Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 3 sty 2013, o 09:40

smerfetka0 napisał(a):mahika super tak przystrojone te twoje sloiki. Jak kiedys juz zbuduje dom i bede miala spizarke i wiecej checi do wekowania wszystkie moje sloiki beda tak ladnie wygladaly i sie prezentowaly.

Smerfetka, to bardzo miłe co napisałaś, dziękuje :cmok:

Limonka, mój rosół to dużo warzyw, ziół, trochę mięsa z którego gotuje wywar, odszumowuję i daję warzywa.
Nie obejdzie sie bez naci pietruszki, lubczyku i naci selera, ktore mam pomrozone.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 3 sty 2013, o 10:22

łeee ale fajne te słoiczki :)
Dopiero przegląd tematu zrobiłam.
Mi to się kojarzą przetwory z takimi słoikami powycieranymi i pordzewiałą przykrywka zamykanymi. Nigdy to mojego apetytu nie budziło jakos :?

Tych bym spróbowała :)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 3 sty 2013, o 10:25

Takie przykrywki wywalam, dokupuję nowe na bieżąco.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 3 sty 2013, o 10:28

Najlepsze są te białe serwetki na przykrywkach. Już dawno nie widziałam, żeby ktoś się tak do tego przyłozył na serio .
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 3 sty 2013, o 23:49

heh znam to ksezycowa, pomimo ze u mnie nakretki byly zawsze wymieniane ale sloiki wiadomo :P a to jakis po majonezie na dzem, z ta nalepka :P duzo sie wekuje u mnie i co prawda czasem dokupuje sloiki ale jakos lubie estetycze bez tyh nalepek :)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez gazi » 4 sty 2013, o 00:09

O Boże, Boże, o matko, ale zaczynam panikować mimo mojego spokoju co do mnie nie podobne. Wszystko mnie przeraża, nie mam życia wchodzę tylko na to forum jak głupi jakiś, naprawdę, mimo wszystko pociesza mnie jak czytam że ktoś ma życie, jakieś słoiki, problemy z czymś błahym itp., mimo wszystko, internetu i tej anonimowości, dużej niekiedy różnicy wieku jesteście z jakiegoś mi nieznanego powodu na swój sposób bliżsi niż inni bo nikt tak naprawdę nie chce dzielić się swoim życiem, jestem takim cichym słuchaczem ale właśnie sam żyje bez celu dla nikogo, nic już mnie nie obchodzi i nic nie wypełnia tej pustki jaką jest mimo wszystko patrząc obiektywnie (to chyba to słowo? o ile jeszcze mogę tak patrzyć i oceniać świat) nadmiar czasu. Za miesiąc sesja a ja panikuje jak głupi, boje się wszystkiego ciągle gdy ktoś za mną idzie albo wyskakuje nagle szczególnie gdy jest ciemno, kto wpierdol nie dostał chyba nie zna takiego uczucia.. Boje się odpowiedzialności i jej braku, braku perspektywy i ciężaru jaki wisi nad przyszłym zawodem. Boje się świata, myślę że radzę sobie z najważniejszym przedmiotem bo zaliczyłem wszystko jak na razie w nim ale boje się takich błahych jak ekonomia etc., ludzie mówią że tylko jeden, ten najważniejszy się liczy ale mimo wszystko. Boje się studiować, boje się zrezygnować, z jednej strony szkoda z drugiej chciałbym, większość moich kolegów pojechała do Anglii I Irlandii za pracą z biletem w jedną stronę ale oni są samodzielni a ja? niezdolny do życia. I tak męczę się a miało być lepiej od nowego roku. Jest źle gdy nawet nikt nie prosi cię o pomoc. a chciałbym się z kimś podzielić pomocą. life is beautiful, ale nie teraz.
gazi
 
Posty: 65
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 00:04
Lokalizacja: Południe Polski

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 4 sty 2013, o 00:56

Gazi, Gazi, Gazi!
Co do postanowień noworocznych... nie wszystko naraz.
To smutne co piszesz. Pogubiłeś się chłopie ale to nie koniec świata. Inteligentny jesteś, co się czuje, zaliczysz sesję w pierwszym terminie.
Co do tego strachu? Bo się wzięło nagle, od pewnego momentu czy czułeś strach zawsze?
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 5 sty 2013, o 10:41

dzis czuje sie bardzo bardzo samotna...
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Bianka » 5 sty 2013, o 14:13

Gazi :pocieszacz: ja też mam stracha i euforię na przemian, dziś mam dzień euforii, myślę o tysiącu rzeczy na raz, mam cudowne plany rozwoju i w ogóle plany w każdej kategorii, jednocześnie w klacie mi dygocze, za kilka godzin kiedy się wyczerpię myślami po prostu oklapnę, zdołuję bo ani nie wiem jak się do tego zabrać, wrócą myśli jaka jestem beznadziejna i z planów nic nie zostanie :(
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 5 sty 2013, o 15:21

KATKA napisał(a):dzis czuje sie bardzo bardzo samotna...


jutro będzie lepiej!
:kwiatek: Trzymaj się!
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 5 sty 2013, o 22:23

czas ucieka jak gupi... a ja potrzebuję go o wiele więcej, by móc się ogarnąć :bezradny:
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja7 » 5 sty 2013, o 22:24

Agiku,tyle nowych tematów do wspierania ,a Ciebie nie ma tyle dni ,nie wspierasz... aaaaa ,bo żadna wojenka sie nie toczy ,konie się nie kopia ,nie ma komu lecieć na "ratunek "ale....ja już wróciłam ,to niebawem i Ty przylecisz oceniać mnie i pouczać z szabelką :D
Obrazek
impresja7
 
Posty: 938
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 11:05

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 5 sty 2013, o 23:51

:roll: tesknisz co...:P
i po co prowokujesz :paluszek:

Winogronko dzień nie minął a mi już lepiej...zajeć było sporo to i czasu na smutki zabrakło :kwiatek: lece na miacho na wieczorną kawke
miłego wieczoru wszystkim
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 5 sty 2013, o 23:59

:roll:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 6 sty 2013, o 00:19

marie89 napisał(a):czas ucieka jak gupi... a ja potrzebuję go o wiele więcej, by móc się ogarnąć :bezradny:


Maritka Bejbe! Mi też ucieka!

Sesja za moment a ja oglądam ,,trudne sprawy"? WTF? :lol:
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości

cron