

A co do języka, to baaardzo bym chciała się go biegle nauczyć ale te wszystkie kursy tu to o kant d....y potrzaskać a jak jest jakis porządny, to suma taka, że kurs prawa jazdy bym zrobiła i jakies byle jakie auto kupiła za to ... ale co z tego... na żadne z tych rzeczy tak na [prawdę nie mam na tą chwilę...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Trener zawodowy

Postprzez caterpillar » 13 kwi 2013, o 01:49

Smerfeta a po co chcesz wracać do PL? Nie ma do czego raczej...



hej moja "szwagierka" skonczyla chyba nawet ten sam profil co ty smerfna i w PL znalazla bardzo dobra prace .
wiec ucz sie ucz ;)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Trener zawodowy

Postprzez smerfetka0 » 13 kwi 2013, o 14:02

ach jak mnie to podnosi na duchu :wink:

ale tak o na stronach z ogloszeniami znalazla ? czy przez kogos?
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Trener zawodowy

Postprzez Księżycowa » 13 kwi 2013, o 15:21

caterpillar napisał(a):
Smerfeta a po co chcesz wracać do PL? Nie ma do czego raczej...



hej moja "szwagierka" skonczyla chyba nawet ten sam profil co ty smerfna i w PL znalazla bardzo dobra prace .
wiec ucz sie ucz ;)


Zależy kto w jakiej sytuacji może. Smerfna pewnie będzie po rękach całowana jak wróci, to fakt.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Trener zawodowy

Postprzez caterpillar » 13 kwi 2013, o 15:25

znalazla z ogloszenia w naszym miescie, duzej firmie (bo ty tez z naszego miasta nie?)
fakt ,ze zajelo jej to ze 3 miesiace ale udalo sie.

ksiezycowa moze nie doslownie ale przyjeli ja z otwartymi rekami , bo jednak malo kto w PL ma mozliwosc konczyc takich studiow .

coz jak sie ma dobre wyksztalcenie i jeszcze dosc niszowa specjalizacje to ma sie wiekszego farta

:bezradny:

co do doradcy zawodowego u nas w collegu jest i moze w przyszlym roku sie wybiore wszak za darmo .

z tego co wiem taka osoba ma dosc dobre pojecie o rynku pracy, o potrzebie ukonczenia kursow na dane stanowisko itp

jak w rzeczywistosci jest :bezradny:

jesli za darmo to bym poszla jesli mialabym wywalac duzo kasy no to wolalabym sie upewnic popytac osoby ,ktore doswiadczyly takich porad.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Trener zawodowy

Postprzez Księżycowa » 13 kwi 2013, o 15:55

caterpillar napisał(a):znalazla z ogloszenia w naszym miescie, duzej firmie (bo ty tez z naszego miasta nie?)
fakt ,ze zajelo jej to ze 3 miesiace ale udalo sie.

ksiezycowa moze nie doslownie ale przyjeli ja z otwartymi rekami , bo jednak malo kto w PL ma mozliwosc konczyc takich studiow . Na pewno nie chcę stanąć w miejscu.



Pewnie, że tak. Ja jakiekolwiek bym zrobiła tutaj w PL, to i tak miałabym problem. Zrobić nie mogę płatnych, bo mnie nie stać jak na razie... a jak już mam robić chociaż dwuletnie, to chciałabym, żeby to było coś, co lubię a jakieś rozjechane te upodobania i predyspozycje u mnie :?

caterpillar napisał(a):jesli za darmo to bym poszla jesli mialabym wywalac duzo kasy no to wolalabym sie upewnic popytac osoby ,ktore doswiadczyly takich porad.


Mi sie wydaje, że za darmo, to nie ma co liczyć na uwagę i przyłozenie się do wykonania pracy. Ale własnie jak już mam zapłacić, to nie chcę byle komu... czytałam trochę w necie ale to loteria.
Sądzę podobnie do smerfnej w sumie, że ktoś taki raczej powinien być ukierunkowany psychologicznie.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Trener zawodowy

Postprzez smerfetka0 » 13 kwi 2013, o 16:09

o ktore miasto Ci chodzi ? o Londyn? w PL jestem spod Lublina.

wiesz Ksiezycowa ja naprawde mysle ze to nie takie halo jak sie wydawalo by z ta praca.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Trener zawodowy

Postprzez Księżycowa » 13 kwi 2013, o 16:27

Może nie wielkie halo ale mozliwości znacznie idą w górę...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Trener zawodowy

Postprzez caterpillar » 13 kwi 2013, o 23:43

w PL jestem spod Lublina
.

aaa to nie masz szans o inne miasto mi chodzi ...;)

(zart ofkors )



kurcze myslalam ,ze jestes z mojego miasta
no ale wierze ,ze jak zdasz wszystko to bedzie dobrze :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 441 gości