2013 rok jest. -- jaki będzie 2023?

Rozmowy ogólne.

Re: 2013 rok jest. -- jaki będzie 2023?

Postprzez josi » 13 sty 2013, o 21:04

Orm Embar napisał(a):
josi napisał(a):ciekawe czemu ludzie nie lubia byc okreslani mianem mistrza, guru...
a co do psychiki to odwolalam, mysle ze moze wlasnie mamy zbyt normalna...


Myślę, że dlatego nie lubią takich określeń, bo uważają, że to ich do czegoś zobowiązuje (ja tak przynajmniej mam) z po drugie ludzie mają albo skłonność do fałszywego wstydu, albo do niedoceniania samego siebie.


sklonnosc do falszywego wstydu...
czyli np nie chca byc uwazani za mistrza bo byc mistrzem nie jest cool?
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Re: 2013 rok jest. -- jaki będzie 2023?

Postprzez mikidajlo » 18 sty 2013, o 00:21

przez Księżycowa » 11 sty 2013, o 09:28
Ja tam wolę ginekologa od dentysty - zdecydowanie.

Teraz leczę kanałowo jeden ząb.... brrr. Kara za grzechy jakaś

Z góry przepraszam.
Przychodzi baba do dentysty, siada na fotelu rozkłada nogi i czeka.
Dentysta przychodzi i mówi Pani się pomyliła Ja jestem dentystą a nie ginekologiem.
Ona: Nie pomyliłam się, Jak żeś tak zrobił zęby mojemu staremu to je teraz wyciągaj.

Swoim głópim humorem też muszę się podzielić. Księżycowa wybacz tak mi się skojarzyło Twoje porównanie ginekologa z dentystą.

Pozdrawiam wszystkich.
A jeszcze jedno a propo sensu życia i nas i kobiet i świata.
Ostatnio słuchałem książki "Płeć Mózgu" Książka strasznie zakręcona oj bardzo i powiem wam że bez poczucia chumoru trudno ją przełknąć ale prawdy ma prawdziwe a propo oczekiwań kobiet i mężczyzn, Postrzegania świata, inteligencji i wogóle. Kobiety jesteście mądrzejsze, widzicie ludzi od najmłodszych lat, od dzieciństwa a my Faceci postrzegamy bardziej przedmioty, rzeczy. Jesteśmy bardziej władczy wybuchowi i przemy do celu. Nie wiem co więcej napisać. Polecam bo mnie się podobała.
Inną pozycjią jest trylogia (3 części) to chyba trylogia. My dzieci z kosmosu, Na początku był wodór i Duch nie spadł z nieba. Teorie rozwoju ludzkości są taqm niesamowite, wnioskowane na podstawie badań teoretycznych naukowych doświadczalnych. Pomysły super. Tak do poduszki a obudzicie się jakby troszkę z matriksa. Robi wrażenie. zaprogramowane w kodzie DNA zachowania Matki dziecka i wogóle. postrzeganie świata, widzenie rozwój człowieka od pantoelka.
Pozdrawiam jeszcze raz
Księżycowa ja też nie lubię stomatologa, ale u Ginekologa jeszcze nie byłem... :) muszę spróbować..


Uwaga Mahika zaprasza z Psami bo będzie z nich smalczyk robiła. Mniam mniam...... Hot dogi
Avatar użytkownika
mikidajlo
 
Posty: 728
Dołączył(a): 8 wrz 2008, o 11:57
Lokalizacja: łódź

Re: 2013 rok jest. -- jaki będzie 2023?

Postprzez caterpillar » 18 sty 2013, o 00:30

Z góry przepraszam.
Przychodzi baba do dentysty, siada na fotelu rozkłada nogi i czeka.
Dentysta przychodzi i mówi Pani się pomyliła Ja jestem dentystą a nie ginekologiem.
Ona: Nie pomyliłam się, Jak żeś tak zrobił zęby mojemu staremu to je teraz wyciągaj.

:lol: :lol: :lol: :lol:

goood :D
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 418 gości