Amway

Rozmowy ogólne.

Re: Amway

Postprzez Bianka » 23 sty 2013, o 21:49

Dzięki dziewczyny :)
Cat to racja, nie mam tego "czegoś" co naciągacze mają :) W sephorze też ściema była w cenie, bo nie polecałyśmy tego co na serio uważałyśmy z jakiś przyczyn za dobre, tylko to co nam kazano polecać, a jak klientka "źle" wybrała to naszym zadaniem było skierować ją na właściwe tory, dlatego znienawidziłam handel i nie chciałabym do tego wracać...
Tak z czystym sumieniem mogłabym śmiało sprzedawać kosmetyki naturalne z certyfikatem, orientuje się w składach i generalnie mimochodem kilka koleżanek w to wkręciłam, bez żadnego w tym interesu :) także to na pewno by mi dobrze szło..
Pamiętam na tej pierwszej rozmowie, nie wiedząc kompletnie o jaką firmę chodzi, (nazwa nie padła do dziś z jej ust ani razu) zapytałam czy to kosmetyki naturalne a ona mi coś zaczęła mącić o patentach, dziwna to była odpowiedź...
Jak to jest, że nagle z asertywnością mam problem to nie mam pojęcia, załatwiam tyle spraw i nie raz musiałam się o coś wykłócić, żeby załatwić i bywa, że wyłazi ze mnie hetera teraz nagle taka miękka dupa ze mnie, nie kumam...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Amway

Postprzez caterpillar » 23 sty 2013, o 21:56

Bianka wiec moze to jest mysl?!

Moze powinnas nawiazac kontakt z jakas firma, nawet z zagranicy (znasz ang) i sprobowac sprzedawac kosmetyki naturalne takie do ,ktorych masz zaufanie...

no zycze Ci ,zebys robila to co TY chcesz.



Ja dzis dowiedzialm sie ,ze nie bedzie juz dla mnie godzin i tez bede musiala cos wykombinowac z praca :/

daj znac jak Ci poszlo i przeciwcz to co dziewczyny pisaly :evil: :evil:

powodzenia !
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Amway

Postprzez Abssinth » 23 sty 2013, o 22:03

teraz nagle taka miękka dupa ze mnie, nie kumam...


no, zostalas postawiona naprzeciw kogos, kto ma za soba trening we wkrecaniu ludzi :) tego mistrza karate :)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Amway

Postprzez laissez_faire » 23 sty 2013, o 22:05

Kolezanka Impresja to ewidentnie dziala w branzy... tak pokretnej namowy, to jeszcze w zyciu nie czytalem ;P

Bianka... szukasz pracy, czy umawiasz sie na kawke zeby wyjsc z domu?!
Nie szkoda ci na to czasu? W to jedno czwartkowe popoludnie obskoczylabys z 10 firm roznoszac CV.
Praca jest! Kiepsko platna, uwlaczajaca, otepiajaca, ale jest! Przestan sie bawic i nie szukaj pozornie latwych rozwiazan. Szukanie pracy, to tez praca... jak na razie jestes na lewym zwolnieniu lekarskim.
laissez_faire
 
Posty: 472
Dołączył(a): 10 lut 2009, o 20:47
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Amway

Postprzez Bianka » 23 sty 2013, o 22:13

Laissez tak bardzo nie znasz mojej sytuacji :roll: że nie chce mi się odpowiadać...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Amway

Postprzez limonka » 23 sty 2013, o 22:49

bianka, ja uzywam cosmetyki avalon organics..bez parabenow i takich tam...sa dobre (jak dla mie) i w bardzo przystepenej cenie :wink:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Amway

Postprzez limonka » 23 sty 2013, o 22:50

a swoja droga to jetem w szoku ze w sephorze taka swinie podtawiaja i kaza namawiac na kosmetyki ktore oni chca sprzedac...szok.... :roll:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Amway

Postprzez Bianka » 23 sty 2013, o 23:00

Tzn to nie są świństwa, nie ma tam złej marki, wszystko zależy od upodobań, polegało to raczej na tym, że np babka pyta o tusz który wywoła efekt sztucznych rzęs i przygląda się temu z yves saint laurent, ja wiem, że ten tusz da jej ten efekt najlepiej ale muszę wyszukać jej coś z diora lub lancome o tej samej funkcji bo te marki z sephorą współpracują a yves saint laurent nie...albo jest jakiś próg na dany miesiąc np do sprzedania ileś tam tuszy jakiejś innej marki, albo jest konkurs na daną markę to to w danym momencie będą dziewczyny sprzedawać, a szef obserwuje i jakby co to ochrzan...Już nie wspominając, że marki mass marketowe tak zwane czyli najtańsze zaniżały nam wyniki...

