veto Filemona! :-)

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 19 sty 2013, o 18:09

Księżycowa napisał(a):
A porównałaś słowa Fila do słów impresji?

nie zdazylam, bo juz byl wyciety. ale zobaczylan neutralny wpis impresji do Autora watku i obrazliwy wpis fila na temat impresji (tak zupelnie od czapy, za caloksztalt, niemajacy zupelnie nic wspolnego z postem impresji, w ktorym nie widzialam nic zdroznego), wiec idac Waszym rozumowaniem to moze impresja sie bronila atakujac fila?
bo prawda jest taka ze obrazliwy wpis jako pierwszy padl z ust fila.

pamietajmy o jednym, nizaleznie od tego co my bysmy chcieli od admina to i tak admin ma ostatnio slow :bezradny: i on tu sobie moze wklejac, doklejac, banowac, nie banowac wedle wlasnego uznania. mnie tez sie wiele reakcji czy brakow reakcji admina nie podobalo, ale czy admina to cokolwiek obchodzi? i tak zawsze zrobi to, co wg niego jest wlasciwe. nie traktujcie go jak Boga ktory nigdy sie nie myli i zawsze ma racje i rzadzi sprawiedliwie, to czlowiek ktory takze moze miec swoje symp- i antypatie.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez agik » 19 sty 2013, o 18:24

aaa, no to wiele tłumaczy. Nie czytałaś i tylko tak se kłapiesz...
Wyobraź sobie, że ja przeczytałam wszystko- wredny i zaczepny post Impresji do Mikiego, ( na który zareagował nie tylko Fil, ale jeszcze kilka osób) może niezbyt miły, ale tez nieobraźliwy wpis na temat- Fila do Impresji, odpowiedź Impresji- nie dośc że kompletnie z czapy, nie na temat, to jeszcze obraźliwa , uwłaczająca i potwornie chamska. Oraz jeszcze kilka wpisów "biednej" Impresji, w których robi z siebie ofiarę grupy, taką biedną zaszczutą, w których się wypiera jakoby kiedykolwiek, na kogokolwiek napisała coś brzydkiego, brońbosze...
Fil założył temat, w którym proponował zbieranie tych "złotych myśli" Impresji. Z taką intencją- sami zobaczcie.
Bardzo nierówne "przewiny", a kara jednakowa.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez smerfetka0 » 19 sty 2013, o 18:28

ja tez sytuacji nie kojarze ale wierze ze impresja mogla zajsc za skore i jej wypowiedzi.

co do rozpamietywania i rozdmuchiwania, mnie tez szlag bierze czasami ze osoba bardzo lubiana na tym forum, bedaca tu juz sporo, nasoczyla na mnie i zjechala mnie i poczulam sie rowniez urazona i niesprawiedliwie przez nia potraktowana a pozniej sytuacja zniknela z forum. bo niby dlaczego ktos ma mnie obrazac, urazac, czy cos tam, jezdzic jak po lysej kobyle a pozniej ta osoba dalej na piedestala a taka gowniara sie rzuca tutaj....

po za tym nie kazdy jest taki ze mu sie widzi zapomniec wszystko jak go cos dotknelo, moze czasem to i wada ale chyba inni moga z taka wada u drugiej osobie tu wirtualnie zyc ? kazdy ma wady a to krzywdy nikomu nie robi, nie wymagajcie czasami bycia idealnym pod kazdym wzgledem. ja tez pamietam jedno czy drugie bo skoro ktos mnie urazil nie zamierzam sie mizdrzyc pozniej do danej osoby, dla mnie to plaszczenie sie jak ktos mi pluje w twarz.

po za tym Fil zalozyl watek wyrazil swoja dezaprobate co do bana i chce uzyskac odpowiedz od admina i chyba od innych uczestnikow czy zgadzaja sie z banem, bo rozwaza odejscie z forum ktore jak kazdy widzi jest na co raz nizszym poziomie, a jest na tyle dorosly ze wie ze obiektywnie sam z siebie nie spojrzy nigdy wiec liczy na konstrutywne odpowiedzi.

