KOBIECIARZ A STABILNE ZYCIE

Problemy natury seksualnej.

KOBIECIARZ A STABILNE ZYCIE

Postprzez ++MARCIN++ » 27 maja 2007, o 17:35

Witam! Jestem 26letnim facetem pisz±c chce dać tez innym facetom przestrogę by nie popadli w ten stan który teraz mnie dotyczy.

Na pocz±tku podrywałem kobiety spotykałem się z nimi, spędzałem wiele czasu w ich towarzystwie ceniłem to iż idzie mi w tym lepiej jak moim rówie¶nikom. Doszedłem do podrywania które było bardzo skuteczne. Wiele osób ciekawiło się moim przeżyciami sposobem bycia często mnie podpytywali jak to jest ¶pi±c z tyloma kobietami. Przez jaki¶ okres cieszył mnie taki sposób życia ale ilekroć chciałem się ustabilizować wiedziałem, ze cos jest nie tak. Wchodziłem w zwi±zek z kobiet± a po krótkim czasie następowało tzw. wypalenie dana osoba przestała mnie już ciekawić. My¶lałem ze to się odnosi tylko do tej partnerki ale póĽniej wiedziałem ze jest tak również z innymi. Teraz mam 26 lat a za sob± ok. 140 partnerek i nie potrafię z tym przestać to jest jak uzależnienie. Bardzo chce budować zwi±zek ale nie wiem czy mam na tyle siły by przezwyciężyć siebie, by wytrwać z 1 partnerk± im mam więcej lat chce większej stabilno¶ci a mój problem narasta. Czasami poznanie nowej osoby jest jak adrenalina bodziec mi potrzebny pewna stymulacja mózgu. Dopiero teraz szukam wyj¶cia z tej sytuacji ale wiem ze zakochanie się może być u mnie wielkim problemem.

Czy znacie może osoby które poradziły sobie z byciem kobieciarzem i zaczęły się cieszyć wspólnym życiem we dwoje.?
++MARCIN++
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 23:03

Postprzez Goszka » 28 maja 2007, o 07:47

a nie jest to czasem seksoholizm?Bo szczerze mówi±c,tak mi to wygl±da...Czy spałe¶ z każd± z tych partnerek?Nie wierzę,że tylko z nimi byłe¶ ot tak bez seksu...Tu musiało chodzić o seks.Może to on daje Ci tę adrenalinę?
Zgło¶ się na terapię,bo innego spoosobu nie widzę.Sam z tego nie wyjdziesz...Wykształciłe¶ sobie przez te wszystkie lata jeden schemat postępowania i nie potrafisz go przerwać...
Goszka
 

Postprzez bunia » 28 maja 2007, o 13:17

Mysle,ze Goszka ma racje,wpadles w jakis wir z ktorego sam nie mozesz sie wydostac...sadze,ze konsultacja z psychologiem nie zaszkodzi....wiem,ze sa osoby ktore traktuja kontakty z plcia przeciwna jak sport(ehh nawet wielu im tego zazdrosci)jesli straciles kontrole i nie mozesz jej odzyskac to trzeba szukac pomocy i znalesc przyczyne tego - nic nie dzieje sie bez powodu.
Pozdrawiam mile i zycze powodzenia(w pracy nad soba,z tym innym nie masz problemu) :lol:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez ,, Kobieta sukcesu" » 30 maja 2007, o 13:05

Wiesz co, ja miałam problem z tym że moje zwi±zki kończyły się szybko gdy obiekt tracił ,, urok nowo¶ci". Uwaga: nie doszłam do takiej liczby jak Ty! Jednak jestem kobiet± - to były próby zwi±zków a nie z założenia jednorazowe przygody!
Co pomogło?
1. Półroczna psychoterapia która pozwoliła mi zrozumieć przyczynę takiego a nie innego mechanizmu mojego funkcjonowania .
2. Osi±gnięcie chyba wreszcie dojrzało¶ci emocjonalnej w sprawach damsko-męskich i poczucie tracenia czasu na kolejne porywaj±ce acz krótkie ( paromiesięczne) znajomo¶ci.
Na podstawie tego co piszesz radziłabym zdecydowanie porz±dn± terapię która pozwoli Ci zrozumieć dlaczego tak jest . Je¶li znasz przyczynę- łatwiej zmienić zachowanie i wyrwać się z utartych kolein.
,, Kobieta sukcesu"
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 maja 2007, o 11:53
Lokalizacja: Kielce

