Macierzyństwo...

Rozmowy ogólne.

Re: Macierzyństwo...

Postprzez mahika » 24 wrz 2012, o 07:38

a głodu nie rozpoznałaś?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Macierzyństwo...

Postprzez sikorka » 25 wrz 2012, o 12:01

:bezradny:
szkoda mi czasu na Ciebie - idz sie czepiaj kogo innego, jak nie potrafisz normalnie z kims pogadac
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Abssinth » 25 wrz 2012, o 14:11

Justa -

a ja tutaj z drugiej strony powiem :)

od dziecinstwa bylam 'zdolna', czytac sie nauczylam jak mialam dwa latka, etc etc etc
byla opcja, zeby mnie poslac wczesniej do szkoly, ale moi rodzice nie skorzystali - bo rozwoj emocjonalny, bo jak sie dogadam z dziecmi starszymi etc

i do dzisiaj uwazam, ze zrobili mi tym krzywde, z powodow nastepujacych -
1. poniewaz wiedza wchodzila mi szybko do glowy, nudzilam sie na lekcjach niemilosiernie (plus, duzo czytalam, wiec czesc wiadomosci juz mialam i tak)
2. dzieci w moim wieku tez mnie nudzily, bo jednak wolalam ze starszymi przebywac
3. jako, ze przyzwyczailam sie, ze wszystko i tak juz wiem, albo wystarczy mi raz przeczytac, nie umialam sie uczyc ( i dalej mam z tym problemy, jesli mi cos od razu nie wejdzie do glowy, to nie chce mi sie nad tym siedziec)

to ostatnie jest chyba najgorsze...i naprawde taka jedna decyzja, a moze na lata cos zepsuc.

Jesli mialabym dziecko, ktore ma mozliwosc isc do szkoly wczesniej, to nie wahalabym sie ani chwili - 'dziecinstwo' w sensie nieposiadania zadnych wyzwan jest dla mnie strasznie przereklamowane...
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Macierzyństwo...

Postprzez smerfetka0 » 25 wrz 2012, o 14:43

zalezy ile wczesniej... jak rok to uwazam to za cos dobrego i wskazanego jak sa mozliwosci. ale jak bylam w liceum to byla tam dziewczyna co 3 lata wczesniej poszla do szkoly co bylo dla mnie szokiem. ale nie znalam jej osobiscie wiec nie wiem jak jej sie wiodlo, podobno byla dobra w nauce. mimo wszystko uwazam to za przesade pod jednym wzgledem. pod drugim jednak ludzie idacy normalnym tempem maja 24-25 lata konczac jeden kierunek studiow (nei mowie o medycynie i prawie), a ona miala wtedy ok 21-22, ma to swoje plusy.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Macierzyństwo...

Postprzez caterpillar » 25 wrz 2012, o 17:23

a wiecie ja jeszcze pare tron temu bylam na 100% na tak ale zauwazylam ,ze jednak dzieci narzekaja ,ze jest duzo nauki , mimo iz maja czas na zabawe jest go stosunkowo malo , wiec moim zdaniem bylo by pociagnac nauke przez zabawe dla 6 latkow .
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Macierzyństwo...

Postprzez mahika » 25 wrz 2012, o 18:17

sikorka napisał(a)::bezradny:
szkoda mi czasu na Ciebie - idz sie czepiaj kogo innego, jak nie potrafisz normalnie z kims pogadac

z kimś potrafię.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Macierzyństwo...

Postprzez sikorka » 25 wrz 2012, o 19:03

to idz i szukaj innej ofiary, a mnie zostaw w spokoju :roll:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 25 wrz 2012, o 19:06

A ja mam pytanie do was doswiadczonych mam:) moj maly Dalej spi w hustawce Bo mial kolki I tylko tak sie dalo.. Jak go przestawic na lozeczko???
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 25 wrz 2012, o 19:30

A musisz go przestawiac ?
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 25 wrz 2012, o 19:33

Kiedys musze.. Niedlugo bedzie za ciezki na hustawke .. Zwlekam Bo czasem jak dzis ma bole brzuszka I jest bardzo niespokojny..
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez caterpillar » 25 wrz 2012, o 19:42

ja pamietam ,ze przez jakis czas moja mala spala w foteliku , ktory byl tez czescia wozka i tam mogla spac nawet cala noc niestety nie jest to dobre dla kregoslupa wiec musialam ja oduczyc ale jak to zrobilam :bezradny:

no wiem ,ze jakis czas spala mi na kolanach ale miala ze 2 gora 3 miesiace na poduszce a potem ta poduszke odkladalam do lozeczka a potem to w ogole juz ja wkladalam do lozeczka i tak spala smama .

jednym slowem Limonko nie mam konkretnej rady no i co jak co ale to TY tu jestes doswiadczona mama yhm hellou :roll: :lol:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 25 wrz 2012, o 20:55

A racZej bylam Bo wszystko zapomnialam a na necie nic pomocnego nie zbalazlam. Pamietam tylko ze sredni spal w takim foteliku a Potem uwielbial lozeczko .. Zaczelismy go tam odkladac .. Pomarudzil I zasypial.. Maly na dzis fatalny dzien.. W niedziele jadlam Indian wiec moZe to Od tego .. Mialam dzis isc na cwiczenia ale chyba nic z tego:(
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez caterpillar » 25 wrz 2012, o 23:06

nie wiem co doradzic ale skoro ma kolki to powinnas uwazac z dieta, moja kumpela mowila mi ,ze przez cale karmienie jechala na krupniku , bo tylko po tym maly nie mial akcji kolkowych :?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 26 wrz 2012, o 03:14

Wiem... Odstawil cAlkowicie nabial.. Pije mleko kokosowe.. Juz wszystko bylo ok.. A Od w wczoraj znowu jakies bole:(
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 26 wrz 2012, o 11:34

Co jadlas??? INDIAN?? :lol:

Nie wiem, ja bym jeszcze poczekala, jesli mu sie jeszcze zdarzaja bole brzuszka... a moze kup kolyske, dwa w jednym "husia sie" a jednak lozko :lol:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości