veto Filemona! :-)

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez Księżycowa » 19 sty 2013, o 19:45

mahika napisał(a):
Księżycowa napisał(a):Spoko, pióra nie lecą i mam nadzieję, ze nie polecą ;)

zobaczymy kto zda test ;)



Oby każdy :P
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 19 sty 2013, o 19:59

Księżycowa napisał(a):

Uważasz wpowiedzi impresji za styl? Od kiedy stylem jest obrażanie kogoś i wymyślanie, upokarzanie?


obrazanie to obrazanie, ale mozna to robic w swoim stylu. o to mi chodzilo.
impresja ma swoj styl (obrazania) i fil ma swoj styl (obrazania).
nie mnie osadzac ktore obrazanie jest bardziej nie na miejscu. nie interesuje mnie to - to ich wojna. ja nie bawie sie w adwokata.
ja jesli czuje potrzebe bronie swoich racji.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez Księżycowa » 19 sty 2013, o 20:04

Mam dystans do wypowiadania się kogoś bardziej hmmm intenstwnie ale tekst impesji nie był wypowiedziom, tylko paskudną obrazą i tyle.
Ale nie możemy o tym pogadać, bo nie widziałaś co impresja napisała po prostu.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 19 sty 2013, o 20:25

dlatego nie gadam. mnie to nie interesuje - powtarzam.
ja dostrzegam bezpodstawny atak fila na mnie tutaj. nie zeby mnie dziwil, w koncu juz go troche poznalam. raczej zwrocilam na to uwage. nie piewrszy zreszta raz.
moge jedynie dostrzec analogie.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez Księżycowa » 19 sty 2013, o 20:42

sikorka napisał(a):dlatego nie gadam. mnie to nie interesuje - powtarzam.
ja dostrzegam bezpodstawny atak fila na mnie tutaj. nie zeby mnie dziwil, w koncu juz go troche poznalam. raczej zwrocilam na to uwage. nie piewrszy zreszta raz.
moge jedynie dostrzec analogie.


Ok. tylko troche sie pomieszało, bo wątek powstał głownie z powodu bana i tekstu impresji. Dlatego tak to trochę się chyba odbiera jakbyś obstawała po jej stronie (przynajmniej ja mam takie odczucia) a jakby sobie nie dogryzali jej posunięcie było poniżej i tyle.

Co do Twojego ,,cześć" to ja nie ukrywam, też mam mieszane uczcuia, bo gdzies indziej czytam jak między sobą macie spory, dogryzacie sobie a tu nagle z Twojej strony pada ,,cześć" z pozytywną emotką. Ja też nie odebrałam tego jako atak na Ciebie a na odpowiedź, bo skoro cz esti sobie dogryzaliście to jak inaczej można to było odebrać? Ewentualnie jako radość z pożegnania.

Ja tam nie chcę na ten temat dskutować, bo to Wasza relacja jest i nie wnikam, nie obchodzi mnie nawet ;) . Ale jak sie patrzy na ogół całej stuacji, to ma się takie odczucia.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 19 sty 2013, o 21:34

Księżycowa napisał(a): Ale jak sie patrzy na ogół całej stuacji, to ma się takie odczucia.

i znow blad logiczny - TY masz takie odczucia. na ktore ja nie potrzebuje miec wplywu. takze mozesz sobie myslec co chcesz o moim 'czesc' a ja nadal moge uwazac ze to tylko 'czesc'. Wasza nadinterpretacja nie ma wplywu na moje dzialania.
a odpowiedz fila nie byla zwykla odpowiedzia a zlosliwoscia, do ktorej zreszta sam sie przyznal. no chyba ze Ty jestes przyzwyczajona do nazywania Twoich ust dziobem i zlosliwego zmieniania Twojego nicku na taki ktory Ci sie nie podoba :bezradny: ale ja nie jestem przyzwyczajona i nie jest to dla mnie normalne i zamierzam zwracac na to uwage.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez Księżycowa » 19 sty 2013, o 21:57

No ja to tak odbieram. Inni nie muszą, nie napisałam, ze wszyscy przecież.

Nie wnikam w Wasze przepychanki jak już mówłam. Nie wiem też skąd sie Wasz spór wziął i w ogóle kiedy to się stało ;) .

Poza tym nie wszyscy musimy sie lubić. Zawsze przecież zdarzy się ktoś, kto nam nie przypada do gustu i nic tego nie zmieni. Czy się z kimś przepychamy jakimis tam tekstami to jedno ale zazwyczaj jakieś granice sie zachowuje. Takie wobec czlowieka wogole. I tylko o to chodzi w tym wszystkim tak mi się wdaje.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 19 sty 2013, o 22:06

Księżycowa napisał(a): zazwyczaj jakieś granice sie zachowuje. Takie wobec czlowieka wogole. I tylko o to chodzi w tym wszystkim tak mi się wdaje.

tez mi sie wydaje, dlatego zwrocilam uwage ze w przyapdku fila do mnie granice zostaly przekroczone. na zwykle 'czesc' sie tak nie powinno zareagowac. no chyba ze jest sie filem :bezradny:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez Księżycowa » 19 sty 2013, o 22:10

sikorka napisał(a):
Księżycowa napisał(a): zazwyczaj jakieś granice sie zachowuje. Takie wobec czlowieka wogole. I tylko o to chodzi w tym wszystkim tak mi się wdaje.

tez mi sie wydaje, dlatego zwrocilam uwage ze w przyapdku fila do mnie granice zostaly przekroczone. na zwykle 'czesc' sie tak nie powinno zareagowac. no chyba ze jest sie filem :bezradny:



Sikorko ja już pisalam, że wpowiadam się na temat TEKSTU IMPRESJI DO FILEMONA a NIE FILEMONA DO CIEBIE, bo nie wiem o co miedzy Wami chodzi. Także powyższy cytat, którym się posłuzylaś, byl rownież w tej sprawie.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 19 sty 2013, o 22:13

rozumiem, ze wg Ciebie sa w takim razie rowni i rowniejsi - impresja nie moze tego i tamtego robic filowi ale fil mnie juz tak?
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez wera » 19 sty 2013, o 22:16

sikorka napisał(a):
Księżycowa napisał(a): zazwyczaj jakieś granice sie zachowuje. Takie wobec czlowieka wogole. I tylko o to chodzi w tym wszystkim tak mi się wdaje.

tez mi sie wydaje, dlatego zwrocilam uwage ze w przyapdku fila do mnie granice zostaly przekroczone. na zwykle 'czesc' sie tak nie powinno zareagowac. no chyba ze jest sie filem :bezradny:


Sikorko, prawdę mówiąc sama nie wiem jakbym zareagowała nawet na zwykłe "cześć" w chwili gdy rozważałabym zostać czy odejść z forum.
Również mam wrażenie, że czasami jesteś trochę przewrażliwiona i doszukujesz się drugiego dna w wypowiedziach innych. Nie da się cały czas podkreślać tego, ze dany pogląd jest tylko moim zdaniem i ciągle używać "uważam, że", "moim zdaniem" idt. Czasami po prostu piszemy skrótami myślowymi i ważne jet to by przekazać pewną myśl w miarę zrozumiale ale bez dużego przykładania się do podkreślania tego, że to tylko moja opinia czy doświadczenia. Wiadomo, że każdy tu wypowiada się tylko w swoim imieniu, wyraża swoje poglądy i doświadczenia, więc czy naprawdę trzeba za każdym razem podkreślać, że to tylko i wyłącznie moja opinia?
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez Księżycowa » 19 sty 2013, o 22:18

rozumiem, ze wg Ciebie sa w takim razie rowni i rowniejsi - impresja nie moze tego i tamtego robic filowi ale fil mnie juz tak?


Tego nie powiedzialam, bo tak nie jest ale nie będę wypowiadać się w sprawie,w której nie wiem o co chodzi, żeby nikogo niesłusznie nie osądzić. Także nie mam zdania tu. Nie staję za nikim w Wsszym sporze. Mogę chyba tak, prawda? To jest mój wybór i wdaje mi sie , że nie nagorszy ;)
Moje wypowiedzi dotyczą TYLKO sytuacji, którą znam po propstu.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 19 sty 2013, o 22:20

wera napisał(a):doszukujesz się drugiego dna w wypowiedziach innych.

zauwaz ze to inni tutaj doszukuja sie drugiego dna mojego 'czesc' i probuja dowiesc o co mi chodzi.
ja wylacznie cytuje wypowiedzi tutaj.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 19 sty 2013, o 22:22

Księżycowa napisał(a):
Tego nie powiedzialam, bo tak nie jest ale nie będę wypowiadać się w sprawie,w której nie wiem o co chodzi, żeby nikogo niesłusznie nie osądzić.

no jak to nie wiesz o co chodzi? przeciez wystarczy przeczytac moja pierwsza wypowiedz i odp fila na to. golym okiem widac kto tu kogo zaatakowal.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez wera » 19 sty 2013, o 22:24

No i mamy masło maślane.
Sikorko w moich odczuciach inni próbowali Ci pokazać, że ten post choć z pozoru błahy i bez znaczenia w takiej sytuacji może zaboleć. Dla mnie wygląda to tak - jesteś to jesteś a jak chcesz iść to idź dla mnie lepiej. Wybacz, ale ja właśnie w taki sposób to odebrałam. I skoro mamy wolność słowa, wyboru itd każdy mógł odebrać to w taki sposób jaki chciał.
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości

cron