Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 21 lut 2013, o 17:31

A co ten Wasz mówił Mahika???

Opowiadał też jak poznał zonę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale było dośc głosno i tego nie usłyszałam :twisted:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 21 lut 2013, o 17:33

Różne rzeczy mówił, ale ja umiem się wyłączać i nie słuchałam.
Zaczynał od dzień dobry i nawijał, dokąd nie odeszłaś od kasy :)
Ale ja nie wiem co gadał, nie słuchałam.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 21 lut 2013, o 17:34

moja mama wczoraj juz poleciala do polski i jakos tak dziwnie teraz :(

ale te kilka dni wolnego ogolnie sie udaly :) moj A. stanal na wysokosci zadania az mnie zaskoczyl, jak i mame.

a teraz znowu codziennosc
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 21 lut 2013, o 17:37

A to dlatego Cie nie było.
Zupełnie wyleciało mi z głowy że Twoja mama przylatuje :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 21 lut 2013, o 17:38

dokladnie ;)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez pozytywnieinna » 21 lut 2013, o 19:16

ja mam obecnie taka nianke, ogolnie to fantastyczna babka, ale mowi non stop, nawet malej ciężko dojść do słowa, kiedyś pracowałam przy kompie i nagle cos mi przeszkadza, a to cisza :lol: obie si zagapily w ekran.
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Jak się czujesz?

Postprzez blanka77 » 21 lut 2013, o 21:24

Dla Honeścika za wczoraj i dzisiaj :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 21 lut 2013, o 21:32

blanka77 napisał(a):Dla Honeścika za wczoraj i dzisiaj :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Drobiazg Blaneczko :kwiatek: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 21 lut 2013, o 21:35

Honest Zumba super wyglada :) podgladam przez okno Bo czekam na inne zajeciA.. Tylko jest za wczesnie I sie nie wyrabiam:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 21 lut 2013, o 21:50

bylam dzis z dziecmi w ikei i wrocilam jakas panieta..jakas drzemka by sie przydala :roll:

dziewczyny, wyobrazcie sobie mam tutaj kolezanke..znamy sie od paru lat, dzieci tez ..czesto sie widujemy....ona ma problem z wypadaniem wlosow do tego stopnia ze ma przeswity...jej siostry tez...dzisisaj mi pisze e byla u lekarza i jej powiedzial ze wlosy jej wypadaja bo bierze jakies tam leki ...tak czy inaczej ona mi pisze ze jak wyprostuje wlosy to wyglada jakby i ch miala wiecej, co ja prostujac wlosy wiem ze robi sie ich mniej...potem pisze ze nie prostuje ich czesto bo sie niszcza...potem odeslala mnie do zdjecia na fb na ktorym ma peruke twierdzac ze to jej wlosy. wtedy juz wiedzialam ze klamie ...do czego zmierzam..ja wiem ze ona swoich wlosow nie prostuje tylko zwyczajnie nosi peruke...ale chyba uwaza ze ja tego nie zauwazylam...do czego zmierzam ona zawsze powtarza ze treba byc uczciwym i zyc w zgodzie z samym soba a przyjaciele powinni o wszystkim rozmawiac. juz pare razy sie przekonalam ze czasem jej slowa w ktore ona mocno wierzy (albo nie :wink: ) sa bez pokrycia...i mowi to co ludzie chca ulyszec co ja zwykle igonoruje. osoba ta oprocz tego ma wiele zalet i mozna na niej polegac w potrzebie. pytanie: powinnam jej wprost o tym powiedziec? moze to i bzdura ale mnie troche wkurzyla...bo chyba slepa nie jestem
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 21 lut 2013, o 21:52

ja bym nie mowila, a niech sobie opowiada co chce, wiedziala bym swoje ale nie traktowala jako przyjaciolke.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 21 lut 2013, o 21:54

limonka napisał(a):bylam dzis z dziecmi w ikei i wrocilam jakas panieta..jakas drzemka by sie przydala :roll:

dziewczyny, wyobrazcie sobie mam tutaj kolezanke..znamy sie od paru lat, dzieci tez ..czesto sie widujemy....ona ma problem z wypadaniem wlosow do tego stopnia ze ma przeswity...jej siostry tez...dzisisaj mi pisze e byla u lekarza i jej powiedzial ze wlosy jej wypadaja bo bierze jakies tam leki ...tak czy inaczej ona mi pisze ze jak wyprostuje wlosy to wyglada jakby i ch miala wiecej, co ja prostujac wlosy wiem ze robi sie ich mniej...potem pisze ze nie prostuje ich czesto bo sie niszcza...potem odeslala mnie do zdjecia na fb na ktorym ma peruke twierdzac ze to jej wlosy. wtedy juz wiedzialam ze klamie ...do czego zmierzam..ja wiem ze ona swoich wlosow nie prostuje tylko zwyczajnie nosi peruke...ale chyba uwaza ze ja tego nie zauwazylam...do czego zmierzam ona zawsze powtarza ze treba byc uczciwym i zyc w zgodzie z samym soba a przyjaciele powinni o wszystkim rozmawiac. juz pare razy sie przekonalam ze czasem jej slowa w ktore ona mocno wierzy (albo nie :wink: ) sa bez pokrycia...i mowi to co ludzie chca ulyszec co ja zwykle igonoruje. osoba ta oprocz tego ma wiele zalet i mozna na niej polegac w potrzebie. pytanie: powinnam jej wprost o tym powiedziec? moze to i bzdura ale mnie troche wkurzyla...bo chyba slepa nie jestem



Limonko, to hipokryzja. I pewnie wielki wstyd, bo włosy to atrybut kobiecości (ps. Twoje sa sliczne!!!!!!!!!! A Blanka jakie ma długie!!!!!!!!! :mrgreen: ).

A czy powiedzieć... Ja bym chyba zaczekała do czasu, aż by mnie moralizowała, że powinnam być uczciwa. Bo tak to chyba nic nie zmieni.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 21 lut 2013, o 22:00

wiem ..ale ona ze mnie robi idiotke..ja jak nie mam ochoty sie czyms dzielic z roznych wzgledow nie mowie nic...a ona nie dosc ze klamie to jeszcze psize ze prostuje i sie niszcza...ona prowadzi takie zajecia dla kobiet i milion razy powtarza "be true to yourself and others..stop lying" dlatego to mnie tak poruszylo :mrgreen: tak samo jest z odchudzaniem...jest dosc otyla mimo ze po operacji zoladka...a jak z nia porozmaiwasz to gotuje super zdrowo i cwiczy..juz nie raz mialam jej powiedziec co mysle o tym jej "zdrowym gotowaniu" ale jakos zawsze mysle ze gra nie jest warta swieczki :roll:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 21 lut 2013, o 22:03

smerfetka0 napisał(a):ja bym nie mowila, a niech sobie opowiada co chce, wiedziala bym swoje ale nie traktowala jako przyjaciolke.
tez tak do tego podchodze...ale czasem jak wali rozne teksty to ostatkiem sil sie owstrzymuje :wink: pryklady moznaby mnozyc...coz moze taka jej natura :wink:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 21 lut 2013, o 22:04

limonka napisał(a):
smerfetka0 napisał(a):ja bym nie mowila, a niech sobie opowiada co chce, wiedziala bym swoje ale nie traktowala jako przyjaciolke.
tez tak do tego podchodze...ale czasem jak wali rozne teksty to ostatkiem sil sie owstrzymuje :wink: pryklady moznaby mnozyc...coz moze taka jej natura :wink:


Limonko, a musicie miec kontakt? Rozumiem, że krew Ci się burzy, naprawde.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości