figura

Rozmowy ogólne.

Re: figura

Postprzez blanka77 » 6 paź 2012, o 12:03

sikorka napisał(a):no tak, wlasnie. zwlaszcza ze blanko Ty rowniez jestes z mezem o ktorym swego czasu zbyt dobrze sie nie wypowiadalas.... :? czyzby obluda? :twisted:


No i co z tego, że się dobrze nie wypowiadałam? Skoro mi coś nie leżało to mówiłam co to jest, a nie udawałam (jak to niektórzy), że mam takie kolorowe życie.

Ja sobie nie wmawiałam, że będzie dobrze jak sobie odpuszczę, nie kolorowałam, nie udawałam przed znajomymi, że jest sielsko i anielsko.

A to jest róznica w zachowaniu.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: figura

Postprzez blanka77 » 6 paź 2012, o 12:05

mahika napisał(a):Obrazek

Blanka :serce2:


Nie martw się, jest ok :cmok:

Ja pod uwagę biorę rady/sugestie tylko osób, które wyrażają się merytorycznie. Zaczepki olewam i mam to w dupie.

A co do obłudy to wiesz co mogłam mieć na myśli, a jeśli nie wiesz to na priv :wink:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: figura

Postprzez limonka » 6 paź 2012, o 15:16

blanka77 napisał(a):
mahika napisał(a):Obrazek

Blanka :serce2:


Nie martw się, jest ok :cmok:

Ja pod uwagę biorę rady/sugestie tylko osób, które wyrażają się merytorycznie. Zaczepki olewam i mam to w dupie.

A co do obłudy to wiesz co mogłam mieć na myśli, a jeśli nie wiesz to na priv :wink:
czesto I gesto te wszystkie uh ah jak mi dobrze sie uklada to tylko na pokaz I braki w zyciu I samoocenie ....a prawda I tak kiedys wyjdzie na jaw...
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: figura

Postprzez blanka77 » 6 paź 2012, o 15:19

Łatwo jest się chwalić i zachwycać mając świadomość, że się jest w necie anonimowym i nikt tego nie sprawdzi. A prawda jest taka, że to jest złudne... i jak się chce to się do takiej osoby "dotrze" i potem to co ona mówi można łatwo i zweryfikować i ocenić.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: figura

Postprzez limonka » 6 paź 2012, o 15:25

blanka77 napisał(a):Łatwo jest się chwalić i zachwycać mając świadomość, że się jest w necie anonimowym i nikt tego nie sprawdzi. A prawda jest taka, że to jest złudne... i jak się chce to się do takiej osoby "dotrze" i potem to co ona mówi można łatwo i zweryfikować i ocenić.
ja juz dotarlam jeszcze tylko musze zweryfikowac :wink:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: figura

Postprzez blanka77 » 6 paź 2012, o 15:29

limonka napisał(a):
blanka77 napisał(a):Łatwo jest się chwalić i zachwycać mając świadomość, że się jest w necie anonimowym i nikt tego nie sprawdzi. A prawda jest taka, że to jest złudne... i jak się chce to się do takiej osoby "dotrze" i potem to co ona mówi można łatwo i zweryfikować i ocenić.
ja juz dotarlam jeszcze tylko musze zweryfikowac :wink:


:mrgreen:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: figura

Postprzez mahika » 6 paź 2012, o 15:35

Blanka, zrozumiałam co miałas na myśli pisząc o obłudzie od samego poczatku :cmok:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: figura

Postprzez blanka77 » 6 paź 2012, o 15:37

mahika napisał(a):Blanka, zrozumiałam co miałas na myśli pisząc o obłudzie od samego poczatku :cmok:


Dzięki w ogóle i dzięki za trzeźwość umysłu :wink:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: figura