po za tym sikorko niestety twoje czesc nie mialo dobrego wydzwieku. jesli nie mialas szczerze nic zlego na mysli to ok ale zobacz ile osob to uklulo w oczy wiec moze nie tak cos jest ze sposobem wypowiadania sie?
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 19 sty 2013, o 18:31

agik napisał(a):aaa, no to wiele tłumaczy. Nie czytałaś i tylko tak se kłapiesz...

nie klapie a pisze :bezradny:
kolejny przyklad na zlosliwosc w stosunku do mnie. czemuz to :roll: bez powodu, tak dla zasady.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 19 sty 2013, o 18:34

smerfetka0 napisał(a):po za tym sikorko niestety twoje czesc nie mialo dobrego wydzwieku. jesli nie mialas szczerze nic zlego na mysli to ok ale zobacz ile osob to uklulo w oczy wiec moze nie tak cos jest ze sposobem wypowiadania sie?

:shock: ile osob? jakich osob? tych, ktorzy zawsze sa przeciwko mnie niezaleznie od tego co powiem? blagammm... toz to zaden wyznacznik. zobacz ile osob staje slusznosci bana dla fila. wiec moze nie tak cos jest ze sposobem wypowiadania sie?

nie poradze juz na to co Ty wiesz lepiej ode mnie, zawsze mi sie wydawalo ze ja wiem lepiej co mam na mysli mowiac 'czesc' no ale Twojego myslenia nie zmienie, nawet nie zamierzam. nie robi mi to roznicy.
Ostatnio edytowano 19 sty 2013, o 18:37 przez sikorka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez smerfetka0 » 19 sty 2013, o 18:35

kurcze z drugiej strony sikorka nie badz taka wrazliwa na wszystko. agik napisala 'klapie' no i co ?
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez smerfetka0 » 19 sty 2013, o 18:37

sikorka napisał(a):
smerfetka0 napisał(a):po za tym sikorko niestety twoje czesc nie mialo dobrego wydzwieku. jesli nie mialas szczerze nic zlego na mysli to ok ale zobacz ile osob to uklulo w oczy wiec moze nie tak cos jest ze sposobem wypowiadania sie?

:shock: ile osob? jakich osob? tych, ktorzy zawsze sa przeciwko mnie niezaleznie od tego co powiem? blagammm...

nie poradze juz na to co Ty wiesz lepiej ode mnie, zawsze mi sie wydawalo ze ja wiem lepiej co mam na mysli mowiac 'czesc' no ale Twojego myslenia nie zmienie, nawet nie zamierzam. nie robi mi to roznicy.



no to juz mi sie nie podobalo. nie odwracaj niczego, bo ja nie wiem nic lepiej o tobie niz ty sama o sobie i nie wiem lepiej co mialas na mysli i wcale tak nie dalam do zrozumienia, dalam ci tylko podpowiedz ze moze cos nie tak jest ze sposobem wypowiadania sie skoro tyle osob zawsze odbiera cos negatywnie a ty zaprzeczasz o swoich zlych intencjach.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 19 sty 2013, o 18:38

smerfetka0 napisał(a): agik napisala 'klapie' no i co ?

no i nie bylo to mile, no i to.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez smerfetka0 » 19 sty 2013, o 18:39

a z drugiej strony skarzysz sie na ataki innych ale czemu mnie tak nie milo atakujesz? akurat moj post chyba byl jednym z zyczliwszych wobec ciebie w tym watku. dalam ci do zrozumienia ze moze warto pomyslec jak sie wypowiadasz skoro czesto inni odbieraja cs o 180stopni inaczej. wiec skad taki nie mily atak na mnie?
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 19 sty 2013, o 18:40

smerfetka0 napisał(a):po za tym sikorko niestety twoje czesc nie mialo dobrego wydzwieku.

smerfetka0 napisał(a): ja nie wiem nic lepiej o tobie niz ty sama o sobie i nie wiem lepiej co mialas na mysli i wcale tak nie dalam do zrozumienia

