figura

Rozmowy ogólne.

Re: figura

Postprzez sikorka » 29 wrz 2012, o 16:51

mahika napisał(a):i zanim rzucę kamieniem (tak jak niektóre z was zrobiły to od razu) chcę sie upewnić.

ah, i znow to znienawidzone przez Ciebie slowo :haha:
niestety musze Cie wyprowadzic z Twojego zaklamania bo udzielalas sie w wielu watkach przemocowych i zawsze stalas tam jak mur za ofiara (a drugiej strony nie znalas), i nie zauwazylam zebys w tego typu watkach doszukiwala sie prawdy i upewniala czy czasem Autorka to na pewno jest bita :bezradny:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: figura

Postprzez mahika » 29 wrz 2012, o 17:03

To że nienawidzę tego zdania
(zdania sikorko, nie słowa, styd żeby tak wykształconej, powiedzmy, osobie to tłumaczyć)
- nie oznacza że nie używam :)

sikorka napisał(a):i nie zauwazylam zebys w tego typu watkach doszukiwala sie prawdy i upewniala czy czasem Autorka to na pewno jest bita :bezradny:

a tu akurat mam wątpliwości.
Wolno mi je miec :)

eh, ale że ty taka obrończyni skrzywdzonych, koń by się uśmiał, buhahahaha :haha:
Ostatnio edytowano 29 wrz 2012, o 18:01 przez mahika, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: figura

Postprzez sikorka » 29 wrz 2012, o 17:23

mahika napisał(a): koń by się uśmiał, buhahahaha :haha:

to sie koniu smiej :mrgreen: ale kon zbyt szlachetny, Ty bardziej pasujesz na osla :roll:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: figura

Postprzez mahika » 29 wrz 2012, o 17:27

sikorka napisał(a):
mahika napisał(a): koń by się uśmiał, buhahahaha :haha:

to sie koniu smiej :mrgreen: ale kon zbyt szlachetny, Ty bardziej pasujesz na osla :roll:


to że pasuje, to nie znaczy ze nim jestem, ptasi móżdżku (to akurat nie ulega wątpliwościom) :roll:
Ostatnio edytowano 29 wrz 2012, o 17:32 przez mahika, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: figura

Postprzez caterpillar » 29 wrz 2012, o 17:28

Ja nie wiem czy Tomasz Lis ma tu coś do rzeczy, myślę, że to by było cholernie trudne udawać i kłamać przed kamerami w takim temacie, bez względu na dzieci?? nie sądzę, żeby była takim potworem
To jest po prostu typowe, że kobietom się nie wierzy i jednocześnie dziwi się, że tyle ofiar milczy Faceci od zawsze mają taryfę ulgową...


bianko ty chyba nie wiesz o czym mowisz :?

sa setki falszywych spraw dotyczace pobicia przez facetow , kobiecie sie wierzy bez mrugniecia okiem (co widac na zalaczonym obrazku)


przypadek z mojego grona bliskich

kobieta leje faceta regularnie facet to ukrywa zaciska zeby, bo mu wstyd , bo ja to on facet itd , pewnego dnia niewytrzymuje i oddaje ,posiniaczona kobieta pokazuje znajomym oczywiscie facet staje sie najgorszym chamem ale milczy dalej , bo wstydzi sie przyznac , bo itaknikt mu nie uwierzy.

ja znam 2 takie sprawy z mojego otoczenia

dlatego straram sie byc obiektywna i nie ulegac sterotypom .

Kartarzyna F. jest alkoholiczka nikt z nas nie wie co wyprawiala pod wplywem alkoholu , moze bylo i tak ,ze tlukli sie nawzajem

:bezradny:

mnie to rybka mysle ,ze i tak nie dowiemy sie prawdy .
Ostatnio edytowano 29 wrz 2012, o 17:29 przez caterpillar, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: figura

Postprzez sikorka » 29 wrz 2012, o 17:28

mahika napisał(a):to że pasuje, to nie znaczy ze nim jestem, ptasi móżdżku (to akurat nie ulega wątpliwości) :roll:


:cmok:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: figura

Postprzez mahika » 29 wrz 2012, o 17:31

...
Ostatnio edytowano 29 wrz 2012, o 17:42 przez mahika, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: figura

Postprzez mahika » 29 wrz 2012, o 17:32

caterpillar napisał(a):mnie to rybka mysle ,ze i tak nie dowiemy sie prawdy .


