Do kasiorka

Rozmowy ogólne.

Re: Do kasiorka

Postprzez Bianka » 26 lip 2012, o 00:10

a ponieważ nie bywa, nie można sprawdzać i ryzykować, bo byłoby to ze szkodą dla córki, dlatego właśnie mówię "nie" terapii z matką...nie, że "nie" nigdy, tylko póki córka nie dojdzie do formy...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Do kasiorka

Postprzez Księżycowa » 26 lip 2012, o 00:10

nieobliczalna - było ujęte w cudzysłowie a więc nie było dosłowne... chodziło mi o to, zeby przyblizyć jaka jest moja postawa na Twoją reakcję, nie wiadomą kompletnie.

Ja nie twierdze, że wiem wszystko o psychologii ale akurat to pytanie Twoje nie bylo skomplikowane... mniejsze...

Josi o ile Cię zrozumiałam chodziło Ci o wystapienie jedego przypadku na, nie wiem ... całą ludzkość, który jakimś cudem nie obejmował by zalożeń badań tak? i o nim jednym chciałaś dyskutować?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Do kasiorka

Postprzez Bianka » 26 lip 2012, o 00:12

mam wrażenie, że do czegoś doszłyśmy, ale nie mam pojęcia co Josi teraz napiszesz :) być może o taką "nieobliczalność" chodziło Kasiorkowi :)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Do kasiorka

Postprzez josi » 26 lip 2012, o 00:18

no byloby dziwne jakbyscie z gory znaly reakcje rozmowcy? :)


no i jakze ja mam zareagowac na kasiorka "mam wrazenie ze niezbyt duzo wiesz o psychologii"? no ja bym tak komus nie napisala... bo po co?
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Re: Do kasiorka

Postprzez Bianka » 26 lip 2012, o 00:20

Josi, a reszta cała?
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Do kasiorka

Postprzez Księżycowa » 26 lip 2012, o 00:23

Josi ja napisałam, że wydaje mi się, że niewiele czytałaś a nie, że niewiele wiesz... ja sama niewiele wiem, tyle, że sporo czytałam z konieczności i czytam do tej pory z chęci pracy na terapii i tylko o to mi chodziło...

A jesli chodzi o ,,nieobliczalność" to jednak z jakiegoś powodu jest tak, że widząc wpisy innych nie nastawiam się na ,,kopa" . tu działa podświadomość.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Do kasiorka

Postprzez josi » 26 lip 2012, o 00:25

kasiorek43 napisał(a):Josi o ile Cię zrozumiałam chodziło Ci o wystapienie jedego przypadku na, nie wiem ... całą ludzkość, który jakimś cudem nie obejmował by zalożeń badań tak? i o nim jednym chciałaś dyskutować?


nie ma pewnosci ze to jeden przypadek na milion, ale ok niech bedzie: tak. I porozmawiac o roznym przebiegu terapii roznych ludzi, bardziej to wziac na chlopski rozum, nawet jesli by z tego wyszy bzdety...
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Re: Do kasiorka

Postprzez josi » 26 lip 2012, o 00:28

kasiorek43 napisał(a):Josi ja napisałam, że wydaje mi się, że niewiele czytałaś a nie, że niewiele wiesz... ja sama niewiele wiem, tyle, że sporo czytałam z konieczności i czytam do tej pory z chęci pracy na terapii i tylko o to mi chodziło...

A jesli chodzi o ,,nieobliczalność" to jednak z jakiegoś powodu jest tak, że widząc wpisy innych nie nastawiam się na ,,kopa" . tu działa podświadomość.



