Impotencja???

Problemy natury seksualnej.

Impotencja???

Postprzez tedi » 3 mar 2008, o 11:21

Mam 40 lat. Bardzo lubimy z zona seks. I robimy to dosc często. Zreszta kto nie lubi..? Ale ostatnio mam coraz czestsze problemy z erekcja. Nie chce żeby to stalo się ......nagminne. slyszalem o takich tabletkach które pomagaja w takich przypadkach(pomijajac viagre)typu Permen, Penigar ?....ale z tego co się orientowalem jest ich dosc duzo na rynku... czy ktos jakies wyprobowal, bo zupelnie nie wiem które wybrac ....ktos przetestowal? Proszę o rade! Które najlepsze?
tedi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 mar 2008, o 01:44

Postprzez bunia » 3 mar 2008, o 11:44

Witaj.....takie sprawy trzeba skonsultowac z lekarzem,seksuologiem,nie jest powiedziane,ze jedynym srodkiem ktory moze Ci pomoc sa leki.....to ostatecznosc i tego typu srodki to nie landrynki wiec nalezy uwazac i nie leczyc sie na wlasna reke.
Powodzenia :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Impotencja

Postprzez igoer » 3 mar 2008, o 13:50

Witam, nie zgadzam sie ze nie warto wyprobowac takich tabletek jak Permen. Jestem czlowiekiem biznesu i stres w moim zyciu to norma. tez kiedys mialem podobny problem choc jestem troche mlodszy no i oczywiscie szukalem pomocy w internecie. Zdecydowalem sie wyprobowac Permen i naprawde mi pomogl. Tj. super ziolowa mieszanka, ktora w zaden sposob nie zagraza zdrowiu. Stymuluje intensywnosc doznan podczas stosunku,co przejawia sie dluzszym czasem erekcji, a takze korzystnie wplywa na kondycje psychofizyczna, co uwazam jest tu bardzo wazne. Twoje zycie seksualne na pewno sie poprawi.
igoer
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 mar 2008, o 12:38

Postprzez Dumle » 4 mar 2008, o 16:13

Dokładnie. Ja właśnie szukam informacji o takich środkach na forach i ogólnie w necie, dlatego trafiłem na ten wątek. Permen na przykład ma skład w 100 % ziołowy i dawka jest naprawdę optymalna.
Dumle
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 mar 2008, o 16:06


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 345 gości

cron