to dziwne uczucie

Problemy związane z depresją.

to dziwne uczucie

Postprzez herhor » 2 paź 2012, o 16:20

witam
mieliscie kiedyś uczucie, że jesteście niedopasowani do świata? czy ktoś z was zauważył, że nie pasuje do swojego otoczenia, że im bardziej staracie się nawiązać z kimś kontakt tym bardziej wam nie wychodzi?
czasem myślę, że inni byliby bardziej weselsi, bardziej wyluzowani gdyby mnie nie było. czasem zauważam , że ludzie opowiadają o mnie różne bzdury, że obgadują mnie za plecami, że wymyślają sobie rzeczy które nie zaistniały. nie mam paranoi- pracuję w dosyć dużym ludzkim skupisku i mam mnóstwo współpracowników. czy ludzie wymyślają sobie niestworzone historie o kimś żeby umilić sobie żywot?
od dawna mam wrażenie że ludzie byliby bardziej radośni gdyby mnie nie było. kogo by wzruszyło gdybym nagle odszedł?
herhor
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 sie 2010, o 21:57

Re: to dziwne uczucie

Postprzez caterpillar » 2 paź 2012, o 16:53

Napewno masz w swym gronie takich ludzi ,ktorym na Tobie zalezy (rodzina ? rodzenstwo,? przyjaciel?)
i zawsze znajda sie tacy, ktorzy beda obrabiac tylek , wymyslac historie ZAWSZE

pytanie; dlaczego masz sie pozbawiac zycia majac na wzgledzie ludzi ,ktorych TY nieakceptujesz ??

przeciez to ich problem :bezradny:

mam sie zabic tylko dlatego ,ze kogos uwiera moje towarzystwo?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: to dziwne uczucie

Postprzez laissez_faire » 21 paź 2012, o 15:17

a nie znasz koncepcji: nieważne co o nas mówią, byleby mówili! ;]

oczywiście, że większość z nas jest niedopasowana, ale odrobina konformizmu to jeszcze nie kurewstwo, a człowiek z lekkim dystansem to jeszcze nie stetryczały satyryk
laissez_faire
 
Posty: 472
Dołączył(a): 10 lut 2009, o 20:47
Lokalizacja: Wroclaw

Re: to dziwne uczucie

Postprzez caterpillar » 21 paź 2012, o 17:28

a nie znasz koncepcji: nieważne co o nas mówią, byleby mówili!


ale to sie tyczy raczej celebrytow ,ktorzy maja parcie na szklo :?

mnie osobiscie nie zalezy aby ktos o mnie mowil ...tym bardziej byle co .
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: to dziwne uczucie

Postprzez Winogronko7 » 22 paź 2012, o 13:57

,,od dawna mam wrażenie że ludzie byliby bardziej radośni gdyby mnie nie było"

Herhor, nie znam Cię, nie wiem jakim jesteś facetem, ale.. cieszę się że tu z nami jesteś :D :kwiatek:

Olej ludzi, którzy doprowadzają Cie do takich refleksji.
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: to dziwne uczucie

Postprzez 346 » 22 paź 2012, o 21:16

Chyba nie ma człowieka, o którym znajomi nie opowiadaliby plot. Co lepsze, im mniej znają daną osobę, tym więcej tworzą plot na jej temat. Sama jestem raczej zdystansowana i nie wdaję się w prywatne rozmowy z koleżankami, w jakieś osobiste relacje, więc myślałam, że nie będę wdzięcznym obiektem plot- przeciwnie, czego to ja się o sobie nie dowiedziałam :mrgreen: ze dwa przykłady, które mi się najbardziej wryły w pamięć z powodu swojego absurdu: że jestem dealerką wiadomego rodzaju substancji, lub że jestem utrzymanką nauczycielki z liceum :D
346
 
Posty: 31
Dołączył(a): 5 paź 2012, o 18:23

Re: to dziwne uczucie

Postprzez żelek » 5 gru 2012, o 23:02

Również się przejmowałam kiedyś tym, co myślą o mnie inni. Tak bardzo chciałam ich zadowolić i być odbierana pozytywnie, że marnie skończyłam. Wykorzystywali mnie potem kończyło się tak jak piszesz... A gdy ja potrzebowałam wsparcia i pomocy to się ode mnie odwracali, wyśmiewali i tym podobne. Pamiętam, jak bardzo dotkliwie odczuwałam takie postępowanie. Staczałam się, poniżałam. Teraz patrzę na to inaczej. Lepiej mieć małe grono znajomych ale takich, na których można liczyć, którym można zaufać. Dobrze czasem zrobić sobie taką że to tak brzydko powiem: 'selekcję'.
żelek
 
Posty: 119
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 23:54

Re: to dziwne uczucie

Postprzez Abssinth » 6 gru 2012, o 14:58

oj tam, czemu od razu brzydko?

przeciez to calkowicie naturalne, ze nie z kazdym chcesz sie zadawac... a zwlaszcza, jesli ten ktos Cie traktuje bez szacunku, roszczeniowo, zle.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 286 gości

cron