MAniA Wycofania...

Problemy związane z depresją.

MAniA Wycofania...

Postprzez red-peper » 27 maja 2007, o 16:08

witam...

To mój pierwszy raz na forum... a jestem bo jest kiepsko (znowu)
lekarze zdiagnozowali u mnie depresje jakie¶ 4 lata tamu a jest ze mn± dożo dłużej nawet nie wiem od kiedy...

Dwa na jeden... to rytm który jak upierdliwa mucha sie mnie trzyma...
żeby było jasne dwa do tyłu.. tak jakby kto¶ mi założył ołowiane buty które od czasu do czasu trac± kontakt z grawitacj± ale kiedy go odzyskuj± miażdż± cała równowagę któr± udało mi sie odzyskać...

Jestem samotna matka i muszę dawać rade, to dawanie rady za wszelka cenę wykańcza mnie psychicznie i fizycznie... już nie mam siły... i szlak mnie trafia kiedy słyszę .. jeste¶ silna kobieto dasz rade... chciałabym przestać zagryzać zęby i krzyczeć ... MAM DOSYYYYYYYYYC ........
red-peper
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 maja 2007, o 13:35
Lokalizacja: wawa

Postprzez azot » 27 maja 2007, o 22:49

Pamietaj ze masz dziecko, ktore inaczej jak wszyscy inni ludzie bedzie kochac cie zawsze, kiedys wyrosnie i bedzie kontynuowalo twoje zycie i od ciebie zalezy czy to bedzie jego lepsza strona. To jest twoj cel, tak mi sie wydaje i tylko on sie liczy. Jezeli jestes samotna zyciowy cel chociarz troche wyciagnie cie z samotnosci. Pozdrawiam

Nie bedzie zle nie bedzie dobrze wiesz co bedzie
Co ma byc to bedzie :)
azot
 

Postprzez ,, Kobieta sukcesu" » 29 maja 2007, o 17:37

---------- 17:29 29.05.2007 ----------

A bierzesz leki? Jakie? Może trzeba zmienić ? Może trzeba zmienić lekarza? Chodzisz na psychoterapię? Z moich do¶wiadczeń wynika że to pomaga. Nie napisała¶ w ogóle co robisz z t± zdiagnozowan± depresj±. A ja, cholera, opisałam swój problem i czekam aż kto¶ mi co¶ doradzi konkretnego na podstawie swoich do¶wiadczeń . Rozumiem jak się czujesz , ja też sama wychowuję dziecko, ale nawet dla niego trzeba PRÓBOWAĆ! Ja jestem już tak zdesperowana że poddam się nawet elektrowstrz±som ! :) ( je¶li oczywi¶cie lekarz stwierdzi że to ma sens w moim wypadku).

---------- 17:37 ----------

I jeszcze co¶- mnie pomogło bardzo, jak ujawniłam znajomym co mi jest. Wcze¶niej nie chciałam im zawracać głowy ( u rodziny zdecydowanie nie mogę liczyć na zrozumienie). I okazało się że: moje 2 koleżanki również maj± to samo, poszły do psychiatry, zaczęły brać leki które u nich szczę¶liwie zaskoczyły i czuj± się lepiej , mam wokół siebie osoby które mnie naprawdę lubi± i chc± mi pomóc. Możliwo¶ć zadzwonienia do kogo¶ i wypłakania się albo prosba o pomoc kiedy nie jeste¶ w stanie zrobić czego¶ sama pomaga.
,, Kobieta sukcesu"
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 maja 2007, o 11:53
Lokalizacja: Kielce


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 305 gości

cron