Macierzyństwo...

Rozmowy ogólne.

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 9 sty 2013, o 13:11

Nie no Limonka wiadomo, że bez szkoły rodzenia też się urodzi, jakoś dałam radę hehe, ale w trakcie źle się poczułam i usłyszałam, że źle oddycham, natomiast koleżanka która chodziła do szkoly rodzenia mówiła, że oddycha się z przepony i jakoś tam, nie pamiętam...próbowałam z przepony ale nie wiem w sumie o co chodziło :)

U mnie w rodzinie pojawią się bliźnięta :)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 9 sty 2013, o 14:09

To ktos sobie wybral chyba niedopowieni moment aby cie poinkformowac ze Zle oddychasz...ja szlam racZej malo ponformowana:) smerfeta Ty jestes naparawde niezla:):):):):):)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 9 sty 2013, o 14:10

Moj maly juz siedzi I ma dwa zeby.. A gada jak katarynka.. Niestety dada nie mama:):):)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez sikorka » 9 sty 2013, o 14:49

smerfetko, szkoly rodz to nie tylko technika oddychania czy rozchylania nog ;) to mnostwo porad dotyczacych bliskosci, pielgnacji, partnerstwa czyli samej psychologii. widzialam juz takie zajecia w mojej szkole i bardzo mi sie spodobaly wiec tym bardziej sie ciesze ze udalo mi sie zalapac, a widac ze popyt maja spory.
zaluje tylko ze to w godz pracy mojego Ukochanego :( w moich w koncu tez ale ja bede sie mogla dogadac a czy On to nie wiemy, wyjdzie w praniu, bo bardzo bym chciala - takie lekcje takze dla ojcow razem z mamami sa wzruszajace wrecz, choc my akurat jestesmy w tej ciazy ze soba bardzo blisko :serce2: wiec nas specjalnie tego uczyc nie trzeba :)

bianko, jak juz pojde na 1.zajecia to dam znac :ok:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 9 sty 2013, o 19:42

No tak moment na to info nie był zbyt fajny, w ogóle piguły przy moim porodzie i lekarka nie były za fajne ale co zrobić...
Sikorko daj znać :) ja chciałam iść na zajęcia też po to, żeby poznać właśnie położne i dowiedzieć się o znieczulenia :)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez mahika » 9 sty 2013, o 19:46

Porody i obsługa kobiet rodzących w Polsce są koszmarne.
chyba ze ktoś zapłaci.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 9 sty 2013, o 19:54

mahika napisał(a):Porody i obsługa kobiet rodzących w Polsce są koszmarne.
chyba ze ktoś zapłaci.

Tutaj sa wspaniale wlasnie dlatego ze sie placi:):)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 9 sty 2013, o 20:46

Mahika i to niczego nie gwarantuje, bo ja miałam opłaconą położną, no chyba, że potrafi jeszcze bardziej olewać :)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez mahika » 9 sty 2013, o 20:49

Myślałam o renomowanej prywatnej klinice.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 9 sty 2013, o 20:51

Szkoda, że nie mam takie w zasięgu, albo nie umiem poszukać :roll: bo niby w dużym mieście powinno coś być...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 9 sty 2013, o 21:17

mahika napisał(a):Myślałam o renomowanej prywatnej klinice.
moja kuzynka z pl w takiej w warszawie rodzila i byla b.zadowolona...szczegolow nie znam
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 9 sty 2013, o 22:34

zdarza się i u nas :) mnie interesuje tylko żeby dawali ZZO nic więcej....
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez smerfetka0 » 10 sty 2013, o 00:06

sikorko zdaje sobie sprawe ze to duzo duzo wiecej, ale to chyba jedyna kwestia o ktorej nigdy nic nie dowiadywalam sie ale wszystko przede mna :wink:

ile taka szkola rodzenia kosztuje? chyba nie czesto da sie za darmo...

a moge sie zalozyc ze jest mase kobiet, ktore nie bede do niej chodzily bo sie nie dostaly, bo nie maja az tyle pieniedzy, bo za daleko i nie ma mozliwosci, bo im sie po prostu nie chce ;), bo w takich godzinach ze nie pasuje...a sa bardzo ciekawe takich porad gdzie dokladnie jest wszystko na profesjonalnych filmikach wytlumaczone ''uzywajac'' kobiety w ciazy gdzie jest pokazane i jak wojt krowie jak oddychac jak siedziec krok po kroku to co w takiej szkole jest tlumaczone... wiadomo ze wiele osob woli 'na zywo' i nie lubi inaczej, ale czasami z braku laku to nie taka zla sprawa by byla. skoro dietetycy online juz tyle maja zwolennikow, psychologowie, nauka tanca i wiele wiele innych.
moze jednak te studia mi sie na cos przydaja ;)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Macierzyństwo...

Postprzez sikorka » 10 sty 2013, o 00:10

nie pomoge w kwestii cennikow - ja znalazlam taka na nfz wiec mam szczescie :)

tez sporo na temat ciazy czy macierzynstwa ostatnio czytam z racji wiadomej :haha:
trafilam na cosik takiego: http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/ moze i Tobie sie przyda :ok: na pzyszlosc.

czuje sie wysmienicie, Najdrozszy coraz czesciej angazowany do masazu 8)
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 25 sty 2013, o 22:36

Dziś byłyśmy z moją maludą na balu przebierańców :) była wróżką, tańcowała cały bal w ogóle nie patrząc gdzie Mamunia :) dzieciaki też fajne, jeden pająk zasnął :) a z jakim zdziwkiem na twarzy oglądała chłopca ośmiornicę :)
To nasz pierwszy bal, mimo 2 godzin biegania, siódmych potów i oczopląsu podobało mi się :)
Kocham być mamą :)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

cron