... weeeeekend ...

Problemy związane z depresją.

... weeeeekend ...

Postprzez kaśku » 1 mar 2008, o 15:44

no wlasnie tak jak w temacie ... zastanawiam sie jak wam mija weekend, pogoda paskudna, ciagle padajacy deszcz nienastraja optymistycznie z checia bym wyszla sie z kims spotkac, ale na sama mysla jaka panuje pogoda odechciewa mi sie wszystkiego ...
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

witaj NoName

Postprzez oliwia » 1 mar 2008, o 15:51

Masz racje pogoda paskudna, ale ja lubie deszcz. Odechciawa się wychodzic z domu, i dobrze :)
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Postprzez mahika » 1 mar 2008, o 16:31

kupiłam tacie na imieniny dziś Bluetootha pod USB, sprawdziłam i nie działa :( sklep zamknięty, oddac sie nie da a imieniny dzis :?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Ventia » 1 mar 2008, o 16:35

Ja właśnie zastanawiam się w co ręce włożyć i od czego zacząć pisanie pracy licencjackiej..... Materiałów mnóstwo, ale własnie chyba w tym problem, że ich za dużo....
Ventia
 

Postprzez kaśku » 1 mar 2008, o 16:48

a wiecie co jednak sie wybiore dzis z domku ... moze takie oderwanie dobrze mi zrobi ... pozyjemy zobaczymy ... :roll:
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez laissez_faire » 1 mar 2008, o 18:18

obejrzalem inspirujacy film: zanim zapadnie noc - barwna biografie cenionego kubanskiego pisarza, utrzymana w konwencji wyblaklo-onirycznej...
zjadlem pudelko tanich ciastek delicjo-podobnych...
poczytalem mdlosci Sartre'a...
spocilem sie jak kopulujacy wieprz...
teraz przegladam manual'a do intoucha - programu do tworzenia aplikacji i budowy elementow graficznych (lub tez tylko udaje, ze patrze na tego pdf'a);

a wszystko oplecione natarczywym poczuciem, ze nie chce mi sie dalej bawic w ta farse... jestem bardzo zmeczony; samowolnie zmiejszona dawka psychotropow niedosc wystarczajaco otepia mi mysli...

zaraz zadzwonie do babci, bo ma dzisiaj urodziny...
laissez_faire
 

eh:)

Postprzez oliwia » 1 mar 2008, o 18:45

Dzień sie Kończy, a za oknem coraz brzydsza pogoda:/
"Czemu Ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem? Jesteś-a więc musisz minąć. Miniesz- a więc to jest piękne":)
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Postprzez eta » 1 mar 2008, o 20:58

Nie lubię weekendów :cry: .Przeleżałam całą sobotę w łóżku, nie miałam nawet siły posprzątać. I stale tylko myślę o tym, że to żadna depresja, tylko zwykłe lenistwo. Nic nie zrobiłam i mam wyrzuty sumienia. Tabletki dziwnie działają...Idzcie gdzieś wieczorem jak macie z kim,nie zrażajcie się pogodą. Pozdrawiam
eta
 
Posty: 262
Dołączył(a): 10 paź 2007, o 08:00

Postprzez Ventia » 2 mar 2008, o 00:16

Ja się nie kładę z dobrym humorem... Pracy trochę napisałam, ale tego jest tyle, że nie wiem jak to wszystko ogarnąć... I w ogóle ostatnio niezbyt miłe sytuacje mi się zdarzają.... Ehhh....
Ventia
 

Postprzez mahika » 2 mar 2008, o 00:57

Ja tez nie kłade sie ze szczęściem na ustach.....

Nie chce mi sie żyć..... :(
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Ventia » 2 mar 2008, o 11:06

Mahika co się stało? Chodzi o tego Bluetootha? Nie wiem, nie znam się, ale może jakieś sterowniki nie są zainstalowane?

Ehh ale mam doła, spałam do 10, dziś pewnie znów pójdę spać późno, a jutro pobudka po 6 bo na praktyki muszę iść :/ Zaraz muszę trochę ogarnąć swój pokój i za pracę się dalej brać... Szkoda tylko, że cały czas dobija mnie myśl, że jestem beznadziejna i do niczego, każdy ma do mnie o coś pretensje i przypisuje mi myśli, które nie są moje, a na dodatek są bardzo daleko ode mnie....
Ventia
 

Postprzez mahika » 2 mar 2008, o 12:49

Nieeee, venita...
Ten bluetooth to zrobiłam wkońcu jakoś. Jestem informatykiem, to sprzęt wkońcu sie poddaje :)
Ale wczorajszy samotny wieczór dał mi popalić....
Dziś od rana grzebie w kompie, podkręcam go, czyli robie to co lubie...
A samotność....
do kompureta sie nie przytule :(
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Ventia » 2 mar 2008, o 12:51

:cmok: :pocieszacz: :slonko:
Nie wiedziałam, ze jesteś informatykiem :) Ehh ważne że przynajmniej możesz robić to co lubisz
Ventia
 

Postprzez Ladybird » 2 mar 2008, o 12:56

A mnie w ten weekend zginal piesek shitz-tzu. byl z nami 7 lat. Szukailsmy przed chwiaa cay ranek. Pewnie jakis sk... ukradl na szosie.
Przykro nam bardzo..
Mahiczko, przytuam w naszej wspolnej samotności.
Miejmy nadzieje , na pewno z wiosna bedzie lepiej. :piesek:
Poradz mi , jak mi na klawiaturze laptopa zle wchodzi l?
Avatar użytkownika
Ladybird
 
Posty: 1115
Dołączył(a): 19 gru 2007, o 09:40

Postprzez mahika » 2 mar 2008, o 13:14

chyba jestem dziś troche ogłupiona bo nie wiem o co pytasz :D

A wogóle to nie bawiłam sie laptopami ale p[owiedz o co pytasz :D

Robie to co lubie zeby nie ześwirować.. raczej nad książką bym sie nie skupiłam. Czuje wewnętrzną pustkę i jakby mi coś darło serce, a moze i dusze....

Przytulam wszystkich :)

...... jakbym wszystkich przytuliła naprawde :shock:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Następna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 414 gości

cron