Gdzie można kupić te avalon organics?
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Amway

Postprzez laissez_faire » 23 sty 2013, o 23:01

ale mi Twoja historia nie jest potrzebna, żeby stwierdzić, ze bezmyślnie dajesz sobą manipulować, wkręcając się w coś, co jest ewidentną ściemą... tracąc tym samym czas i energię.
Kolejne spotkanie nie jest Ci do niczego potrzebne, szybka kontra, żeby spadali, czy jeszcze bardziej zdawkowy sms i blokada numeru w zupełności wystarczą.... i nie nie jest to niegrzeczne, czy szczeniackie, tylko zdroworozsądkowe!
laissez_faire
 
Posty: 472
Dołączył(a): 10 lut 2009, o 20:47
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Amway

Postprzez Bianka » 23 sty 2013, o 23:03

Zgadzam się Laissez :) już to wiem, dlatego jutro czeka mnie egzamin z asertywności, mam nadzieję go zdać hyh
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Amway

Postprzez limonka » 23 sty 2013, o 23:11

Bianka napisał(a):Tzn to nie są świństwa, nie ma tam złej marki, wszystko zależy od upodobań, polegało to raczej na tym, że np babka pyta o tusz który wywoła efekt sztucznych rzęs i przygląda się temu z yves saint laurent, ja wiem, że ten tusz da jej ten efekt najlepiej ale muszę wyszukać jej coś z diora lub lancome o tej samej funkcji bo te marki z sephorą współpracują a yves saint laurent nie...albo jest jakiś próg na dany miesiąc np do sprzedania ileś tam tuszy jakiejś innej marki, albo jest konkurs na daną markę to to w danym momencie będą dziewczyny sprzedawać, a szef obserwuje i jakby co to ochrzan...Już nie wspominając, że marki mass marketowe tak zwane czyli najtańsze zaniżały nam wyniki...

Gdzie można kupić te avalon organics?
wiem o co ci chodzilo, tylko moze zle to ujelam :mrgreen: ja kupuje na stronce vitacost.com...bo sa tansze niz od producenta :wink:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Amway

Postprzez Bianka » 23 sty 2013, o 23:41

Ok, zajrzę sobie, ja kupuję w rossmanie kosmetyki marki "Alterra" z certyfikatem bdih :)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Amway

Postprzez limonka » 24 sty 2013, o 00:16

Poszukam czy sa tutaj dostepne:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Amway

Postprzez biscuit » 24 sty 2013, o 01:40

wiesz Bianka
w Sephorze przynajmniej klientka sama przychodziła kupic tusz
bo jej był potrzebny
jeśli nawet wychodziła z Dior Show zamiast Effet Faux Cils
to nie takie straszne
bo ja choć YSL niby był dla mnie skuteczniejszy
czasem rezygnowałam z niego w imię trwałosci i niewysychania Diora
takze jestem przekonana
że zawsze coś tam z oferty przyzwoitego jej wybrałaś
i summa summarum i tak była zadowolona z Twojej porady
bo miała tusz np. świeży na dłużej, a to oszczędność kasy

a w Amwayu
to tak jakbyś chodziła po znajomych bliższych i dalszych
wpierając im tusze
choć wogóle nie byli tym zainteresowani
bo na przykład maja na stałe doczepione sztuczne rzęsy

także ja z dwojga tych rzeczy NA PEWNO wybrałabym Sephorę
gdzie klient przynajmniej znajduje się w sklepie dobrowolnie
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Amway

Postprzez Bianka » 24 sty 2013, o 02:15

Bis ja z tych dwóch też wybrałabym Sephorę :) średnio lubię sprzedaż w ogóle, ale do tej amwayowej w ogóle się nie nadaję, także nie ma o czym mówić, mam nadzieję, że nie będzie jutro upierdliwa bardzo..
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 451 gości