:shock: nie wiesz lepiej? to co niby ma znaczyc 1 cytat?
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez agik » 19 sty 2013, o 18:41

sikorka napisał(a):nie klapie a pisze :bezradny:

hi
Dokładnie- to rzeczywiście piszesz. A jeszcze dokładniej- piszesz głupoty. Czyli kłapiesz byle co.
Kolejny raz będziemy rozbierac związek frazeologiczny? Nieobraźliwy, występujący w języku polskim? ;)
Czy już sobie zajrzałaś do wikisłownika? ;)

Jeszcze raz ci powiem, sikorko :)
Rozumną jest rzeczą wiedziec, co się mówi ( pisze)
Jak na kogoś, kto kompletnie nie ma pojęcia o sytuacji- niesamowicie dużo masz do powiedzenia.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 19 sty 2013, o 18:44

niesamowicie mam duzo do powiedzenia na temat ataku fila na mnie za zwykle 'czesc' :roll:
jesli dla Was jego atak byl wlasciwy, to ok. mnie sie nie podobal i zamierzalam o tym napisac. dla mnie to nie glupota.
Ty agik nie jestes wyrocznia ktora bedzie wyrokowac kto pisze glupoty a kto nie.

smerfetko, nie zaatakowalam Cie, stwierdzilam tylko ze jestes w bledzie jesli myslisz ze wiesz lepiej niz ja co znaczylo moje 'czesc'.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez smerfetka0 » 19 sty 2013, o 18:44

sikorka napisał(a):
smerfetka0 napisał(a): agik napisala 'klapie' no i co ?

no i nie bylo to mile, no i to.


no bo moze mogla powiedziec ze chodzi i gadasz....ze chodzisz i wypisujesz glupoty, czy cokolwiek miala na mysli, nie bede przeiczanac jej slow i intencji ale napisala co chciala i to nie mial byc komplement, wiec mile byc nie moglo ale i nie bylo uwlaczajace, nie zgadza sie z toba byc moze ale troche przesadzasz z wytykaniem kazdemu kazdego slowka i robieniem z niego obelgi i chamstwa ktore nie powinno miec miejsce bytu....jak ty zyjesz w swiecie realnym jak ktos na twoje slowa (trzymaj sie tego przykladu powiedzmy) odpowie ci 'chodzisz i gadasz glupoty w kolko', koniec znajomosci na amen wtedy?
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 19 sty 2013, o 18:46

smerfetka0 napisał(a):
sikorka napisał(a):
smerfetka0 napisał(a): agik napisala 'klapie' no i co ?

no i nie bylo to mile, no i to.


no bo moze mogla powiedziec ze chodzi i gadasz...

ale nie powiedziala. to roznica.
wymagajcie od siebie jesli wymagacie od innych. bo jesli robicie tak samo jak inni to i jestescie tacy sami jak inni - nie lepsi.
Ostatnio edytowano 19 sty 2013, o 18:47 przez sikorka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez smerfetka0 » 19 sty 2013, o 18:46

sikorka napisał(a):
smerfetka0 napisał(a):po za tym sikorko niestety twoje czesc nie mialo dobrego wydzwieku.

smerfetka0 napisał(a): ja nie wiem nic lepiej o tobie niz ty sama o sobie i nie wiem lepiej co mialas na mysli i wcale tak nie dalam do zrozumienia

:shock: nie wiesz lepiej? to co niby ma znaczyc 1 cytat?



pierwszy cytat ma znaczyc ze TO NIE MIALO DOBREGO WYDZWIEKU, a drugi cytat ma znaczyc ze JA NIE WIEM CO TY TAM MIALAM NA MYSLI I JAKIE BYLY TWOJE INTENCJE ALE ZE NIE WYSZLO TO DOBRZE TAK CZY SIAK...A JAKIE MIALAS INTECJE WIESZ TYLKO TY A NIE JA


ja pierdziele....
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 293 gości