Oczekiwania

Problemy natury seksualnej.

Oczekiwania

Postprzez dzaga » 20 sty 2013, o 22:19

[color=#FF00BF ]Mój facet ma niskie poczucie wartości. Ze dwa razy nie miał zwodu. Jak go mam przekonać, że zaspokaja moje potrzeby w łóżku? Ma on uraz. Mówię, że seks nie jest najważniejszy. Kocham go i chcę być mimo wszystko. On twierdzi, że nie chce młodej kobiety czyli mnie pozbawiać tej przyjemności. [/color]
Avatar użytkownika
dzaga
 
Posty: 188
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 12:35

Re: Oczekiwania

Postprzez Abssinth » 20 sty 2013, o 22:44

hej Dzaga :)

nie pomoge Ci tutaj, bo z wlasnych doswiadczen wiem, ze jesli facet ma schizy seksualne (a zwlaszcza facet dojrzaly), to trzeba uciekac - bo bedzie tylko gorzej.

on powinien pojsc na terapie, zeby sobie ze swoim niskim poczuciem wartosci poradzic. ale najprawdopodobniej nie pojdzie.

generalnie - nameczysz sie, zniechecisz, i tylko poranisz :/
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Oczekiwania

Postprzez caterpillar » 21 sty 2013, o 01:26

a ja mysle ,ze to zalezy z czego to wynika

,bo moze to byc zwyczajnie lek przed tym ,ze nie sprosta .

Moze pomoglo by niekoncetrowanie sie na samym stosunku a np zabawy innego typu np oralne ,cokolwiek .

jesli to nie pomoze to lepiej udac sie do sexuologa .
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Oczekiwania

Postprzez dzaga » 23 sty 2013, o 19:19

On się boi, że nie sprosta. On potrzebuje, aby go pochwalić.
Avatar użytkownika
dzaga
 
Posty: 188
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 12:35

Re: Oczekiwania

Postprzez sikorka » 23 sty 2013, o 19:20

to tak jak kazdy dzaga :wink:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Oczekiwania

Postprzez Mulan » 28 sty 2013, o 19:25

Czemu to od razu schiza seksualna?

Mój miesiącami przeżywał i przepraszał, że przy naszym pierwszym wspólnym razie nie stanął na wysokości zadania. Kompleksy, niezbyt miła przeszłość. Kobiety też przecież różnie się zachowują - wariowanie na punkcie piersi, nóg, tyłka i tak dalej.

Za każdym - i to naprawdę cudownym - razem mówiłam mu co właśnie przeżyłam w jego ramionach, z cierpliwością i wyrozumiałością traktowałam ciągłe przeprosiny(czasem potrafiły sprawić mi przykrość...). Minęło kilka miesięcy, ale w końcu w pełni odzyskał pewność siebie. 38 lat, więc raczej jest dojrzałym facetem. :P A udało się, problem całkiem zniknął i nie wraca nawet kiedy przytrafi się podobna sytuacja ze zmęczenia albo stresu. Czasem tak niewiele potrzeba żeby coś naprawić. :slonko:
Avatar użytkownika
Mulan
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 23:06


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 319 gości

cron