Wesolych ...

Rozmowy ogólne.

Re: Wesolych ...

Postprzez mikidajlo » 3 sty 2013, o 10:04

hej hej. Dziękuję Wam Dziewczęta. Trzymajcie się Ciepło w tym 2013r.
I przepraszam Was że tak rzadko wpadam tu.
Na wyjeździe nie ma jak a w domu... 7 dni to za krótko i zajęć dużo. Tematów do gadania bym miał multum z odniesieniem do teraźniejszości ale albo czasu nie ma albo neta. Postrzegali byście mnie jako powolniaka. Tak odpowiadałbym na dany temat po tygodniu kiedy bym sieć złapał a temat byłby już rozwinięty na 10 stron z odnośnikiem patrz strona pierwsza wypowiedź X. A za życzenia dziękuję i w ogóle za wszystko, A przedewszystkim za Waszą energię, pozytywną energię, mega energię którą obdarowujecie Tu wielu naprawdę wielu ludzi. Czy oni umieją to wykorzystać to już nie wiem. Czasami ludzie są bardzo zakręceni i uznają tylko metodę rozmowy 3 razy tak to znaczy tak masz racjię i bez żadnego ale. Ja ze swoimi spedytorami tak gram, mniej więcej w grę nie ma żeczty niemożliwych tylko różnie wychodzi. Gadam swoje tak tak tak i robię swoje. Tak troszkę inaczej. O sory.... Ale jakbym odrazu powiedział że nie zdąże to by był przejaw mojej złej woli i planowanego działania na szkodę firmy. I jeszcze jedna metoda. Co by się nie stało To nie można używać słowa ja np. "ja złapałem gumę" Tulko i Stało się. Jak? Nie wiem, samo. Róznica jest ogromna. Ja złapałem gumę = obciążenie jak jeździsz? I stało się = Ja w tym nie brałem udziału. Samo się stało więc nie morzesz mnie obciążyć. Hi hi odbiegłem od tematu. Być może z innymi ludźmi inaczej bym rozmawiał. Z nowości już prawie 2 lata jeżdzę w zakonie. " sami faceci i żonka daleko " można zwariować. Trzymajcie się
Avatar użytkownika
mikidajlo
 
Posty: 728
Dołączył(a): 8 wrz 2008, o 11:57
Lokalizacja: łódź

Re: Wesolych ...

Postprzez Księżycowa » 3 sty 2013, o 10:18

Cześć miki:)

Za bardzo sie przejmujesz ;) . Skoro napisaleś, to każdy wie jakie masz ograniczenia czasowe i wątpię, by ktoś tu Cię jakoś za to oceniał :)

Ja tam lubilam czytać jak piszesz o swojej żonie i corci ... W taki fajny sposób to robisz, że się aż cieplej robi ;) .

Rówież życzę Ci szczęśliwego Nowego Roku i wszsytkiego co najlepsze. Trzymam kciuki, żeby maluch urodził się zdrów :kwiatek:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Wesolych ...

Postprzez mikidajlo » 3 sty 2013, o 10:26

A dziękuję.
Ja tak piszę bo mam różowe okulary.
Wyjątkowi ludzie mają wyjątkowe rodziny. Ty też jesteś kimś wyjątkowym.
Miło mi Księżycowa Choć za bardzo Ciebie nie pamiętam, może być to spowodowane brakiem opisywania Twojego awatara bo od tego tematu się wszystko u mnie zaczeło. Bardzo mi się podobała ta zabawa.
Avatar użytkownika
mikidajlo
 
Posty: 728
Dołączył(a): 8 wrz 2008, o 11:57
Lokalizacja: łódź

Re: Wesolych ...

Postprzez Księżycowa » 3 sty 2013, o 10:27

Zmieniłam nick - kiedyś kasiorek ;)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Wesolych ...

Postprzez mikidajlo » 3 sty 2013, o 12:15

A to pamiętam.
A po czemu taki mroczny...... Dziewczyny stworzyłem nowy temat, zapraszam, piszcie jak widzicie siebie w 2023 ro0ku. A co
:( (Jak go nie ma to go nie ma a jak się pojawi to jak osioł jaki skacze i krzyczy TU jestem Tu. ) :heyka:
Avatar użytkownika
mikidajlo
 
Posty: 728
Dołączył(a): 8 wrz 2008, o 11:57
Lokalizacja: łódź

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 434 gości