Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 1 kwi 2013, o 18:09

E tam, to niezależne - święta czy czas powszedni.
Wkurza mnie to. Nie umiem się cieszyć tym okresem, nie umiem funkcjonować tak jak należy, w tej sferze rodzinności i tradycji.
Trzeba było znieść "pogaduchy" tatusia, któremu zebrało się na wykład o wszystkim i o niczym. Od śmierci ojczyma polepszył się kontakt z przyrodnim bratem taty (co mnie tak wcale nie raduje) i dziś tak oblewali Lany Poniedziałek. Niby grzecznie, ale gdyby nie trzy baby stojące im nad głową, nakazujące umiar to świętowaliby do samego wieczora...
Nie pojmuję tego. Jak się obudzi z bólem głowy to się zacznie...

Nastrój w ogóle na niskim poziomie. Nie przepadam za tą dzisiejszą tradycją. Można mi zarzucić brak poczucia humoru, dziwactwo... ale co z tego. Ten dzień kojarzy mi się też z nagłą utratą kogoś ważnego.

Próbuję się nie przejmować i wykorzystać chwilę wolnego czasu.
Końca pisania prac nie widać, ale walczę jeszcze :)
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 1 kwi 2013, o 22:24

marie :kwiatek: a tak w ramach refleksji nad kruchoscia zycia...to dzis bylam z dziemi w Ikei z paroma kolezankami i ich pociechami..jedna z kolezanek dostala telefon ze jej corka musi natychmiast udac sie po antybiotyk bo miala kontkat z inna dziewcyznka ze szkoly ktorej mama..mloda osoba nagle zlapala jakas bakterie i zmarla wciagu dwoch dni...a zczelo sie od anginy :|
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 1 kwi 2013, o 23:01

Ciarki po plecach przechodzą... niby ktoś zdrowy i tu nagle :(
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 1 kwi 2013, o 23:12

Wystarczy chwila i wydaje się, że świat się rozpada. Okazuje się, że on ma się dobrze, ale to człowiek jest kruchy... Smutne.
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biszkoptowa91 » 2 kwi 2013, o 12:21

jakoś tak nijak.. czegoś brakuje, czegoś strasznie brakuje.. jakoś tak brak motywacji do wszystkiego.. czuje ze stoje w miejscu i wiem ze musze zrobic jakis krok, obojetnie w przod czy w tyl, to juz bez roznicy, byle sie ruszyc, bo tak mozna zwariowac :roll:
biszkoptowa91
 
Posty: 398
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 16:39

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 2 kwi 2013, o 12:25

a tak w ramach refleksji nad kruchoscia zycia...to dzis bylam z dziemi w Ikei z paroma kolezankami i ich pociechami..jedna z kolezanek dostala telefon ze jej corka musi natychmiast udac sie po antybiotyk bo miala kontkat z inna dziewcyznka ze szkoly ktorej mama..mloda osoba nagle zlapala jakas bakterie i zmarla wciagu dwoch dni...a zczelo sie od anginy


masakra :/ dlatego
mnie te kilka dni chorby dziecka niezle wykonczyly
niby czlowiek mysli racjonalnie ale jednak gdzies pod skora ma ten strach :?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 2 kwi 2013, o 17:39

Zauwazyłam, że święta to czas, gdy jakieś wewnątrzrodzinne spory czesto nabieraja na sile. jedni ubieraja maski i graja, drudzy nie godza się na to i awantura gotowa. Cóż, czasem geny to za mało by kogoś szanowac i utrzymywac kontakt.

Moje święta były bardzo refleksyjne...
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 2 kwi 2013, o 19:07

Honest napisał(a):Zauwazyłam, że święta to czas, gdy jakieś wewnątrzrodzinne spory czesto nabieraja na sile. jedni ubieraja maski i graja, drudzy nie godza się na to i awantura gotowa. Cóż, czasem geny to za mało by kogoś szanowac i utrzymywac kontakt.

Moje święta były bardzo refleksyjne...
smutne to ..ale niestety prawdziwe:(
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 2 kwi 2013, o 19:31

Ale ja za to naprawde miło spedziłam czas m.in. z moim kochanym Tatą :haha: . W niedziele wieczorem poszlismy do kina - bylismy sami z Męzem na sali. No poytem ktos się dosiadł :twisted: Obejrzelismy film Miłośc. Jak na polski film, to naprawde godny polecenia.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 2 kwi 2013, o 20:15

Honest, ja myślę, że geny nie mają znaczenia. Albo ktoś zasługuje na szacunek albo nie.
I refleksje czasem też potrzebne.

W moje święta komnata tajemnic została otwarta. Ehh. I nic nie poszło zgodnie z planem.
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 2 kwi 2013, o 20:19

Winogronko, otwarcie puszki pandory bywa nieprzewidywalne. Ale to odwazny krok, ku lepszemu! :cmok:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 2 kwi 2013, o 20:33

to z tata bylas czy z mezem w kinie honest?

obojetnie z kim wazne ze film dobry i dwie godzinki relaksu i odmiany ;)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 2 kwi 2013, o 20:34

w kinie z Mężem! 8)
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 2 kwi 2013, o 21:22

kurcze okropnie mnie bola dzisiaj plecy pod lopatkami, skrety schylanie czy wiekszy wdech wrecz niemozliwy :/
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mariusz25 » 2 kwi 2013, o 21:23

od jutra zaczynam prace ale jestem dzis szczesliwy, odie wołanie napisałem do sądu, w mopsie we byłem z prosba o pomoc aby sprawdzili jak z malym. ogolnie czuje ze sloneczko zaczyna wychodzic powoli
mariusz25
 
Posty: 779
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 18:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości

cron