Święta oczami DDA

Dorosłe Dzieci Alkoholików.

Re: Święta oczami DDA

Postprzez impresja7 » 29 gru 2012, o 10:48

Justa napisał(a):
impresja7 napisał(a):ale Ty nie powinnaś z tego powodu szaleć 5 dni i dopiero po 5 dniach Cie wściekłość puszcza

A dlaczego NIE POWINNA? I kto ma decydować, co Księżycowa powinna, a czego nie?

głupia zaczepka Justo ,ale odpowiem,
nie powinna ,bo to niszczy jej zdrowie,emocje ,jak za długo trwa i jest podkręcany to spowalnia proces zdrowienia i .... stres chyba nie jest niczym dobrym co Justa? Nie wiesz tego?
Ostatnio edytowano 29 gru 2012, o 10:50 przez impresja7, łącznie edytowano 1 raz
impresja7
 
Posty: 938
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 11:05

Re: Święta oczami DDA

Postprzez impresja7 » 29 gru 2012, o 10:49

agik napisał(a): a Ty mnie od czarownic wyzywasz. Brzydko postępujesz.

No skoro mi wmawiacie wyzwiska,to musiałam kiedys dać wam tą satysfakcję,żeby nie było gadania na próżno....poza tym czy to wyzwisko?
impresja7
 
Posty: 938
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 11:05

Re: Święta oczami DDA

Postprzez agik » 29 gru 2012, o 10:52

Wiesz, co?
To ja Ci wmówię teraz, ze jesteś miłą panią :)
Odnosisz się z szacunkiem do innych osób, ważysz słowa, by nie raniły i wysyłasz buziaczki :)
Zobaczymy, czy zadziała :)

Pogoda piękna. Moze na spacer idź, przejdzie Ci to zdenerwowanie...

Miłego dnia :buziaki:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Święta oczami DDA

Postprzez Księżycowa » 29 gru 2012, o 10:53

impresja7 napisał(a):
nie powinna ,bo to niszczy jej zdrowie,emocje ,spowalnia proces zdrowienia jak za długo trwa i jest podkręcany stres chyba nie jest niczym dobrym co Justa? Nie wiesz tego?



A nie słyszalaś, ze tłumienie emocji to jest nie zdrowe? Ja widziałam na własne oczy jak osoba, która tak sobie z nimi radzi, bo nie potrafi z siebie wyrzucić wyladowała w szpitalu.

Impresja gadasz jak osoba w jakimś chorym umkładzie ,,Tłum emocje i nikomu ich nie pokazuj, bo to jest złe, źle odbierane..." . Jak na dłoni widzę to, bo całe życie miałam to w domu...

Lecę do pracy i miłego dnia życzę wszystkim :papa2:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Święta oczami DDA

Postprzez Abssinth » 29 gru 2012, o 10:57

dobrego dnia, Ksiezycowa :)
xxx
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Święta oczami DDA

Postprzez impresja7 » 29 gru 2012, o 11:34

Księżycowa napisał(a):
impresja7 napisał(a):
nie powinna ,bo to niszczy jej zdrowie,emocje ,spowalnia proces zdrowienia jak za długo trwa i jest podkręcany stres chyba nie jest niczym dobrym co Justa? Nie wiesz tego?



A nie słyszalaś, ze tłumienie emocji to jest nie zdrowe? Ja widziałam na własne oczy jak osoba, która tak sobie z nimi radzi, bo nie potrafi z siebie wyrzucić wyladowała w szpitalu.

Impresja gadasz jak osoba w jakimś chorym umkładzie ,,Tłum emocje i nikomu ich nie pokazuj, bo to jest złe, źle odbierane..." . Jak na dłoni widzę to, bo całe życie miałam to w domu...

Lecę do pracy i miłego dnia życzę wszystkim :papa2:


No i kto tu nie potrafi być miły? No chyba napisałam ,miło i serdecznie posta,a ona znowu......bądźcie sprawiedliwe dziewczynki.....ale zawsze,a nie wybiórczo.....
impresja7
 
Posty: 938
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 11:05

Re: Święta oczami DDA

Postprzez impresja7 » 29 gru 2012, o 11:36

Księżycowa napisał(a):
impresja7 napisał(a):
nie powinna ,bo to niszczy jej zdrowie,emocje ,spowalnia proces zdrowienia jak za długo trwa i jest podkręcany stres chyba nie jest niczym dobrym co Justa? Nie wiesz tego?



A nie słyszalaś, ze tłumienie emocji to jest nie zdrowe? Ja widziałam na własne oczy jak osoba, która tak sobie z nimi radzi, bo nie potrafi z siebie wyrzucić wyladowała w szpitalu.

Impresja gadasz jak osoba w jakimś chorym umkładzie ,,Tłum emocje i nikomu ich nie pokazuj, bo to jest złe, źle odbierane..." . Jak na dłoni widzę to, bo całe życie miałam to w domu...

Lecę do pracy i miłego dnia życzę wszystkim :papa2:


Ja nie napisałam,że masz tłumić emocje,tylko napisałam z troską,że warto chronić swoje zdrowie poprzez spokojne wyciszenie ,stonowanie stresu ,a nie podkręcanie go i przedłużanie w czasie
impresja7
 
Posty: 938
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 11:05

Re: Święta oczami DDA

Postprzez ophrys » 29 gru 2012, o 14:02

Ja nie widzę Impresja żebyś Ty napadała na Księżycową.

Ale z tego wątku wyniosłam dla siebie dobrą lekcję. Jeśli ktoś mnie nie lubi, to choćbym na głowie stawała, nie przyjmie ode mnie wyciągniętej ręki. O, i za to dziękuję :)
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Re: Święta oczami DDA

Postprzez mahika » 29 gru 2012, o 14:04

Zwłaszcza jesli Księzycowa juz nie raz pisała ze nie chce od niej tej ręki.
po co to na siłę paplać, jak ktoś sobie tego nie życzy :?:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Święta oczami DDA

Postprzez Księżycowa » 29 gru 2012, o 16:26

Ej ale chwila.
Dlaczego ktos mi tu wpiera, że ja nie lubię impresji? Gdzie tak napisałam?

impresja7 napisał(a):
Księżycowa napisał(a):
impresja7 napisał(a):
nie powinna ,bo to niszczy jej zdrowie,emocje ,spowalnia proces zdrowienia jak za długo trwa i jest podkręcany stres chyba nie jest niczym dobrym co Justa? Nie wiesz tego?



A nie słyszalaś, ze tłumienie emocji to jest nie zdrowe? Ja widziałam na własne oczy jak osoba, która tak sobie z nimi radzi, bo nie potrafi z siebie wyrzucić wyladowała w szpitalu.

Impresja gadasz jak osoba w jakimś chorym umkładzie ,,Tłum emocje i nikomu ich nie pokazuj, bo to jest złe, źle odbierane..." . Jak na dłoni widzę to, bo całe życie miałam to w domu...

Lecę do pracy i miłego dnia życzę wszystkim :papa2:


No i kto tu nie potrafi być miły? No chyba napisałam ,miło i serdecznie posta,a ona znowu......bądźcie sprawiedliwe dziewczynki.....ale zawsze,a nie wybiórczo.....


Impresja jesli to jest dla Ciebie obraza to szok. Bo ja nie napisałam ,,Ty jeste s taka i taka" tak jak Ty. a napisałam, że ,,Srawiasz wrażenie takiej osoby" Nie odniosłam sie bezpośrednio personalnie do Ciebie i nie napisałam, że jestes taką osobą. Czytaj coś takim jakie jest a nie takim jakie Ty widzisz - bądź obiektywna po prpstu. Ty z jakiegos powodu odbierasz personalnie ale to już Twój problem.
Z resztą równie dobrze musiałabym obrazioc siebie, bo ja też tkwię w chorych układach np. z rodzcami. Aż tak bardzo Cię przeraża dopuszczenie do świadomosci swoich lęków? Coś mocno zareagowałaś na coś na co nie było potrzeby.

Abssinth napisał(a):dobrego dnia, Ksiezycowa :)
xxx


Dziękuję :kwiatek:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Święta oczami DDA

Postprzez ophrys » 29 gru 2012, o 18:27

Księżycowa napisał(a):Impresja zamknij się już, bo nie masz pojęcia o czym pleciesz, zeby ludzi pouczać głupia dziewucho.


Księżycowa napisał(a):Ej ale chwila.
Dlaczego ktos mi tu wpiera, że ja nie lubię impresji? Gdzie tak napisałam?



No, wiesz.... ja raczej tak nie piszę do osób, które lubię, lub które są mi obojętne :bezradny:
Ale to ja.
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Re: Święta oczami DDA

Postprzez Księżycowa » 29 gru 2012, o 18:39

Jeśli to jest dla Ciebie argument ophrys, to nic na to nie poradzę. Jak pokłócisz się z facetem, to też znaczy, że go od razu nie kochasz/nie lubisz?
Bez jaj.... :bezradny:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Święta oczami DDA

Postprzez ophrys » 29 gru 2012, o 18:47

No jak się pokłócę to w danym momencie go nie lubię.

A Tobie i Impresji jakoś nie po drodze. Masz do tego prawo, ja tylko chciałam zwrócić uwagę, że nawet od osób za którymi nie przepadamy można się czegoś nauczyć. Szczególnie, że w wątku pisała o swoich przemyśleniach i widzeniu sprawy.
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Re: Święta oczami DDA

Postprzez impresja7 » 29 gru 2012, o 20:06

Ophrys ,dzieki za indywidualne myślenie i nie podążanie za stadem
impresja7
 
Posty: 938
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 11:05

Re: Święta oczami DDA

Postprzez Księżycowa » 29 gru 2012, o 20:47

ophrys napisał(a):No jak się pokłócę to w danym momencie go nie lubię.

A Tobie i Impresji jakoś nie po drodze. Masz do tego prawo, ja tylko chciałam zwrócić uwagę, że nawet od osób za którymi nie przepadamy można się czegoś nauczyć. Szczególnie, że w wątku pisała o swoich przemyśleniach i widzeniu sprawy.


Aha, bo ja nawet jak się pokłócę ze swoim facetem to go kocham i lubię. To, że się jest na kogoś złym w danej chwili nie znaczy, że uczucia wobec tej osoby się zieniają ale najwyraźniej każdy ma inaczej :bezradny:
Jak ktoś na mnie napada, to trudno, zebym mu za to dziękowała.
Nie wciskaj mi czegoś, czego nie powiedziałam i tyle.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do DDA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości