co z tym drugim??

Problemy z partnerami.

Postprzez paulinka175 » 20 lut 2008, o 23:00

---------- 21:56 20.02.2008 ----------

mam chlopaka i kocham go ale czasmi brakuje mi tego czegos zeby bardziej okzaywal mi milosc... a ostatnio odnowil mi sie kontakt z chlopakiem ktorego nigdy nie widzialam tylko pisalismy sms to bylo dawno ok 4 lat temu... no i on mi sie wydaje zupelnie inny pisze ciagle milo chce przyjechac czy milosc z daleka jest mozliwa.. zreszta czuje sie troche glupio oszukujac swojego parrtnera piszac z tym drugim.. ale on daje wiecejk czulosci jest juz dorosly(ma 24 lata) z jednej stony boje sie zranic obecnego partnera a z drugiej zrezygnowac z tego drugiego tym bardziej ze tak dlugo nie utrzymywalismy kontaktu i teraz sie dopieroo odnalezlismy.. co o tym sadzicie???

---------- 22:00 ----------

aha i zapomnialam dodac ze ten drugi mieszka ode mnie 300 km.. czy jest mozliwe zeby zakwitla milosc, czy mozna tak zaufac na odległość... on bardzo zaluje tego ze kiedys nam sie kontakt urwal zreszta jeszcze wtedy bylam zbyt mloda do niego.. a teraz chce prezyjechac..
paulinka175
 
Posty: 66
Dołączył(a): 14 gru 2007, o 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Megie » 21 lut 2008, o 19:17

co o tym sadzicie???


moge napisac co ja sadze...

Mysle ze jestes mloda jeszcze skoro facet 24 latni jest dorosly..
Moze jest dorosly do czegos tam.. ale moze nie do tego koniecznie na co Ty bys liczyla..
a na co liczysz? Na czulosc i okazywanie milosci...
Nie wiem czy facet 24 letni tak od razu okazuje prawdziwa milosc... moze najpierw sie upewnij o co tak naprawde takiem facetowi chodzi..
Bo czasem maja oni pewne powody dla ktorych sie zachowuja tak a nie inaczej...
Czasem facet, ktory nie potrafi okazywac milosci na dluzsza mete moze sie okazac lepszym czlowiekiem,,
nie kazdy facet ktory okazuje milosc zwlaszcza na poczatku da nam szczescie na dluzej..
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez paulinka175 » 23 lut 2008, o 18:54

tak ale to nie to ze ona juz milosc okazuje poprostu jest mily i milo pisze kochanie skarbie itd.. no ale my sie juz namy od dawna jak pislam tylko ze nam sie kontakt urwal.. tylko zastanawiam sie czy taki zwiazek na odleglosc moze przetrwac??
paulinka175
 
Posty: 66
Dołączył(a): 14 gru 2007, o 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Megie » 24 lut 2008, o 00:01

tylko zastanawiam sie czy taki zwiazek na odleglosc moze przetrwac??


Mysle ze jakis okreslony czas moze przetrwac
jezeli obydwie strony sie na to zdecyduja i wiedza ze chce czekac na siebie do momentu kiedy juz beda mogli byc razem...
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez retbutt » 24 lut 2008, o 01:32

Witaj Paulinko. Wszystko zależy od tego czego ty oczekujesz, czego tak naprawdę chcesz.Może warto pogadać ze swoim facetem o tum co ci nie pasuje, czego potrzebujesz w związku. Facetom czasem z tym trudno, ale jak mu zależy to przecież może, to nie boli.
Z drugiej strony, jeśli z tą drugą osobą dobrze się dogadujesz, to może warto się z nim NIEZOBOWIĄZUJĄCO spotkać? Musisz to przemyśleć. Chociaż często nasze wyobrażenia mijają się z rzeczywistością. Tak z autopsji: jeśli kochasz swojego partnera i jeśli On Ciebie kocha to się nie zastanawiaj i postaw na niego, a z tamtym zerwij kontakt, bo to jest przyjemne, ale można bardzo dużo stracić.
Avatar użytkownika
retbutt
 
Posty: 53
Dołączył(a): 9 lut 2008, o 02:06
Lokalizacja: Lublin

Postprzez nana » 24 lut 2008, o 19:28

Dla mnie to podejrzane. Ale skoro cie niepokoi, to najlepiej zorganizowac niezobowiazujace spotkanie, albo moze nawet 2. Tylko ustal z gory, ze to niezobowiazujaco i tego sie trzymaj. Wrazie czego nie bedziesz miala wyrzutow sumienia. Bo przeciez rozmawiac mozna z kazdym. Tylko, czy musisz "to sprawdzic". Nie wystarczy ci to co juz masz? Moze na poczatek warto to przemyslec? Z doswiadczenia wiem, ze napisac i obiecac mozna wiele, ale zycie czesto pokazuje, ze obietnice sa malo warte. Jesli masz chlopaka, ktorego kochasz i sprawdziliscie sie w roznych sytuacjach, to moze nie warto tego psuc "z ciekawosci"?

nana
Avatar użytkownika
nana
 
Posty: 634
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 19:59
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AngelLar i 143 gości