figura

Rozmowy ogólne.

Re: figura

Postprzez caterpillar » 27 wrz 2012, o 16:08

ja traktuje z dystansem a ta sprawe z DUZYM dystansem

wiem do czego zdolne sa tez kobiety ..niestety :?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: figura

Postprzez mahika » 27 wrz 2012, o 17:45

woman napisał(a):Kurcze, dziewczyny, tyle jesteście na tym forum, a jeszcze Was dziwią takie sprawy.

mnie nie dziwia.
Ale wiem że nie wszystko jest czarne albo białe.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: figura

Postprzez ewka » 27 wrz 2012, o 18:01

ludolfina napisał(a):co myslicie o ujawnieniu w mediach przemocy w domu pani kasi figury?

BARDZO mi się podoba, że takie właśnie kobiety to ujawniają (niedawno przecież też M. Kwiatkowska).
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: figura

Postprzez ewka » 27 wrz 2012, o 18:05

ludolfina napisał(a):profity sa bardzo nieokreslone. "wolnosc", - niby sie uwolnila od jednego oprawcy, a teraz cala polska ja krytykuje.

Bo w krytykowaniu jesteśmy mistrzami świata :)

Uwolnienie się od oprawcy jest ogromnym profitem... krytyka skutkiem ubocznym, który dla KF chyba niespecjalnie ma znaczenie. W każdym razie mam taką nadzieję.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: figura

Postprzez mahika » 27 wrz 2012, o 18:07

ewka napisał(a):
ludolfina napisał(a):profity sa bardzo nieokreslone. "wolnosc", - niby sie uwolnila od jednego oprawcy, a teraz cala polska ja krytykuje.

Bo w krytykowaniu jesteśmy mistrzami świata :)

Uwolnienie się od oprawcy jest ogromnym profitem... krytyka skutkiem ubocznym, który dla KF chyba niespecjalnie ma znaczenie. W każdym razie mam taką nadzieję.

Myślę że sztab specjalistow już nad tym czuwa.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: figura

Postprzez ludolfina » 27 wrz 2012, o 18:09

a o co wam chodzi z tym showbiznesem? uwazacie ze zmyslila przemoc, zeby sie wypromowac?
czy mowi prawde zeby sie wypromowac na skandalu?
bo jesli mowi prawde a przy okazji sie promuje, to ja mam luz - i dobrze. niech sie wypromuje i ma cos z tej udreki wreszcie.
Avatar użytkownika
ludolfina
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 lip 2010, o 22:09

Re: figura

Postprzez ewka » 27 wrz 2012, o 18:20

KF zawsze wzbudzała emocje... u kobiet zwłaszcza :) Bycie krytykowaną jest dla niej jak bułka z masłem. Tak mi się wydaje.

Czy to nie właśnie kobiety ją krytykują? Ja mało w necie ostatnio, więc nie wiem i serio pytam.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: figura

Postprzez mahika » 27 wrz 2012, o 18:24

ja nie wiem, bo mnie to nie interesuje za bardzo.
ale popieram wszelkie akcje i kampanie tego typu.

A kto ją krytykował, bo ja nie widzę.
widzę w necie ile osób ją popiera.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: figura

Postprzez caterpillar » 27 wrz 2012, o 18:28

ludolfino w tym swiatku ludzie sa w stanie zrobic wszystko (nie wszyscy ofkors) zeby choc na 5 minut swiat zwrocil na nich uwage :bo

a to wlasnie otwieraja nowa restauracje, a to wychodzi nowy film , a to kaska sie konczy i trza by bylo sie troszke sprzedac , w wiekszoscie wszelkie tego typu sensacje to sa zwykle ustawki.

Mnie historia Katarzyny specjalnie nie wzrusza , to nie jest jej pierwszy maz w dodatku on mieszka w Stanach a ona bywala u niego , jest kobieta zaradna , niezalezna finansowa , ktora posiada rodzine byc moze i grono przyjaciol

wiec to ,ze chiala siedziec z kretynem to juz wynik jej braku wyobrazni czy tez masochizmu.



Druga sprawa ..w dzisiejszych czasach bardzo latwo oskarzyc faceta o przemoc fizyczna jak i o molestowanie dzieci

poczytajcie tez troche historii takich wrobionych facetow , wlos na glowie sie jezy co baby potrafia wymyslec.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: figura

Postprzez mahika » 27 wrz 2012, o 18:35

ewka napisał(a):
ludolfina napisał(a):profity sa bardzo nieokreslone. "wolnosc", - niby sie uwolnila od jednego oprawcy, a teraz cala polska ja krytykuje.

Bo w krytykowaniu jesteśmy mistrzami świata :)

No i w wieszaniu psów na domniemanych sprawców.
Lepiej byc ostrożnym z ocenami, dopóki nie zapadną wyroki.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: figura

Postprzez sikorka » 27 wrz 2012, o 18:39

caterpillar napisał(a):
wiec to ,ze chiala siedziec z kretynem to juz wynik jej braku wyobrazni czy tez masochizmu.



taaa :roll: tysiace kobiet-ofiar przemocy zyje z kretynami, bo CHCE :roll:
cat, naprawde poczytaj troche o tym zjawisku, bo taka ignorancja i brakiem znajomosci tematu zajezdzasz ze glowa boli :bezradny:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: figura

Postprzez Sansevieria » 27 wrz 2012, o 19:17

Ciekawa jestem ile z ofiar przemocy domowej, które tu wspieramy i którym staramy się pomóc, uzyskałaby w sądzie ( zwłaszcza w Polsce) wyrok skazujący sprawcę czy sprawców. Ciekawa jestem nieco retorycznie jako że odpowiedź jest raczej oczywista. Co innego tkwić w przemocowym związku, co innego być to w stanie udowodnić przed sądem.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: figura

Postprzez mahika » 27 wrz 2012, o 19:23

najgorszy jest własnie wymiar tej kary :(
A od zawsze ciśnienie mi podnosi fakt że jak pijak z pijakiem sie pobije to jest par. za pobicie i wyzsza kara
a jak zonę, to jest znęcanie i juz kara niższa.
To jest karygodne.

Ale sam fakt że zapadł jakikolwiek wyrok
dałoby mi wieksze przyzwolenie na powieszeniu psów na tym panu :|
A tak to wolę sie wstrzymac z oceną tego człowieka.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: figura

Postprzez ludolfina » 27 wrz 2012, o 19:27

no bo to udowodnic, ze sie ukrywalo sprawce jakis czas, czyli swoja wine jakby tez tu sie takze miesci.
"tak, zylam z nim, udajac zdrowe, udane malzenstwo, usmiechalam sie do obcych i do bliskich, bagatelizujac te sprawy i budujac wizerunek nieprawdziwy, na wlasna zgube bo bylam glupia, masochistyczna, naiwna, cwana, czy cokolwiek."

mahika, wyrok nie wyrok. ja tez jakos nie widze, aby specjalnie w necie psy na nim wieszano. tu w watku tez nikt ani slowem zle o nim sie nie wypowiedzial.
Avatar użytkownika
ludolfina
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 lip 2010, o 22:09

Re: figura

Postprzez mahika » 27 wrz 2012, o 19:48

no to fajnie...

Najważniejsze że temat poruszony, moze komuś pomoże, weźmie na wzór celebrytkę, która wyrwała sie z przemocowego związku...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 535 gości

cron