Postprzez ++MARCIN++ » 31 maja 2007, o 21:39

CORAZ CZESCIEJ MYSLE O TYM BY POMOWIC NA TEN TEMAT Z TERAPEUTA GDYZ NASTENA DZIEWCZYNA PRZESTAłA MNIE INTERESOWAC A OD NASZEGO POZNANIA MINELY TYLKO 3 TYGODNIE. CZY MOZECIE NAPISAC WIECEJ O TERAPI JESLI BYLISCIE NA NIEJ. JA CHCE JUZ ZMIENIC MOJE ZYCIE. POZA TYM DZIEWCZYNY, ONE MAJA NADZIEJE NA STABILNE ZYCIE I SA SZCZESLIWE ZE MOGA BUDOWAC ZE MNA ZYCIE ALE TO CO IM MOGE DAC TO TYLKO ROZCZAROWANIE. WSZYSTKO TAK SZYBKO SIE KONCZY.
++MARCIN++
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 23:03

Postprzez ,, Kobieta sukcesu" » 11 cze 2007, o 14:04

A z jakiego miasta jeste¶?
,, Kobieta sukcesu"
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 maja 2007, o 11:53
Lokalizacja: Kielce

Postprzez ++MARCIN++ » 12 cze 2007, o 09:00

Z WROCłAWIA
PODZIWIAM CIE IZ PORADZIłAS SOBIE Z CZYMS TAKIM.
MOJE ZYCIE ZAWODOWE JEST SWIETNIE UłOZONE I TERAZ KWESTIA ZWIAZKOW TO DLA MNIE COS CO CIAGNIE SIE NADAL. KOBIETY SZYBKOS SIE WYPALAJA. MAJAC WIELKA WIEDZE NA TEMAT OSOBOWOSCI, POSTRZEGANIA LUDIZ I PRACY Z NIMI SPRAWIAM, ZE POCZATKOWY ETAP POZNANIA JEST SWIETNY. KOBIETA CZUJE WSZYTSKO TO CZEGO JEJ BRAKOWALO W INNYCH RELACJACH MYSLI ZE TO JA JESTEM TYM KTOREGO SZUKA. ALE JA PO PEWNYM CZASIE POZNAJE JA NA TYLE ZE JUZ NICZYM MNIE NIE ZASKAKUJE MOGE JA W PELNI PRZEWIDZIEC TO WYNIK TEJ WIEDZY NA TEMAT LUDZI, ZACHOWAN, SłóW, BUDIWANIA RELACJI.
NOWA KOBIETA, RELACJA , SEX , RELACJA , SEX I WYPALENE I ZACZYNA SIE PONOWNIE OD NOWEJ KOBIETY.... CO JAKIS CZAS BADANIA NA HIV
COS CO MNIE CIESZYłO NA POCZATKU TERAZ NIE POZWALA MI NA BUDOWANIE STABILNEGO ZWIAZKU
CZASEM FACECI PYTAJA MNIE JAK PODERWAC KOBIETE ALE NIE CHCE BY KROCZYLI TA DROGA KTORA JA OBRAłEM
++MARCIN++
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 23:03

Postprzez goliat98 » 12 cze 2007, o 09:23

My¶lę, że to jaki¶ rodzaj holizmu.te emocje, które towarzysz± ci gdy kogo¶ poznajesz nowego "upijaj±" cię, a twoje racjonalne my¶lenie nie działa. Potrzebujesz terapii, aby dowiedzieć się przed czym uciekasz i za czym gonisz i nauczyć się ja można inaczej, tym bardziej, że sam mówisz, że jeste¶ tym zmęczony i co¶ jest nie tak.
goliat98
 
Posty: 23
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:00
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ,, Kobieta sukcesu" » 12 cze 2007, o 10:30

Mam nadzieję że sobie poradziłam :). Jestem obecnie z kim¶ 10-ty miesi±c no i wiadomo że ma juz tego zawrotu głowy jak w pierwszych tygodniach. Ale On jest tak warto¶ciow± osob±, która sprawdza się wci±ż w trudnej sytuacji ( moja dystymia), że idiotyczne byłoby to popsuć. Mam 33 lata, trochę więcej niż Ty i mam nadzieję że dojrzałam już do dłuższego zwi±zku. Je¶li jeste¶ z Wrocławia to my¶lę że masz mnóstwo możliwo¶ci terapii. LIsta certyfikowanych psychologów terapeutów jest na pewno na stronie Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
,, Kobieta sukcesu"
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 maja 2007, o 11:53
Lokalizacja: Kielce

...

Postprzez derrr » 12 cze 2007, o 23:06

Mam ten sam problem, nie mogę sobie wyobrazić tego, ale nie chcę żadnej rady. Poprostu wole sobie wyobrazić to jako kolejny etap życie i kolejn± fajn± przygode :-) powodzenia hehe.

Pozdrawiam.
derrr
 
Posty: 40
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 17:59


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 338 gości

cron