veto Filemona! :-)

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 18 sty 2013, o 20:26

Filemon napisał(a): zrozumiałabyś, co to znaczy kiedy ktoś cię naprawdę nawyzywa, poniży albo wpieprzy się brutalnie z butami w twoje najbardziej intymne sprawy...

zaskocze Cie byc moze ale jest tu paru Zyczliwycz ktorzy bodli mnie swoja szpila w temacie najbardziej dla mnie delikatnym - mojej ciazy i poronienia, wiec spokojnie - wiem co to znaczy. nie jestes tu jedynym poszkodowanym :ok:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 18 sty 2013, o 20:28

agik napisał(a):Zwykłe "cześc", powiadasz, sikorko? :twisted:

No to cześc, sikorko :papa2:

Fil, z koniem się będziesz kopac? Po co?

no prosze jak to zwykle 'czesc' moze byc interpretowane przez niektorych :roll:
kolejne wyzwisko - tym razme od 'konia' - brawo. dalej pokazujcie jak to walczycie w slusznej sprawie :oklaski:

czegokolwiek sikorka by nie napisala i tak wiecie lepiej o co jej chodzi :bezradny:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez agik » 18 sty 2013, o 20:34

sikorka napisał(a):
Filemon napisał(a):będzie to w zasadzie moje pożegnanie się na tym portalu

czesc :papa2:

Jak widzisz, sikorko, to nie interpretacja, tylko cytat, twojego "zwykłego" "cześc" :)

To o kopaniu się z koniem, to takie powiedzenie jest :)
Wyjaśnię, jesli nie rozumiesz :)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez Filemon » 18 sty 2013, o 20:35

sikorko, ZARÓWNO treść ma dla mnie znaczenie, JAK I użytkownik...

z wieloma z tutejszych użytkowników miałem taki czy inny kontakt a zatem pewne doświadczenia, które pozwoliły mi, w pewnej mierze, wyrobić sobie pogląd: kto zacz... (plus, co naturalne, określone osoby swoimi zachowaniami budzą też określone, moje i innych, odczucia i emocje...)

dlatego na treść tego co ktoś pisze, patrzę poprzez moje doświadczenia z tą osobą i to co o niej już wiem - to się najczęściej sprawdza (w realu zresztą też), choć oczywiście czasem można się pomylić i coś nietrafnie odebrać...

jeśli chodzi o twoje: cześć to przecież mało kto uwierzy, że właśnie ty powiedziałaś je do mnie serdecznie i życzliwie, na pożegnanie... na dodatek taki właśnie pewnego rodzaju podskórny fałsz i ukryta nieprzyjazna satysfakcja oraz robienie z kogoś "głupa", to właśnie jedna z cech za którą cię nie lubię i jak zauważyłem również parę innych osób podobnie do mnie...

być może ty sobie sama nie uświadamiasz pewnych własnych cech, ale na to, to ja już zbyt wiele nie poradzę...
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 18 sty 2013, o 20:36

tak tak agik, tak tak :roll:
o wyjasnienie poprosze - gdzie tu sie fil kopie ze koniem czyli wg Ciebie ze mna?
dla mnie to zwykla rozmowa, ale Ty jak zwykle chcesz nieco pojatrzyc i poodwracac kota ogonem - z tego slyniesz :bezradny:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez agik » 18 sty 2013, o 20:39

tak, tak- co?

Wyjaśniac, czy już wyguglałaś, że nawet przy maksymalnie twojej złej woli i maksymalnej chęci wykrzywienia moich słów- nie da się tego zinterpretowac tak, jak to ty zrobiłaś?
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 18 sty 2013, o 20:40

Filemon napisał(a):
jeśli chodzi o twoje: cześć to przecież mało kto uwierzy, że właśnie ty powiedziałaś je do mnie serdecznie i życzliwie, na pożegnanie... na dodatek taki właśnie pewnego rodzaju podskórny fałsz i ukryta nieprzyjazna satysfakcja oraz robienie z kogoś "głupa", to właśnie jedna z cech za którą cię nie lubię i jak zauważyłem również parę innych osób podobnie do mnie...

być może ty sobie sama nie uświadamiasz pewnych własnych cech, ale na to, to ja już zbyt wiele nie poradzę...

rozumiem, ze mierzysz innych swoja miara - wspolczuje :pocieszacz:
dostales jakis odzew od admina? pisales do niego na privie?
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez Filemon » 18 sty 2013, o 20:44

nie widzę potrzeby priva - w końcu to tutaj jest dział, do którego powinien przede wszystkim na bieżąco zaglądać...
a to twoje "współczucie", to właśnie tak samo szczere, jak i poprzednie pożegnanie... prawda, czy też tego też żadną miarą nie jesteś w stanie sobie uświadomić? ;)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 18 sty 2013, o 20:47

agik napisał(a):tak, tak- co?

powtorze:
zajrzalam na watek i powiedzialam 'czesc' - na pozegnanie rzecz jasna. a spotkalam sie z odzewem fila zacytowanym juz przeze mnie. nie zdziwilo mnie to, raczej utwierdzilo w przekonaniu, ze fil agresja zieje NIE TYLKO na agresje. zwykle 'czesc' sikorki go rozjusza i zaklada biale rekawiczki by wyzlosliwiac sie na niej :bezradny:

tyle w temacie.
jesli sie zdecydujesz fil na opuszczenie forum (w co nie wierze) - to powtorze: czesc :papa2:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez marie89 » 18 sty 2013, o 20:51

Osobiste urazy przez was przemawiają... Chęć bronienia swoich racji do upadłego także.

Im tego więcej, tym szybciej rozdupczy się to forum...

Śmiało!
marie89
 

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 18 sty 2013, o 20:55

przeze mnie nie przemawiaja osobiste urazy, ja tu powiedzialam jedno neutralne slowo 'czesc'. to fil zareagowal zlosliwoscia powolujac sie na swoje urazy do mnie.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez agik » 18 sty 2013, o 20:57

sikorko
"kopac się z koniem" - http://pl.wiktionary.org/wiki/kopa%C4%8 ... 9_z_koniem
Proszsz, użyłam zgodnie ze znaczeniem.
To ponoc powiedzenie Sokratesa.

Ja tez się z koniem kopac nie zamierzam.
to cześc :papa2:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez sikorka » 18 sty 2013, o 20:59

nie prosilam o wyjasnienie powiedzenia a wyjasnienie uzycia go przez Ciebie a propos mojej dyskusji z filem.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez agik » 18 sty 2013, o 21:06

sikorka napisał(a):nie prosilam o wyjasnienie powiedzenia a wyjasnienie uzycia go przez Ciebie a propos mojej dyskusji z filem.
agik napisał(a):użyłam zgodnie ze znaczeniem.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: veto Filemona! :-)

Postprzez Filemon » 18 sty 2013, o 21:07

ja bym to wyjaśnił, na miejscu agik, ale już jedynie... odpłatnie - na życzenie pytającego! ;) :haha:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 277 gości