Co o tym sadzicie ??

Problemy związane z depresją.

Co o tym sadzicie ??

Postprzez Martuń » 17 lut 2008, o 21:20

Przedstawie Wam moja krotka rozmowe z tata .. jedna z niewielu bo doslownie nienawidze z nim rozmawiac ..

Siedze sobie z zeszytem i sie ucze ( a musze powiedziec ze czesto tego nie robie bo jak mnie chwyci dol to wtedy jest masakra i nie wchodzi nic)

Nom to siedze z tym zeszytem i wchodzi tata
- Marta ty jestes chora?? Nie boli Cie przypadkiem glowa??

- Nie tato, daj mi spokoj

- no nie wiem . no ale teraz idz po tabletki ..

- zaraz wezme

_ nie zaraz tylko natychmiast ,masz je brac !!A jak juz wezmiesz to mozesz dalej udawac
wtedy mnie zabolalo ale nie pokazalam mu ..
I z taka zloscia mowie .. -tato lubisz byc chamski nie?
-Tak, lubie .. ( powiedzial to z tym swoim glupim , wrednym usmiechem )

Po tym wszystkim chcialam wrocic do nauki ale zaczelam myslec jaka to ja beznadziejna i w ogole ..

On tak potrafi dosrac .. wystarczy jego jedno slowo i ja sie juz gotuje ..

Co o tym sadzicie?? Ja go chyba nienawidze ... te jego chamskie odzywki ..

Czy przesadzam waszym zdaniem?? Czy kazdy facet jest taki ze musi pokazac ze jest wyzszy ?? To przez niego zamykam sie na facetow i mysle ze nie zasluguje na milosc .. wiem to :(((

Ale powiedzcie co o tym sadzicie?? Nie wiem moze przesadzam ??:(

pozdrawiam
Martuń
 
Posty: 59
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 14:31

Postprzez bunia » 18 lut 2008, o 00:10

Martun.....Twoj tata najwidoczniej ma ze soba problemy....wiesz czasami trzeba byc madrzejszym od doroslych i poprostu nie brac sobie tego do serca czego Ci zycze bo trudno jest rodzicow zmienic....staraj sie za wszelka cene to ignorowac....smutne ale to nie znaczy aby on niszczyl Ciebie - to czlowiek slaby wiec Ty badz silna.
:pocieszacz: :buziaki:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez inny_swiat » 18 lut 2008, o 10:37

rozumiem Cie doskonale, mam ze swoim to samo, praktycznie ze sobą nie rozmawiamay a jak już to tylko jakies chamskie odzywki .. nei daj mu sie sprowokować.. przestań na niego zwracać uwagę.. wytrzymasz.. :*
inny_swiat
 
Posty: 75
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 14:13

Postprzez Macho » 4 mar 2008, o 03:14

Notoryczne chamstwo to przemoc psychiczna. Proponuje zadzwonić na niebieską linie. Emocje nie podlegają ocenie moralnej a nienawidzisz go na pewno to normalne w takiej sytuacji.
Macho
 
Posty: 263
Dołączył(a): 30 sty 2008, o 16:49
Lokalizacja: Mazowsze

Postprzez mariusz25 » 4 mar 2008, o 22:13

olej go, kim jest, bogiem, kims waznym?
mariusz25
 
Posty: 779
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 18:22


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 489 gości

cron