zero ochoty na seks

Problemy natury seksualnej.

zero ochoty na seks

Postprzez kasiulek5 » 5 cze 2012, o 12:03

Witam. Mój problem jest skomplikowany, wpływa na niego wiele czynników . Ogólnie nie mam wogóle ochoty na seks. Orgazmu to już chyba z rok nie miałam. Jesteśmy z mężem już 4 lata razem, mamy slicznego synka....
Unikam seksu, zmuszam się do niego ze względu na męża,ale i tak mało kiedy.... Wiem że większość nieporozumień, kłótni spowodowana jest właśnie tym że nie kochamy się tak często jak powinnismy. Nie pociąga mnie, nie potrafie się rozluznić, nie ma wśród nas namiętności... Może zna ktoś jakiegoś dobrego seksuologa z Trójmiasta?
kasiulek5
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 cze 2012, o 11:52

Re: zero ochoty na seks

Postprzez biscuit » 5 cze 2012, o 12:44

hej
pierwsza myśl, jaka mi się nasuwa
czy problem jest natury seksualnej
czy też emocjonalnej

piszesz w dziale "problemy seksualne" a nie "problemy w związku"
więc zakładam, że natury seksualnej
ale może przemyśl to jeszcze w tym drugim kontekście
pzdr!
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: zero ochoty na seks

Postprzez caterpillar » 5 cze 2012, o 15:10

a jak dlugo jestes po porodzie?

ja mialam podobnie dlugo po porodzie , w moim przypadku to byla sprawa hormonow i ogolnie nie czulam sie kobieco, minelo troche czau az wskoczylam na "tory"

mimo wszystko wizyta u sexuologa moze sie przydac
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: zero ochoty na seks

Postprzez Abssinth » 5 cze 2012, o 17:30

Wiem że większość nieporozumień, kłótni spowodowana jest właśnie tym że nie kochamy się tak często jak powinnismy


co to znaczy 'powinnismy'?
jak czesto Twoj maz chce zblizen z Toba? czy stara sie, zebys Ty czerpala z tego przyjemnosc, czy tylko sie z Toba kloci i wymaga?
czy jest taka mozliwosc, ze nie kochacie sie, poniewaz jest miedzy Wami wiele nieporozumien i klotni? (statystycznie dla mezczyzny lozko to miejsce do pogodzenia sie, a kobieta nie bedzie miec ochoty, dopoki klotnia nie jest rozwiazana)

sciski!
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: zero ochoty na seks

Postprzez Pati666 » 1 mar 2013, o 14:08

Kochana, od 2 lat używam plastrów antykoncepcyjnych i wierz mi,że po nich kobieta ma zmniejszoną ochotę na seks ale nigdy nie było tak abym zmuszała siebie samą do czegoś. Nigdy nie robię tego z chłopakiem, jak nie mam ochoty. Jak już wspominałam może trochę mam zmniejszoną ochotę na igraszki ale staram się o tzw. nastroje. Wiem,że człowiek może nie zawsze ma czas na takie rzeczy. W dzisiejszym świecie ludzie są tacy zabiegani ale wierz mi, że gdy zrobisz kolację, ubierzesz fajny ciuszek to sama sprawisz sobie przyjemność, zresztą nie tylko sobie bo również swojej drugiej połówce. :) Spróbujcie w łóżku czegoś nowego, dodajcie trochę nowości. Kochajcie się spontanicznie np. w miejscach, w których nigdy tego nie robiliście :) Wydaję mi się,że dobrze by było gdybyś porozmawiała z mężem i powiedziała mu o tym wszystkim, o czym tutaj pisałaś. On to zrozumie, przecież każdemu z nas może to się przytrafić. Ważne też abyś w łóżku nie spinała się, nie myślała o problemach, o życiu codziennym. W łóżku myśl tylko o jednym :)
Pati666
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 14:55

Re: zero ochoty na seks

Postprzez smerfetka0 » 3 mar 2013, o 20:11

mysle Pati ze tu nie chodzi o to ze powialo nuda w lozku i czym urozmaicic a cos co ma podloze psychiczne bardziej.

i tak jak mowi bis - moze sytuacja w zwiazku jest nie taka jak powinna?
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: zero ochoty na seks

Postprzez Honest » 4 mar 2013, o 14:16

Pati666 napisał(a):Kochana, od 2 lat używam plastrów antykoncepcyjnych i wierz mi,że po nich kobieta ma zmniejszoną ochotę na seks

Pati, ja po plastrach miałam zwiekszone libido :D Więc nie kazda kobieta tak reaguje.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: zero ochoty na seks

Postprzez Pati666 » 11 mar 2013, o 11:54

W takim razie, co zrobić aby mieć ochotę na seks???jeżeli używa się plastrów??? w reklamach słyszymy o lekach, które powodują chęć na seks ale czy to prawda? Czy takie leki są odpowiednie i pomagają?
Co zrobić,gdy ze swoim partnerem nie miało się ani razu orgazmu???
Pati666
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 14:55

Re: zero ochoty na seks

Postprzez Księżycowa » 11 mar 2013, o 12:05

Pati666 napisał(a):Co zrobić,gdy ze swoim partnerem nie miało się ani razu orgazmu???