no ale jezeli nie czytam to tez nie wiem przeciez :)
czytam duzo, nie znaczy to ze wiele wiem, ale to niewazne bo ja wtedy chcialam bardziej w taki laicki sposob pogadac

hm kasiorek co jest np takim kopem?
pewnie zwrocenie uwagi? ale zauwazylas ze ja zwracam uwagi takie organizacyjne jakby? na forum to nieuniknione bo kazdemu zdarza sie cos przeoczyc, nie doczytac... gorzej jak sie personalnie do kogos przyczepia ale tego staram sie nie robic
o ten moj komentarz ze niekulturalne jest mowienie komus "nie rozumiesz" ci chodzi? bo kasiorek jak sie kilka razy komus tak mowi to to jest zaklocajace dyskusje, ale teraz wiemy juz z czego to wszystko wynikalo...moze ja sie nieprecyzyjnie wyrazalam ale wtedy tez zawsze mozna dopytac "co mialas na mysli" ale u was tego nie bylo tylko ciagle "nie rozumiesz", no ale to juz przeszlosc..
Ostatnio edytowano 26 lip 2012, o 00:36 przez josi, łącznie edytowano 1 raz
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Re: Do kasiorka

Postprzez Księżycowa » 26 lip 2012, o 00:29

josi napisał(a):
kasiorek43 napisał(a):Josi o ile Cię zrozumiałam chodziło Ci o wystapienie jedego przypadku na, nie wiem ... całą ludzkość, który jakimś cudem nie obejmował by zalożeń badań tak? i o nim jednym chciałaś dyskutować?


nie ma pewnosci ze to jeden przypadek na milion, ale ok niech bedzie: tak. I porozmawiac o roznym przebiegu terapii roznych ludzi, bardziej to wziac na chlopski rozum, nawet jesli by z tego wyszy bzdety...


Ok... teraz się musze utwierdzić czy dobrze kumam... chodzi o teoretyzowanie nie prawdziwe, jakby przypisywanie nie potwierdzonych psychologicznie terminow i zachowań, które wg literatury nie mają miejsca?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Do kasiorka

Postprzez Księżycowa » 26 lip 2012, o 00:30

josi napisał(a):
hm kasiorek co jest np takim kopem?


na przykład taka, dla mnie, napaśc ;


jakie "wy"? ktos tak gdzies napisal?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Do kasiorka

Postprzez Bianka » 26 lip 2012, o 00:32

Chciałaś w laicki sposób ale z Bis? bo ona studiuje psychologię :) trochę mi to nie gra :) bo wtedy nas olałaś ze względu na naszą rzekomą niewiedzę...

Reasumując, uważasz, że dostałaś już odpowiedź czy z matką czy bez?
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Do kasiorka

Postprzez josi » 26 lip 2012, o 00:37

Bianka napisał(a):Chciałaś w laicki sposób ale z Bis? bo ona studiuje psychologię :) trochę mi to nie gra :) bo wtedy nas olałaś ze względu na naszą rzekomą niewiedzę...

Reasumując, uważasz, że dostałaś już odpowiedź czy z matką czy bez?


tak chcalam sprawdzic ile w niej jest swojego wlasnego rozumowaia a ile psychologicznej teorii :)

w was tez chcialam sprawdzic ale nie chcialyscie poteoretyzowac, tylko ciagle "odpowiedz na twoje pytanie juz jest" i w dodatku ze "czemu nie odnosisz sie do naszych odpowiedzi" a ja sie odnioslam ale chcialam rozmawiac o czyms innym... bis tez zreszta nie chciala...
Ostatnio edytowano 26 lip 2012, o 00:41 przez josi, łącznie edytowano 1 raz
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Re: Do kasiorka

Postprzez Księżycowa » 26 lip 2012, o 00:39

Ok, możemy powiedzieć, ze my sobie wyjasniłyśmy chyba w koncu... :)
Tylko zastanawiam się czy bis będzie fajnie z tym, że ktoś ją chciał sptawdzać... bo niby po co? Czemu? To nie fajnie się słyszy.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Do kasiorka

Postprzez Bianka » 26 lip 2012, o 00:41

No to w końcu jak? z matką czy bez?
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Do kasiorka

Postprzez josi » 26 lip 2012, o 00:43

niech sie bis wypowie :)
ale co niefajnego w tym?

ciesze sie ze sobie wyjasnilysmy, serio, nie chodzilo nawet ze dojdziemy do sedna, ale ze bedziemy umialy ze soba rozmawiac dzieki.
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 258 gości

cron