co Zrobic ??

Dorosłe Dzieci Alkoholików.

co Zrobic ??

Postprzez mala20 » 20 lut 2008, o 19:40

Czy alkoholik moze manipulowac DDA ??i specjalnie wzbudzac w nim zazdrosc??bo ja bardzo jestem zazdrosna daje mi do tego powody jak mam przerwac to i nie byc tak zazdrosna ?
mala20
 
Posty: 65
Dołączył(a): 17 lut 2008, o 17:11

Postprzez nutka » 20 lut 2008, o 19:50

a może jakieś konkrety?bo trochę chaotyczna ta wypowiedz.

Osoba mająca syndrom DDA jest nawet bardzo skłonna do podania się manipulacji drugiej osobie,jest uległa bo obawia się odrzucenia(jeśli chodzi o partnera).Z zazdrością zresztą jak z większością uczuć też jest inaczej.Prawdopodobnie możesz być zazdrosna o coś co ,,normalny" człowiek niebyły skłonny do zazdrości.Ale nie znam konkretów,możesz być prowokowana-bo skoro to osoba uzależniona a Ty masz DDA to na pewno oboje macie zakłócone relacje i odczucia.
Ale piszesz teraz o alkoholiku-kimś z rodziny czy wybranku?
nutka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 11:11
Lokalizacja: pięciolinia

Postprzez mala20 » 21 lut 2008, o 12:26

---------- 11:15 21.02.2008 ----------

pisze o chłopaku ktory jest alkoholikiem i czasem sa dziwne relacje miedzy nami czasem jest dobrze super a potem zle tak jakby mna manipulowal cigale gada ile on to ma kumpeli ze kazda go zaprasza a ja czuje ogromna zazdrosc wtedy i wszysko go wypytuje raz niby jestesmy ze soba raz nie raz sie traktujemy jakbsymy byli ze soba a raz jak obcy nie wiem co robic :(:( czasem potrafi domnie pisa pisac zagadywac a potem olewac tak jak obca traktowac w kropce tkwie i niewiem co robic

---------- 11:18 ----------

ja własnie mam to ze tez boje sie odrzucenia z jego strony ostanio cos napislam mu żartem on sie namnie obrazil wiec go przerosiłam chyba z 5 razy i mu dopiero przeszło ale gdy ja cos sie obraze (chociasz to żadkie zmojej strony) to on potrafi wtedy sie przymilac i slodko pisac itp a ja wtedy odrazu my wybaczam ...:(

---------- 11:26 ----------

i zauwazyłam że jak jestem za nim bardzo to on wtedy robi sobie co chce bardziej jest zdystansowany cos takiego ale jak go olewam ja czy cos to wtedy on mi cos kreci pisze słodko ........ ale nie potrafie odejsc raz mu dalam kosza to wtedy zaczal prośc i sam przepraszac ..... a ja potrafilam oczywisce zapomniec i mu wybaczyc :/ chole..wka nie wiem juz co robic jak znim rozmawiac i wogole traktowac
mala20
 
Posty: 65
Dołączył(a): 17 lut 2008, o 17:11

Postprzez gola » 21 lut 2008, o 18:19

nutka napisał(a):
Osoba mająca syndrom DDA jest nawet bardzo skłonna do podania się manipulacji drugiej osobie,jest uległa bo obawia się odrzucenia(jeśli chodzi o partnera).Z zazdrością zresztą jak z większością uczuć też jest inaczej.Prawdopodobnie możesz być zazdrosna o coś co ,,normalny" człowiek niebyły skłonny do zazdrości.


jakbym widziala siebie w tym opisie - zachowywalam sie jakm niewolnik, bylam ulegla, obojetna, poddawalam sie i pasowalo mi chyba to, ze facet jest jakby gora. moj nastroj zalezal od niego, potrafil sie zmieniac w jednej chwili, bo on dosc czesto zmienial nastawienie do mnie. potrafil 1 dnia pisac 50 smsow, a nma drugi dzien milczec. moje wrecz blagalne telefony z wyjasnieniami, ze wszystko sie lozy, z tlumaczeniami sie za cos czemu nei bylam winna a on mi wmawial, ze musialam cos przeskrobac skoro sie tlumacze, wiec czula sie i winna i manipulowana i niechciana. caly swiat krecacy sie wokol niego, on najwazniejszy, zrobilabym wzystko zeby tylko nie opuscil. ale opuscil. mysle ze jedna kwestia, ze dda sa podatni na manipulacje, a druga ze wiaza sie podswiadomie z ludzmi takimi, ktorzy potrafia manipulowac
gola
 
Posty: 33
Dołączył(a): 16 lut 2008, o 13:58

Postprzez mala20 » 21 lut 2008, o 19:01

dzis napislam chłopkowi eske i ma fon wyłaczony :(:( i nie wiem czy dobrze zorbilam ale skonczylam z nim napislam ze to konec z nami :(:( bo mysle ze on zkims mnie zdradza nie traktuje mnie powaznie :(:( myslicie ze dobrze zorbilam??
mala20
 
Posty: 65
Dołączył(a): 17 lut 2008, o 17:11

Postprzez nutka » 22 lut 2008, o 11:15

Mysle tak-skoro on jest alkoholikiem to powinien cos z tym zrobić.Skoro Ty jestes DDA tez powinnas cos zaczac naprawiac.A potem mozesz sie zabrac za tworzenie udanego zwiazku.
nutka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 11:11
Lokalizacja: pięciolinia


Powrót do DDA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron