Proszę o pomoc-którego wybrać?

Problemy z partnerami.

Proszę o pomoc-którego wybrać?

Postprzez Ninoczka » 19 lut 2008, o 21:00

:) Witam Wszystkich serdecznie,ponieważ jestem tu nowa.Od zawsze miałam problemy natury miłosno-seksualnej,ale teraz napiszę o sprawach aktualnych.Otórz waham się w wyborze między dwoma mężczyznami,których poznałam na grupach wsparcia.Jeden z nich to recydywista ze zoobowiązaniami,zazdrośnik i rozwiedziony, a drugi jest oki,zachowuje się w porządku,ale to alkoholik no i 23lata starszy ode mnie.Oczywiście,mojej rodzinie nie podoba się żaden z nich,z wiadomych przyczyn.Powiem jeszcze tylko,że ten pierwszy naobiecywał mi stałego związku,stabilizacji,gdy tymczasem olewa mnie na rzecz swoich dzieci i ich choroby.Poza tym żona wyrzuciła go z domu ,bo pił i się bili.Z drugim zaś po pijaku uprawialiśmy seks i niby nie miało do niczego dojść,ale wiecie jak to jest-wbrew sobie jestem w obu związkach naraz,a między nami, czyli kobietą a mężczyzna miała istnieć tylko przyjażń,a ja naiwna uwierzyłam w tą utopię i tak w końcu uległam jego adoracjom(tego 23lata starszego).Teraz jednak on jest oki,jest mi bliski,przyjażni się ze mną,kupuje mi prezenty,dba o mnie i mówi mi,ze coś do mnie czuje(ten 23lata starszy).Ten drugi zaś też mówi,że coś do mnie czuje,jakąś chemię,jakieś zauroczenie,ja mu też nie chcę się narzucać,ale ale on ostatnio unika mnie i mało dzwoni.Poza tym,generalnie ,nie potrafię być sama i dlatego poznaje różnych facetów,a wszystko przez to,że mój były wywalił mnie z domu,po dwóch latach normalnego,stałego związku,gdzie nie było zdrad ani żadnych dziwnych facetów.Gdyby nie to dalej bym z nim była i nie miałabym takich dylematów.Co ja mam więc w tej sytuacji zrobić,zwłaszcza,że już przywiązałam się do tych dwóch panów,dam im szanse ,a sobie czas?Nie ęzerwać tak ot sobie z ta sytuacją z powodów emocjonalnych,a facet wywalił mnie z domu parę zaledwie miesięcy temu i nie mam teraz co ze sobą zrobić.Proszę więc bardzo o pomoc.Mam 23 lata. 8) :?
Ninoczka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 19 lut 2008, o 19:29
Lokalizacja: Wrocław=Sin City...

Postprzez Madzia » 19 lut 2008, o 21:08

Odpowiem krótko - żadnego z nich obydwoje to jakieś wykolejeńce i ofiary losu.
A ty chyba musisz sie zastanowić troszeczkę nad sobą bo mam wrażenie że chcesz być z byle kim byleby był i już.
Jesteś młoda poczekaj, zajmij sie swoim życiem. na pewno spotkasz kogoś kto Cie pokocha i przede wszystkim kogoś kogo Ty będziesz KOCHAĆ. Po co sie pchać w jakieś toksyczne związki.
Madzia
 

Postprzez Szafirowa » 19 lut 2008, o 23:34

ŻADNEGO Z NICH !!!

Nie psuj sobie życia w myśl porzekadła: niechby bił, niechby pił ... byle był.
Nie potrzebna Ci bylejakość.
Jesteś bardzo młoda, wkraczasz na drogę samodzielnego życia. Wszystko co zrobisz, każda decyzja będzie tę drogę kształtowała, a i tak nie będzie łatwo.
Po co Ci jeszcze ogromne problemy, które chcesz wziąć na siebie na własne życzenie ?

Nie musisz koniecznie być z kimś, jeśli miałby to być ktokolwiek, tzw. "sztuka". Jest wiele sytuacji w których lepiej, zdrowiej, spokojniej, szczęśliwiej - jest być samemu.
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez Megie » 20 lut 2008, o 08:21

Powtorze za dziewczynami

Zadnego z Nich

Jestes mloda, cale zycie przed Toba, szkoda go na toksyczne zwiazki.
Dasz rade.. i trudno ze facet Cie" wyrzucil" sprobuj sie zastanowic nad przyczynami zaistnialej sytuacji...i wyciagnac wnioski na przyszlosc,
po co sie pchac samemu w bagno...
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez @patryk@ » 20 lut 2008, o 09:47

OCZYWISCIE ŻADNEGO Z NICH.
@patryk@
 
Posty: 47
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 09:52
Lokalizacja: PL

Postprzez mahika » 20 lut 2008, o 10:10

No no, to trudny wybór

1. recydywista ze zoobowiązaniami,zazdrośnik i rozwiedziony, naobiecywał stałego związku, stabilizacji ale olewa na rzecz swoich dzieci i ich choroby,
czuje chemię, zauroczenie, unika i mało dzwoni


2. alkoholik no, 23lata starszy, przyjażni się, kupuje prezenty,dba, mówi że coś czuje.

Myślę ze jeden uzupełnia drugiegi i najlepiej bądź z obydwoma, ponieważ tego czego nie ma pierwszy to ma drugi. Zawsze podczas olewania przez tego pierwszego możesz napić się i uprawiać sex z tym drugim...

Współczuje dylematu, no i pozdrawiam....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Proszę o pomoc-którego wybrać?

Postprzez Honest » 20 lut 2008, o 11:36

olewa mnie na rzecz swoich dzieci i ich choroby


To chyba dobrze o nim świadczy??? Zastanów się, czy masz prawo oczekiwać, aby "olewał" dzieci??? Dzieci są najważniejsze.


Myślę, że życie w dwóch związkach jednocześnie nie jest fair wobec partnerów, niezależnie jacy oni są.

Najlepiej jeśli w samotności zastanowisz się nad priorytetami w swoim życiu.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez bunia » 20 lut 2008, o 11:46

A dlaczego boisz sie byc sama? przynajmniej jakis czas...nie na wszystkie problemy zwiazek jest rozwiazaniem,nie trzymaj sie kurczowo czegos co jest toksyczne,dekonstruktywne.....juz samo przez sie nie przyniesie nic dobrego!!
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: acojiwofemai, eboqexediajoc i 255 gości

cron