czesc

Problemy związane z depresją.

czesc

Postprzez rainman » 2 mar 2008, o 22:10

czesc wszystkim,
nie bylo mnie tu jakis czas, tzn. pisze pierwszy raz na nowym forum, choc zagladam tu ostatnio czesciej.
smutno mi dzisiaj. mam kiepski weekend i znowu pogubilem sie troche w srodku. nie wiem teraz za bardzo co pisac ale chcialem sie do Was odezwac i pobyc tu z Wami. czuje sie w ten weekend podobnie jak kilkoro z Was i jeszcze glowa mnie troche boli. ciesze sie ze jestescie. czytam wasze wpisy i widze tu wielu fajnych i madrych ludzi. czesc z Was pamietam juz od dluzszego czasu i widze zmiany na lepsze. fajnie ze dalej tu piszecie.
pozdrawiam Was wszystkich serdecznie
:)
r
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez czekoladka19822 » 2 mar 2008, o 22:46

trzymaj się :lol:
czekoladka19822
 
Posty: 13
Dołączył(a): 1 mar 2008, o 19:43

Postprzez laissez_faire » 2 mar 2008, o 23:24

wiesz co, przeczytalem to co napisales i odnioslem takie calkiem subiektywne, troche irracjonalne wrazenie, ze bije z Twoich slow prezazajacy smutek... troche mnie to przytloczylo.
a moze to ja jestem smutny i przenosze to na wszystko, co mnie otacza? nie, chyba nie do konca?
jak mowila moja matematyczka: mam bardzo dobra pamiec, ale ktotkotrwala... przynajmniej jezeli chodzi o fakty; emocje, z racji ich niezacznych ilosci, pozostaja przy mnie na zawsze... Twojej historii nie pamietam, choc milo wspominam...
przypomnij co sie kryje pod enigmatycznym nickiem rainman, bo sam jestem ciekaw, co mnie w Tobie kiedys ciekawilo, a czego teraz nie pamietam...
o ciekawosci, jedna noga jestem juz w piekle ;]
pozdr
j
laissez_faire
 

Postprzez rainman » 3 mar 2008, o 23:57

dziekuje czekoladko i laissez_faire. :)
nie, nie jeste tak zle jak Ci sie wydalo. czasem tak mam ze gubie sie troche w srodku, tzn. blokuje jakos i nie wiem co ze soba robic, jakie podejmowac decyzje i nawet nie wiem co mowic i nie chce wtedy mi sie mowic. ale nie chcialem siedziec z tym sam i dlatego napisalem.
moja historia nie jest szczegolna. od kilku dobrych lat cierpie okresowo na depresje no i wogole srednio radze sobie z zyciem. niedawno znowu mialem kilka ciezkich miesiecy, ale juz jest duzo lepiej. jestem generalnie spokojny i radze sobie choc rozne problemy nadal mnie trapia. pomogla mi miedzy innymi psychoterapia i znowu leki.
dzisiaj tyle, trzymajcie sie,
r
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez flinka » 4 mar 2008, o 00:05

Cześć Rainman,
dobrze Cię widzieć, stęskniłam się wiesz? :usmiech2:
Ja często tu przebywam, tylko że zazwyczaj jako niemy czytelnik...
Nie wiem co mogę napisać, chciałam się odezwać i powiedzieć, że jestem choć ukryta w jakimś bezpiecznym zakamarku...
Odczuwam Twój smutek (i samotność? - ona zawsze kojarzyła mi się z weekendami), choć mam wrażenie, że w pewien sposób (nieświadomy?) trochę starasz się odwrócić od niego uwagę, umniejszyć go.
A jak Ci się zaczął tydzień?

Pozdrawiam Cię ciepło i bądź tu...

flinka
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń

Postprzez bunia » 4 mar 2008, o 00:13

Mimo wszystko jest nutka optymizmu....ciesze sie :ok:
Pozdrawiam Cie cieplo :slonko:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Ventia » 4 mar 2008, o 13:59

Witaj, niestety nie pamiętam Twoich starych postów ale pamiętam nick :) Witaj serdecznie znowu na forum :)

W środku co jakiś czas chyba każdy z nas, czy zdrowy czy chory się gubi, jestem pewna, że znów się odnajdziesz.

Witaj serdecznie :)
Ventia
 

Postprzez rainman » 4 mar 2008, o 21:49

dziekuje Wam za powitanie i dobre slowo.
witaj Flinka, milo Cie widziec, mam nadzieje ze u Ciebie wszystko dobrze a przynajmniej jakos spokojnie sie uklada.
poczulem sie juz lepiej.
teraz tylko tyle,
dziekuje
r
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 522 gości

cron