I znowu wróciło...

Problemy związane z depresją.

I znowu wróciło...

Postprzez aldi » 16 sie 2012, o 18:15

Dawno już nie pisałam na forum, ale czasami je przeglądam. Już 6 lat miałam spokój i ok 1,5 miesiąca temu nastąpił u mnie nawrót depresji ale wierzę że i tym razem uda się ją pokonać. Dzisiaj nareszcie się zebrałam i wykonałam telefon żeby zarejestrować się do lekarza. Szkoda że dopiero po 20 września. :(

Pozdrawiam
aldi
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:11

Re: I znowu wróciło...

Postprzez Winogronko7 » 16 sie 2012, o 18:24

Aldi! Raz Ci się udało to i tym razem się uda. Dobrze, że wiesz już o co chodzi i jak z tym walczyć.
Trzymam za Ciebie kciuki!

dużo, dużo uśmiechu życzę! :D
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: I znowu wróciło...

Postprzez Księżycowa » 16 sie 2012, o 18:24

Witaj :)

Jak raz Ci się udało, to i drugi raz sobie poradzisz, w końcu już wiesz jak a za pierwszym razem najgorzej.

Pierwsze terminy często są dosyć odległe. Ale to szybko minie, zobaczysz :pocieszacz:

Masz jakiś sposób, żeby dotrwać do pierwszej wizyty, który Ci ułatwi czekanie? Może jakaś książka, sport? Coś dobrego dla Ciebie?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: I znowu wróciło...

Postprzez anulka81 » 16 sie 2012, o 18:25

Hej aldi ,

Trzymaj się , pisz, jesteśmy z tobą :kwiatek:
Avatar użytkownika
anulka81
 
Posty: 264
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 02:34
Lokalizacja: uk

Re: I znowu wróciło...

Postprzez aldi » 16 sie 2012, o 21:36

Wiem że musi się udać... A tym bardziej że poprzednio miałam super terapeutkę i świetnego lekarza.
Moja poprzednia terapia z psychologiem trwała 2 lata . Spotkania z lekarzem trochę dłużej . Ale miałam naprawdę ciężki rok w pracy co odbiło się na zdrowiu - dlatego teraz trzeba nabrać dystansu do wielu spraw i zadbać o poprawę swojego stanu zdrowia, a później myślę o zmianach... No ale zobaczymy.

Dziękuję wam za słowa wsparcia;)
aldi
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:11

Re: I znowu wróciło...

Postprzez margo_jar » 17 sie 2012, o 10:24

Aldi powodzenia. Trzymam kciuki :)
margo_jar
 
Posty: 595
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 15:50

Re: I znowu wróciło...

Postprzez aldi » 20 sie 2012, o 21:25

Witam !
Ostatnie kilka dni upłynęło mi bardzo spokojnie . Czwartek będzie dla mnie bardzo ważnym dniem . Trzymajcie kciuki. Odezwę się niebawem ;)

Pozdrawiam :D
aldi
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:11

Re: I znowu wróciło...

Postprzez Księżycowa » 20 sie 2012, o 22:29

Cieszę sie aldi :)
Trzymać kciuki będę tym bardziej, ze się z Toba solidaryzuję - też mam dość ważny dzień jutro :ok:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: I znowu wróciło...

Postprzez aldi » 24 sie 2012, o 14:49

Witam !
Wczorajszy dzień był dla mnie bardzo ważny bo miałam rozmowę w sprawie pracy . I wszystko poszło po mojej myśli - od 1 września zaczynam nową pracę . Ale stres był ogromny . Teraz jestem w trakcie zalatwiania formalności - lekarz medycyny itp...

Pozdrawiam ;)
aldi
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:11

Re: I znowu wróciło...

Postprzez anulka81 » 25 sie 2012, o 23:15

Gratulacje aldi !!! Mam nadzieję, że nowa praca doda ci skrzydeł i pomału wyrwiesz się z sieci depresji kolejny raz. Trzymam kciuki!
Avatar użytkownika
anulka81
 
Posty: 264
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 02:34
Lokalizacja: uk

Re: I znowu wróciło...

Postprzez aldi » 3 wrz 2012, o 12:21

Witam!

No i dzisiaj mamy piękny słoneczny dzień... Ja czuje się lepiej , ale odliczam dni do wizyty u lekarza bo wiem że później będzie już tylko lepiej. Ostatnio miewam lepsze i gorsze dni ale jakoś sobie radzę. Kiedyś czytałam książkę ,, Jedz , módl się i kochaj'' to jest taka jakby podróż w głąb siebie , a zarazem ta książka pobudza nas do wielu refleksji.
Polecam ;)

Pozdrawiam cieplutko;)
aldi
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:11

Re: I znowu wróciło...

Postprzez Winogronko7 » 3 wrz 2012, o 13:27

Cześć Aldi! Brzmisz spokojniej :) Ciesze się, że jest poprawa. 8) :kwiatek:
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: I znowu wróciło...

Postprzez zapachy ziemi » 3 wrz 2012, o 23:24

Hej wszystkim,

Ja dopiero niedawno zarejestrowalam sie na stronie, jestem na forum jakis 3 raz, jestem w trakcie leczenia depresji po raz pierwszy, wlasciewie dopiero mi ja zdjagnozowano, przez ponad rok myslalam ze mam silne bole migrenowe, i lykalam mase proszkow przeciwbolowych, co tylko pogorszylo sprawe, ale od 3 tygodni juz nie bralam tabletek, i tak naprawde nie wiem na czym leczenie polega, jak mam sobie sama radzic w takie ciezkie dni, jesli macie jakies rady wskazowki, prosze podzielcie sie ze mna.

Podziwiam Was wszystkich za pozytywne nastawienie!

Ps Aldi i Ksiezycowa, powodzenia, tez trzymam kciuki ;)
zapachy ziemi
 
Posty: 7
Dołączył(a): 30 sie 2012, o 23:42
Lokalizacja: Wyspy Brytyjskie

Re: I znowu wróciło...

Postprzez aldi » 5 wrz 2012, o 20:25

Do Zapachy Ziemi...

Witam

Prawda jest taka że człowiek z depresją ma lepsze i gorsze dni. Na początku leczenia też się nie zaciekawie czułam, ale prawda jest taka że leki zaczęły działać po ok. 2 tygodniach. Później jak mój stan się trochę poprawił lekarz zlecił mi dodatkowo psychoterapię. No i przez ok. 6 lat miałam spokój, teraz co prawda są czynniki które spowodowały nawrót ale na wizytę u lekarza zdecydowałam się już przy początkowych objawach więc tym razem leczenie pewnie potrwa krócej. No i mam wypracowane metody na niektóre sytuacje.

Dzisiaj akurat miałam takie zmienne nastroje, ale już jest wieczór i niedługo kładę się spać...

Pozdrawiam cieplutko;)
aldi
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:11

Re: I znowu wróciło...

Postprzez aldi » 6 wrz 2012, o 19:38

No dzisiaj było kiepsko - ale mam nadzieję że jutro będzie lepiej;( :?
aldi
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:11

Następna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 296 gości