Popracować nad jakością... jakkolwiek to brzmi.
Mi się zdarza nie mieć baaaardzo rzadko ale wtedy kiedy nie jestem dostatecznie rozluźniona i gdzieś w środku poddenerwowana i nawet dobry kontakt z facetem nic nie da
Roznawiałaś z mężem o tym? Czy on wie?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: zero ochoty na seks

Postprzez Pati666 » 11 mar 2013, o 12:15

Dziękuję za odpowiedz. Jak na razie to nie jest jeszcze mój mąż tylko chłopak :) Mam dopiero 20 lat:)
Nie rozmawiałam z nim o tym,gdyż boję się,że sprawie mu przykrość. Chłopak dobrze wie,że mam z tym problem i wydaje mi się,że myśli,że to jego wina. Przecież tak nie jest. Próbuje mi jakoś sprawić przyjemność, stara się ale na próżno. Ja, tłumaczę to sobie,że dzieje się tak z powodu stosowania plastrów antykoncepcyjnych ale wiem,że tak do końca to nie jest jedyny powód. Coś jest ze mną nie tak? Przecież mój facet podoba mi się, jest dla mnie atrakcyjny...
Pati666
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 14:55

Re: zero ochoty na seks

Postprzez Księżycowa » 11 mar 2013, o 12:23

Pati666 napisał(a):Nie rozmawiałam z nim o tym,gdyż boję się,że sprawie mu przykrość. Chłopak dobrze wie,że mam z tym problem i wydaje mi się,że myśli,że to jego wina. Przecież tak nie jest.



To porozmawiaj koniecznie. Brak komunikacji odbija się na seksie. Szczera rozmowa na pewno pomoże. Może potrzebujesz coś, o czym on nie wie...sam sie nie domysli... niestety :wink:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: zero ochoty na seks

Postprzez Pati666 » 11 mar 2013, o 12:32

Kochana, co mam mu powiedzieć? -Słuchaj kochanie, jak już zauważyłeś nie mam orgazmu. Kochając się z tobą nie wiem co oznacza orgazm. Będzie mu przykro...
Pati666
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 14:55

Re: zero ochoty na seks

Postprzez Księżycowa » 11 mar 2013, o 12:59

Wszystko zalezy od przekazania.
Wazne, zeby nie używać słów ,,przez Ciebie" ,,bo gdbyś" itp.
Takie rozmow są wazne i nie uniknione jak coś sie dzieje, no chyba, że woli sie zadowalać człosiek tym, co ma i frustrować za kazdym raziem kiedy jest tak samo. Do tego tak na prawde obojgu Wam jest źle.
Facet, który chce rozwiązać problem, któremu zalezy na Tobie i Twojej przejemnosci nie oburzy się a przy okazji sprawdzisz jaki jest dojrzały i czy jest, jak na swoj wiek.
Przeszłam kilka takich rozmów i zbliżyły nas do siebie, poprawiły to i tamto. Nie zdarzyło się też, zeby facet się oburzył. W końcu żyjem razem i problemy, tym bardziej takie rozwiązujemy razem, bo dotyczą Was obu a nie tylko jednej ze stron. A nawet gdyby jedna tylko miała problem, to i tak bez konsultacji z drugą sie nie obejdzie raczej.
Bo jak on ma robić wszystko tak jak potrzebujesz, skoro nie wie gdzie problem? no nie jest w stanie,
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: zero ochoty na seks

Postprzez Honest » 11 mar 2013, o 17:54

W przypadku braku ochoty na seks warto udać się do seksuologa. Przyczyn może być wiele.

fajnie też gdy w związku "podgrzewa się" atmosferę. Ale aby to czynic, musi byc ochota odczuwalna.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: zero ochoty na seks

Postprzez blanka77 » 11 mar 2013, o 20:24

Honest napisał(a):W przypadku braku ochoty na seks warto udać się do seksuologa. Przyczyn może być wiele.

fajnie też gdy w związku "podgrzewa się" atmosferę. Ale aby to czynic, musi byc ochota odczuwalna.



A jak Ty podgrzewasz? :mrgreen:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Następna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 196 gości

cron