Z powaznej sprawy, zrobiło się medialne show...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: figura

Postprzez sikorka » 29 wrz 2012, o 17:37

caterpillar napisał(a):
sa setki falszywych spraw dotyczace pobicia przez facetow , kobiecie sie wierzy bez mrugniecia okiem (co widac na zalaczonym obrazku)


jasne tylko dlaczego tutaj na forum wierzy sie wszystkim a takiej figurze nie?
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: figura

Postprzez caterpillar » 29 wrz 2012, o 18:08

nie to ,ze jej zupelnie nie wierze ja dopuszczam tez inne mozliwosci
po drugie KF jest osoba medialna i wiemy o jej zyciu wiecej , rowniez mamy okazje posluchac zdania znajomych czy nawet meza.



Malo tego , jesli ktos zyje juz troszke na tym swiecie i mial tez okazje posluchac historii o ludziach zwiazanych z polityka , sztuka czy mediami to wie na co tych ludzi stac.



A jesli ktos pisze na forum wiadome jest ,ze nikt go nie bedzie z gory oskarzal o klamstwo chocby ze wzgledu na regulamin :mrgreen:

czy Ty sikorko w ogole dopuszczasz taka mozliwosc ,ze prawda moze byc zupelne inna lub nie do konca taka?


czy jak uslyszalas juz 'kobieta jest bita' to amen klamka zapadla, facet to ptowor , powiesic za jaja , biedna bezbronna istota zostala skrzywdzona itd .
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: figura

Postprzez caterpillar » 29 wrz 2012, o 18:12

prosz formum dla facetow polecam poczytac pierwszy post

http://www.tato.com.pl/forum/archive/in ... -6851.html
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: figura

Postprzez sikorka » 29 wrz 2012, o 18:53

caterpillar napisał(a):
czy Ty sikorko w ogole dopuszczasz taka mozliwosc ,ze prawda moze byc zupelne inna lub nie do konca taka?


dopuszczam :tak:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: figura

Postprzez caterpillar » 29 wrz 2012, o 20:09

noooo wiec ja tez stad te moje dywagacje w te a nie inna strone 8)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: figura

Postprzez marie89 » 29 wrz 2012, o 23:10

Medialnie, niemedialnie...

Jedyny znany nam i pewny fakt - kolejny ludzki konflikt, nieudane małżeństwo...

Dzieci mi szkoda. To wszystko się w nich zapisuje... i boli przez lata.
Tata dobry/zły - Mama dobra/zła.
marie89
 

Re: figura

Postprzez blanka77 » 30 wrz 2012, o 19:57

Ot taka wypowiedź Młynarskiej:

Dzieciak pracuje na popularność mamusi już w życiu płodowym i jako niemowlak. Nikt go nie pyta czy tego chce. Potem będą zdjęcia w fazie przedszkolnej, szkolnej, wakacyjne, świąteczne etc. Pozowane, retuszowane, ustawiane i przypadkowe - pisze Młynarska w Na temat. Później, kiedy gwiazdorskie małżeństwo zaczyna się walić, pochodzące z niego dzieci mogą przeczytać w prasie o wszystkich szczegółach rodzicielskiej wojny i śledzić w Internecie, jak wali się ich świat. Najpierw przebierało się je w markowe sukieneczki, by pozowały do sielskiego obrazka o super szczęśliwym życiu rodzinnym, a teraz proszę: "Tatuś to kat, mama to kretynka!" - dodaje, odnosząc się do konfliktu między Figurą a jej mężem.

Czy wspaniałe artystki, których wojnę o dzieci możemy ostatnio śledzić w mediach, zastanawiają się nad tym, co robią swoim dzieciom? Nie sądzę. Gdyby tak było, cała awantura odbywałaby się w zaciszu prawnych kancelarii, a nie w przestrzeni publicznej. Nie wiem i nikt z nas nie wie, jak naprawdę jest i było w domach Edyty Górniak, czy Katarzyny Figury. Nie mam zamiaru podważać ich racji. Chciałabym tylko, sama będąc dzieckiem artystów, zwrócić ich uwagę na to, że przeżywając swe rodzinne dramaty w przestrzeni publicznej, rozjeżdżają walcem psychikę swoich dzieci. Artyści to często potworni egoiści. Możecie się wszyscy na mnie za to obrazić, ale tak właśnie uważam. Ich neurotyczność, niedojrzałość, chwiejność i ekshibicjonizm służą sztuce, nie życiu rodzinnemu. Nie odpowiedzialnemu rodzicielstwu. Jest wielkim, kosmicznym nieporozumieniem pytanie aktorów, czy piosenkarzy o to, jak wychowywać dzieci, co możemy obserwować codziennie w TV śniadaniowych i kobiecej prasie.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 351 gości

cron