Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 15 mar 2013, o 22:59

A w Lublinie Laponia...
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 15 mar 2013, o 23:08

A we Wrocku może nie Laponia ale taka mała Syberia - owszem :lol:
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 15 mar 2013, o 23:15

no wlasnie spanikowalam. stracilam caly tydzien. do niedzieli nocy mam napisac okolo dwoch stron, niby nie duzo ale dosc ciezki temat zeby podeslac dalej. za 6 tygodni rown mam 2 egzaminy, dopiero koncze zaliczenia i bede miala czas na powtorki ale kurde malo juz tego czasu zostalo. i wtedy mnie taki atak paniki lapie, takie nerwy, placz, histeria. bozzz
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 16 mar 2013, o 00:02

Współczuje smerfna :pocieszacz:
A mnie niedługo będzie czekać to samo, bo czas podejść do matury w końcu i na jakiś kurs przygotowawczy sie zapisać.
Ale jeszcze trochę...
może spróbuj pobiegać albo coś... żeby oderwać glowę... i tak więcej czasu zmarnujesz zmuszając się, bo presją się jeszcze bardziej stresujesz i tak w kółko...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 16 mar 2013, o 00:15

Ja też się stresuję... ale chlipanie pod nosem na dłuższą metę nic nie da. Ani humoru nie poprawi, anie wiedzy prze to nie przybędzie... Po prostu trzeba się starać dać z siebie jak najwięcej - tyle ile można w danym momencie... Spróbować. Tyle.
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 16 mar 2013, o 00:51

Smerfna, dawaj to na ful głośnik! Daj się ponieść! 8) i do nauki! :D

http://www.youtube.com/watch?v=YK5dzEsJ8tg
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 16 mar 2013, o 00:56

dzieki dziewczyny :)

dzis juz teraz ide spac ale jutro to jakos wszystko rozplanuje :)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biszkoptowa91 » 16 mar 2013, o 11:29

mi ostatnio na niczym tak naprawde nie zalezy.. dochodze do pewnego punktu i pojawia sie pytanie ALE PO CO, CZY WARTO.. i dobrze mi jest tak jak jest,jak cos sie zmieni to tez jest okej, jak sie nie zmienia tym bardziej.. taka pustynia.. malo motywacji, brak checi.. tez tak macie?
biszkoptowa91
 
Posty: 398
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 16:39

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 16 mar 2013, o 12:12

Ja mam... od jakiegoś czasu... rozwaliło mi to sporo spraw, więc postanowiłam iść do psychiatry. Mam receptę ale jakoś boję się brać mimo, że samo to nie mija, terapia działa na dluższy dystans a funkcjonować trzeba. Staram się szukac sensu ale nawet jak go znajdę, to z wiarą w siebie już nie jest tak prosto :bezradny: więc i sens zanika i taka pętla się robi.
Jak pojawia się jakies wyzwanie, to uciekam w sen i nie jestem w stanie wstać, bo PO CO?
A Ty chodzisz na terapię?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 16 mar 2013, o 12:32

Księżycowa, pewno znasz moje zdanie na ten temat.
lekarz przepisał bo miał ku temu powody.
nie bój się :pocieszacz:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 16 mar 2013, o 12:39

Dzięki Mahika :kwiatek:

Pewnie tak... ja sie trochę boję o mój żołądek, bo mam problemy z nim i dopiero leki mi zaczynają pomagać a lekarz powiedział, że przepisane leki na pewno go podrażnią. A dopiero zaczyna mi przechodzić, więc myślę, że skonsultuję to ze swoim lekarzem rodzinnym, ktory mnie leczy i może cos dodatkowo zapisze, bo wiadomo, że jak antydepresanty zaczyna się brać, to nie mozna ich nagle odstawić.
Trochę się boję skutków ubocznych a czytalam, że występują dosyc czesto właśnie ze strony żołądka i mimo, że psychiatrę uprzedziłam, że mam taki problem zapisał mi własnie takie.
Poza tym inne skutki jak myslli czy próby samobójcze. Huśtawka niezła. Przyznam szczerze, że nie wiem czy mam na to siły, choc z załozenia leki maja postawic mnie na nogi ale to cała ja... wszystko chciałabym miec pod kotrolą :?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 16 mar 2013, o 13:39

Naturalny jogurt działa osłonowo na żołądek.
Możesz jeść jogurty, czy Ci szkodzą?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 16 mar 2013, o 13:53

Jogurty jem non stop, teraz zaczęłam siemię lniane jeść, no i imbir zacznę plus leki, które mam zapisane. Czuję poprawę od wczoraj po prawie tygodniu od rozpoczęcia brania leków.
Uważam co jem, od tygodnia kawy nie piłam i czuję się jak na detoksie - uwielbiam kawę raz dziennie wypić :? Odstawiłam wszystko, co sie w ogóle dało, co podrażnia żołądek.

Zobaczymy, w środę mam USG brzucha. Lekarz mi dał dla mojego spokoju, bo zaczęłam histeryzować, wkecać sobie jakąś chorobę. A ona mówi, że nie ma powodu do obaw :bezradny:
Jedyną zaletą jest, że w tych lękach i obawach z tym żołądkiem zauwazylam sporo moich problemów, które wcześniej były nie widoczne. Teraz trzeba jakoś nauczyć sie sobie z nimi radzić, tylko jak? :bezradny:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 16 mar 2013, o 14:44

Sorobuj Tez probiotyki Ktore odbudowuja fore jelita. Ps. Co ci przepisal?
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 16 mar 2013, o 14:58

Są własnie jogurty probiotyczne, takie miałam głównie na myśli.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości