POMÓŻCIE JAK SADZICIE

Problemy z partnerami.

Postprzez mala20 » 20 lut 2008, o 19:23

---------- 18:18 20.02.2008 ----------

Czy myślicie ze facetowi nie powinnam okazywac zdrady??czy faceci czasem celowo cos robia bysmy były zazdrosne??mam wrazenie ze jestem zazdrosna bardzo i nie moge nad tym zapanowac staram sie ale nie moge jak widze jego opisy na gg czy cos to mysle ze zdardza??a moze robic tez to celowo bym pytala??bo znowu jak domnie ktos naprzyklad eske napisze to kłotnia ale on moze robic co chce a ja mam byc tylko dla niego :(:(

---------- 18:20 ----------

POWIEDZCIE JAK JA MOGE NAD TYM ZAPANOWAC I TO OLAC :(:(

---------- 18:23 ----------

ODRAZU JAK WIDZE OPIS JAKIS U NIEGO TO AZ MNIE TRZĘSIE NIEMOGE NIC PRZEŁKNAC I JZU MOWIE ON MNIE OKŁAMUJE JUZ AZ PŁAKAC MI SIE CHCE ZE COS JEST NIE TAK :(:( CO SIE ZMENA DZIEJE ON NADEMANA ZAPANOWAL :(:(
mala20
 
Posty: 65
Dołączył(a): 17 lut 2008, o 17:11

Postprzez Megie » 21 lut 2008, o 19:22

Czy myślicie ze facetowi nie powinnam okazywac zdrady


chyba chcialas napisac zazdrosci...

Zazdrosc niszczy kazdy zwiazek

i moze byc oznaka braku zaufania..

dlaczego jestes tak zazdrosna o niego? boisz sie ze Ci prysnie?
nie ufasz mu..?
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez mala20 » 21 lut 2008, o 22:26

---------- 21:18 21.02.2008 ----------

tak tego sie boje i jeszcze mam takie obawy dlatego ze juz 2 razy mi sie to zdarzyło z nim :(:( ale z drugiej strony wiem ze itak go nie zatrzymam bo to zawsze bedzie jego wybór poleci do drugiej to i tak poleci a ja nic nie poradze :(

---------- 21:20 ----------

moze porpostu to olać chociasz czasem jest trudno bo jednak czuje jego brak :(:( gdy mamy sie spotkac i widze ze go niema umnie bo juz jestesmy skłoceni lub cos i ja jestem sama a on szaleje gdzies :( i imprezuje z kumplami

---------- 21:22 ----------

jeszcze ma telefon wyłączony juz 5 godzin :( to jednak samo to cos znaczy jak bedzie miał cała noc to fakty same wyjdą jaka jest prawda czyż nie??

---------- 21:26 ----------

albo sie odezwie albo napisze ze ma kogos :(:( albo juz nic jak mu napisalam ze kończe juz to wszysko i moze zle zrobiłam ze tak napiałam ale wtedy dowiem sie czy jakso moze mu zalerzy :(:(
mala20
 
Posty: 65
Dołączył(a): 17 lut 2008, o 17:11

Postprzez Szafirowa » 21 lut 2008, o 22:37

A może dasz mu spokój, a przy okazji i sobie ?
Telefon może mieć wyłączony z wielu powodów.
To wcale nie oznacza, że Cię zdradza, lub robi coś złego.
Zajmij się czymś, zmuś się do skierowania swoich myśli w innym kierunku. Wiem, że to trudne, ale możliwe.

I jeśli naprawdę nie chcesz się z nim rozstawać, to nie mów mu nic takiego, po co go w taki sposób sprawdzać. Mów tylko to, co naprawdę chcesz powiedzieć. Związek to żaden eksperyment doświadczalny.

P.S. Fakt, że partnerzy mają jakieś inne życie poza związkiem, jest jak najbardziej zrozumiały i akceptowalny. Nie jesteście naczyniami połączonymi, nie żyjecie w absolutnej symbiozie ... niech się spotka z kolegami jeśli chce i lubi to robić, niech z nimi wyjdzie.
Pomyśl szczerze, czy Ty chciałabyś, żeby On Ci zawsze i wszędzie towarzyszył, albo bezustannie sprawdzał telefonami bądź sms-ami ?

Spokojnego wieczoru Ci życzę.
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 242 gości

cron