Strach ...

Problemy z rodzicami lub z dziećmi.

Postprzez bunia » 6 mar 2008, o 23:40

Polecam Ci ta ksiazke i film ktory dostal szwedzka nagrode Guldbaggen za najlepszy szwedzki film w 2003r.
Wiesz trudno jest Ci sobie taka pomoc wyobrazic i to calkiem normalne ale nie taki diabel straszny,to sa specjalisci i nie martw sie juz oni wydobeda z Ciebie co potrzeba....pomysl jeszcze dostana za to pieniadze no ale na ogol sa to zyczliwi ludzie i podchodza z sercem i zrozumieniem.....jesli sie przelamiesz to potem juz z gorki.....co masz do stracenia? a no nic bo gorzej i tak nie moze byc.
Dobrze,ze tu napisales - chyle czola ale my i tak nie jestesmy wstanie rozwiazac wszystkich problemow sam wiesz,ze to niemozliwe......na prawde wielu sie udalo i pomoglo wiec dlaczego Tobie nie pomoze.....probuj,warto !!
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Macho » 7 mar 2008, o 14:02

Witam. Proponuje zadzwonić na niebieską linie(telefon na www.niebieskalinia.pl) która zajmuje się problemem przemocy w rodzinie pełna anonimowość i fachowa pomoc.
Macho
 
Posty: 263
Dołączył(a): 30 sty 2008, o 16:49
Lokalizacja: Mazowsze

Postprzez Jacob » 7 mar 2008, o 16:40

kolejna godzina w pracy, kolejna mysl, kolejne rozczarowanie, kolejne przebudzenie w rzeczywistosc.... jednak z minuty na minute poznajac pewna A uswiadamiam sobie ze moze jednak nie jestem taki zly, ze moze jest ktos na tym swiecie kto potrafi dostrzec we mnie czlowieka. Zwyklego szarego czlowieka w ktorego chce sie zmienic. Miec swoje problemy z ktorymi moge sobie radzic, wstawac co rano i mowic "mam swojego bakcyla" "mam swoja droge" w ktora moge dayc razem z nia... zawsze sadzilem ze we dwoje latwiej, czy to prawda? Moze ?! Dzieki niej dostrzegam rzeczy malo wazne, dostrzegam drugie JA swojej osoby, pokazuje mi jak dziecko zycie. Zycie ktorego nie znalem , ktorego nigdy nie poznalem. Choc nie jestesmy razem, choc moze nigdy razem nie bedziemy, wiem ze dzieki niej moge zyc dalej, dzieki wam moge znalezc odpowiedzi na swoje pytania, pytania ktore mnie nekaja a wasza pomoc pokazuje mi cos czego ja sam nie widze bo widze tylko to co chce zobaczyc. Moze naprawde potrzebowalem waszych komentarzy by na wszystko spojrzec inaczej, choc balem sie krytyki wiem ze nie jestem sam i kazda wypowiedz powoduje ze staje o stopien wyzej do podjecia decyzji ... dziekuje...
Jacob
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6 mar 2008, o 16:56
Lokalizacja: Stockholm

:)

Postprzez oliwia » 7 mar 2008, o 18:35

Pieknie to napisałeś:) DASZ RADE! innej opcji nie ma:)
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Postprzez bunia » 7 mar 2008, o 20:37

Mimo wszystko nutka optymizmu......trzymaj sie i uwierz w siebie....tyyyyle przed Toba a zycie sprawia niespodzianki rowniez te mile !! :wink:
:ok: :papa:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Martusia » 7 mar 2008, o 22:25

za malo cie jeszcze leje skoro myslisz o jakiejs A i mnie zdradzasz jestes kompletnym polglowkiem i nieudacznikiem
Martusia
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 19:40

Postprzez bunia » 8 mar 2008, o 01:43

A Ty kim jestes ??Martusiu??
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Ladybird » 8 mar 2008, o 03:03

Jacob, skad martusia dowiedziaa sie o forum?
I jeszcze nas poniza i wyzywa od wariatow!
To dlaczego sie tu wypowiada?
Szkoda slow.
Wiem, ze Ci ciezko teraz. Ae z kazdym dniem bedzie lepiej.
nie trac w tym wszystkim poczucia wlasnej wartości, masz ją , to wynika z Twoich wypowiedzi.
JESTES CZOWIEKIEM
I to jest najwazniejsze.
l
Avatar użytkownika
Ladybird
 
Posty: 1115
Dołączył(a): 19 gru 2007, o 09:40

Poprzednia strona

Powrót do Rodzice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron