dluga przerwa i wielki dol

Problemy związane z depresją.

Re: dluga przerwa i wielki dol

Postprzez smerfetka0 » 28 sty 2013, o 23:44

Cezary1810 napisał(a):Impresjo,Biszkoptowa,Women,Limonko Stokrotka :baczność kolejno odlicz padnij powstań szukacie problemu gdzie go nie ma nie dałbym wam nawet rury wyczyścić co dopiero karabinu b byście się pozabijały na wzajem ale nie oto idzie drogie i Na pewno ( śliczne ) Panie powiem to w żargonie wojskowym z mało w dupach się wam przewala brak organów męskich miedzy nogami czyni z was nieszczęśliwe i zazdrosne i dla tego co nie które z Pań rozdrabniają nasz związek na cząstki pierwsze Kocham Were i jestem w końcu szczęśliwym Facetem przy boku tak uroczej i cudnej Kobiety jaką jest Wera na koniec przepraszam za ostry ton i pozdrawiam serdecznie miłe Panie A teraz Baczność w lewo pacz ukłon spoczni rozejść się Pozdrawiam Cezary



ja pierdziele. z szacunku do wery ogranicze sie tylko do krotkiego 'zenada'. :shock:
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: dluga przerwa i wielki dol

Postprzez sikorka » 28 sty 2013, o 23:44

:shock: a co to mialo byc :?:

jak wera przesolisz ziemniaki to tez dostajesz taka reprymende :?:
no pozazdroscic tego szczescia :roll:
Ostatnio edytowano 28 sty 2013, o 23:46 przez sikorka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: dluga przerwa i wielki dol

Postprzez impresja7 » 28 sty 2013, o 23:45

impresja7 napisał(a):[quote="Cezary1810" Kocham Were i jestem w końcu szczęśliwym Facetem przy boku tak uroczej i cudnej Kobiety jaką jest Wera y


No i swoją kobiete postaw do pionu ,zeby tutaj Cie nie obsmarowywała i nie narzekała na Ciebie,bo to ona pisze o Twoich wadach i problemach z Toba[/quote]
impresja7
 
Posty: 938
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 11:05

Re: dluga przerwa i wielki dol

Postprzez wera » 28 sty 2013, o 23:51

Mnie nikt do pionu stawiać nie musi. Mogę pisać gdzie chcę i co chcę.
Nie mam zamiaru nikogo bronić.Myślę, że Cezaremu puściły nerwy, ale to się każdemu z nas tu zdarza.
Sikorko, nie dostaję żadnej reprymendy.
Idę spać, bo rano muszę iść do pracy.
Dobranoc.
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Re: dluga przerwa i wielki dol

Postprzez Cezary1810 » 28 sty 2013, o 23:56

wera napisał(a):Mnie nikt do pionu stawiać nie musi. Mogę pisać gdzie chcę i co chcę.
Nie mam zamiaru nikogo bronić.Myślę, że Cezaremu puściły nerwy, ale to się każdemu z nas tu zdarza.
Sikorko, nie dostaję żadnej reprymendy.
Idę spać, bo rano muszę iść do pracy.
Dobranoc.

Moja Wercia mówi prawdę i Bardzo was przepraszam jak uraziłem Pozdrawiam ciepło wszystkie Miłe Panie :heyka:
Cezary1810
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 22:03

Re: dluga przerwa i wielki dol

Postprzez sikorka » 28 sty 2013, o 23:58

mysle ze nikogo nie uraziles, raczej pokazales swoja prawdziwa twarz. zrobilo mi sie zal wery :(
sama pisala o rozkazach jakie jej wydajesz mylac ją z podwlasnym, teraz widze jak to wyglada. wspolczuje :(
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: dluga przerwa i wielki dol

Postprzez wera » 29 sty 2013, o 00:01

Tylko w codziennym życiu te "rozkazy" wyglądają tak "załóż getry jest -5", więc to raczej wygląda na troskę a nie rozkaz bez możliwości sprzeciwu.
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Re: dluga przerwa i wielki dol

Postprzez agik » 29 sty 2013, o 00:03

Hi, no mnie nie uraziłeś, tylko rozśmieszyłes i to bardzo.
Zastanawiam się, czy sobie komedię puścic, czy czekac na dalszy ciąg przedstawienia.

Jaja, jak berety, jak granaty, no nie wiem :haha: wielkanocne i zwisające.

jestem cywilem, Generale :haha: :haha: :haha: :haha:
Nie obowiązuje mnie ta wojskowa gimnastyka.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: dluga przerwa i wielki dol

Postprzez smerfetka0 » 29 sty 2013, o 00:04

mnie nie wymienil, wiec mi tez reprymenda sie nie nalezy ;) moge szalec jeszcze.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: dluga przerwa i wielki dol

Postprzez sikorka » 29 sty 2013, o 00:05

wera napisał(a):Tylko w codziennym życiu te "rozkazy" wyglądają tak "załóż getry jest -5", więc to raczej wygląda na troskę a nie rozkaz bez możliwości sprzeciwu.

to czemu w takim razie wymieniajac jego wady powiedzialas o tym jakby Ci to przeszkadzalo? o traktowaniu Cie jak szeregowego?
w takim razie to dla Ciebie wada czy troska? chyba sama sie juz pogubilas w tym.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: dluga przerwa i wielki dol

Postprzez Cezary1810 » 29 sty 2013, o 00:07

sikorka napisał(a):mysle ze nikogo nie uraziles, raczej pokazales swoja prawdziwa twarz. zrobilo mi sie zal wery :(
sama pisala o rozkazach jakie jej wydajesz mylac ją z podwlasnym, teraz widze jak to wyglada. wspolczuje :(

Stokrotka !!! Nie jest tak jak myślisz nie znam ciebie ani ty mnie więc trudno o ocenę człowieka z opisu Were znam i kocham to tyle Pozdrawiam
Cezary1810
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 22:03

Re: dluga przerwa i wielki dol

Postprzez smerfetka0 » 29 sty 2013, o 00:08

edit
Ostatnio edytowano 29 sty 2013, o 00:11 przez smerfetka0, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: dluga przerwa i wielki dol

Postprzez sikorka » 29 sty 2013, o 00:09

sikorka generale jesli juz :lol:
ja Cie nie oceniam - wera to zrobila opisujac Twoja osobe :ok: ja opieram sie na jej slowach.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: dluga przerwa i wielki dol

Postprzez Abssinth » 29 sty 2013, o 00:53

w dupach się wam przewala brak organów męskich miedzy nogami czyni z was nieszczęśliwe i zazdrosne


Wera gratulacje wyboru zyciowego seksistowskiego idioty.

z calym szacunkiem dla Milego Pana, itede itepe, ktory pokazal swoja prawdziwa twarz.
:gites:
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: dluga przerwa i wielki dol

Postprzez Bianka » 29 sty 2013, o 01:11

A tu co się porobiło :shock: ??

Werka nie czułabym się swobodnie pisząc o związku swoim wiedząc, że mój facet jest zarejestrowany i w każdej chwili może to wszystko przeczytać...to jest dla mnie bardzo dziwne, że się tu pojawił i że Tobie to nie przeszkadza...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 488 gości

cron