Postprzez sikorka » 6 paź 2012, o 17:03

widocznie blanko nie bylas az tak zdominowana przez swoja sytuacje, ale zycie pokazuje ze zwiazki przemocowe sa na ogol koloryzowane :?
ale to nie ma nic wspolnego z obluda, bo ona jest wtedy kiedy jest wyrachowanie, a w zwiazkach przemocowych jest strach.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: figura

Postprzez agik » 6 paź 2012, o 17:46

blanka77 napisał(a):Łatwo jest się chwalić i zachwycać mając świadomość, że się jest w necie anonimowym i nikt tego nie sprawdzi.

hi, trzeba byc naprawdę durniem, żeby myślec, że jest się w necie anonimowym. Chyba tylko dzieci tak myślą.
A już trzeba nie miec nic w głowie oprócz siana, żeby ujawniac swoje wszystkie dane na portalach społecznościowych, a potem pisac coś innego w innym miejscu :haha:
Już nawet pomijam, że na tych portalach tworzy się nowy wspaniały świat, bo jednak fikcja w zderzeniu z prawdziwymi znajomymi musi miec jakieś ramy :P, to liczyc na to, że nikt tego nie zobaczy, to prawdziwa głupota.
Autokreacja i tworzenie rzeczywistości alternatywnej ma jednak granice :)

Blanka :kwiatek2:
A tak w ogóle, to gdzie Ty się podziałaś? :cmok:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: figura

Postprzez mahika » 6 paź 2012, o 17:56

blanka77 napisał(a):
limonka napisał(a):
blanka77 napisał(a):Łatwo jest się chwalić i zachwycać mając świadomość, że się jest w necie anonimowym i nikt tego nie sprawdzi. A prawda jest taka, że to jest złudne... i jak się chce to się do takiej osoby "dotrze" i potem to co ona mówi można łatwo i zweryfikować i ocenić.
ja juz dotarlam jeszcze tylko musze zweryfikowac :wink:


:mrgreen:

Obrazek :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: figura

Postprzez blanka77 » 6 paź 2012, o 18:05

agik napisał(a):
blanka77 napisał(a):
A tak w ogóle, to gdzie Ty się podziałaś? :cmok:


Ja to ogólnie pierwszy cały weekend w domu bo we wrześniu mieliśmy dwa wesela pod rząd, a przed nimi były wieczory kawalerskie i panieńskie :)

Fajnie jest czasem w domu posiedzieć i nic nie robić i jak tak właśnie spędzam dzisiejszy dzień :mrgreen:

Teraz jadę do sklepu bo mi się czegoś chce, ale jeszcze nie wiem czego :mrgreen:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: figura

Postprzez blanka77 » 6 paź 2012, o 18:08

sikorka napisał(a):widocznie blanko nie bylas az tak zdominowana przez swoja sytuacje, ale zycie pokazuje ze zwiazki przemocowe sa na ogol koloryzowane :?
ale to nie ma nic wspolnego z obluda, bo ona jest wtedy kiedy jest wyrachowanie, a w zwiazkach przemocowych jest strach.



Ja rozumiem, że w typowych związkach przemocowych jest strach. Ale nie lubię mydlenia oczu i udawania. I nie wierzę, że pozując za każdym razem, włącznie ze zdjęciami nago została do tego zmuszona przez męża, żeby on się wybielił w oczach innych. No nie uwierzę.

A tak na marginesie, to czemu nie chce rozwodu w USA?????? Dlaczego w Polsce nie ma prawa jazdy???
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: figura

Postprzez blanka77 » 6 paź 2012, o 18:14

I dla jasności, ja nie twierdzę, że tam była przemoc, ani że jej nie było. Mnie się nie podoba jej postawa chociażby względem swoich dzieci. Bo zrobiła im sieczkę w głowie, a dodatkowo naraziła ich na utratę życia wiadomo z jakiego powodu. I kto wie jeszcze ile razy to zrobiła.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: figura

Postprzez sikorka » 6 paź 2012, o 19:04

nie przekonamy sie, dalsza dyskusja w tej kwestii nie ma sensu. buzka :kwiatek:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 570 gości