baronowa Luda

Rozmowy ogólne.

Re: baronowa Luda

Postprzez ludolfina » 29 cze 2012, o 21:06

agik napisał(a):Jest bardzo asertywna.
Jest troche "kolczasta"-


agik, jestem zaskoczona. bardzo duzo przyjemnych slow, cieszy mnie bardzo, czuje sie na prawde dopieszczona :)
a wlasnie ciebie chcialabym podpytac bardziej, tylko jeszcze nie do konca umiem wyartykulowac...
moze po prostu ciesze sie, ze nie uchodze za cicha mysz i popychadlo, i jestem za bardzo w szoku, zeby zadawac pytania?
Avatar użytkownika
ludolfina
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 lip 2010, o 22:09

Re: baronowa Luda

Postprzez ludolfina » 29 cze 2012, o 21:09

buka_lu napisał(a):Ludka pomimo tego że jest powściągliwa w emocjach.
sprawia wrażenie (na mnie) osoby ciepłej.


dzieki
na prawde weryfikuje moje wlasne myslenie o sobie
co prawda mozna zawsze krecic nosem, ze w internecie sie troche popisuje i pokazuje jak najlepiej, wiec skad niby maci wiedziec jaka jestem na prawde, ale tak czy siak, te wszystkie informacje sa cenne dla mnie do przemyslen
Avatar użytkownika
ludolfina
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 lip 2010, o 22:09

Re: baronowa Luda

Postprzez ludolfina » 29 cze 2012, o 21:10

mahika napisał(a)::buziaki:


zdalam?
Avatar użytkownika
ludolfina
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 lip 2010, o 22:09

Re: baronowa Luda

Postprzez mahika » 29 cze 2012, o 21:12

Zdałaś :)

Przepraszam jeśli przegięłam.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: baronowa Luda

Postprzez ludolfina » 29 cze 2012, o 21:17

mahika napisał(a):Zdałaś :)

Przepraszam jeśli przegięłam.


hehehe :lol:

dobre zaskoczonko :)
Ostatnio edytowano 29 cze 2012, o 21:21 przez ludolfina, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ludolfina
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 lip 2010, o 22:09

Re: baronowa Luda

Postprzez josi » 29 cze 2012, o 21:20

Ja tez nad ta asertywnoscia czesto mysle. Czy nie jest tak, ze tak jak bylo napisane w tym artykule, nie warto wchodzic w konflikt gdy sily po obu stronach sa nierowne (inna wrazliwosc, inne cos tam) no ale znowu jakby byly takie same to nie byloby konfliktu, chyba... nie wiem.
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Re: baronowa Luda

Postprzez agik » 29 cze 2012, o 21:22

Mnieee???? :shock:
A czemu mnie? Ja se tylko tak wpadam, mówię, co mi się wydaje i spadam znów? :shock:

Luda :) ( zaryzykuję, bo ciagle nie powiedziałaś, czy mogę ;))
Napisałam Ci, jak myślę.
Z całą pewnością nie jesteś szarą myszą :) Nie sposób Cię nie zauważyc, i nie sposób przejśc obojętnie - przynajmniej dla mnie :)
Imponuje mi Twoja nienachalnośc- to prawdziwie ujmująca cecha ( dla mnie ), bo ja to bym dowodziła do omdlenia ( używając coraz ostrzejszych środków. Powoli się uczę, ze nie warto ;) i to ucze się od Ciebie :)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: baronowa Luda

Postprzez ludolfina » 29 cze 2012, o 21:29

agik napisał(a):Mnieee???? :shock:
A czemu mnie?


mam cie za bezposrednia, nie bardzo sie wiklasz w skrupuly, wiec jakos tak szczegolnie w kontekscie asertywnosci wydawalas mi sie ( i wydajesz) mocna, ze Twoje zdanie tu i oglad ma dodatkowy walor "autorytetu" w tej dziedzinie :)

to sie bardzo ciesze, ze mam pozytywny wklad w Twoja przemiane :)

mnie tez sie Luda podoba
mozesz :)
Avatar użytkownika
ludolfina
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 lip 2010, o 22:09

Re: baronowa Luda

Postprzez agik » 29 cze 2012, o 21:41

Hmmm

Może to jest tak, ze jesteśmy troszkę do siebie podobne? ;> Mimo, ze na oko- zupełnie różne? Ty zdystansowana- ja furiatka...
Ja też lubię oglądac ze wszystkich stron, uwielbiam filozofowac, "macac" z różnych stron. Mimo, ze furiatka ;)- teraz (po śmierci taty) zaczyna mi coraz wiecej rzeczy "walic" ( wiem, wiem :roll: to denerwujące, jak mówię " wali mi to", a czemu denerwujące, to też już wiem)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: baronowa Luda

Postprzez caterpillar » 29 cze 2012, o 21:51

Luda droga aczkolwiek wole PI

ja sie zgadzam z Bis i Agikiem

(nie mam sily pisac ,bo padam na pysk) :?


Goszka

kurna wyjechalas z litania na temat targowiska , co bylo dla mnie ok, ale jak widze,ze Ty sama tez chetnie bierzesz udzial w przepychankach :bezradny:

dziewczyna chciala to se zalozyla temat
przynajmniej bierze na klate a nie kopie sie po kostkach z innymi przy tak zwanej okazji .

wyluzujcie troche no
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: baronowa Luda

Postprzez josi » 29 cze 2012, o 21:52

cat spokojnie, wlasnie sie dowiedzalam od mahiki na priv ze to byl zart i podstep!
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Re: baronowa Luda

Postprzez Justa » 29 cze 2012, o 21:53

mahi i ludka - ukłony!!! :oklaski: mahika, jestem pod wrażeniem. :haha:

ludolfino, bardzo mi się podoba wyłożenie kawy na ławę - jasno i precyzyjnie określenie swoich oczekiwań wobec nas. Ja widzę Cię jako analityczny umysł, wyważoną spokojną osobę, rzeczywiście lekko wycofaną i wyhamowaną. Jednak owszem, zauważyłam Twoje ostatnie postępy w "suczowatości", jak to nazwałaś (i nie mam na myśli wypowiedzi w tym wątku), daniu upustu negatywnym emocjom, wyrażeniu ich publicznie, łącznie z nakierunkowaniem ich ku konkretnym osobom.Ja osobiście odczuwam, jakby co najmniej jedna z sytuacji była taką trochę "na siłę", taką właśnie naa zasadzie treningu - ale widzę, jak przekraczasz tę barierę, o której nie raz sama pisałaś. Myślę, że jesteś na dobrej drodze do wyzwolenia.

Mocno się przyglądałam i analizowałam Twój problem, bo poniekąd mam podobnie (np. nie powiedziałabym nic sikającemu gościowi, chociaż muszę tez przyznać, że i niewielkie wrażenie na mnie by zrobił - za to parę razy za młodu coś odparowałam ekshibicjoniście). Ogólnie także szukam sposobu wyrażania swojego sprzeciwu (ale tak, żeby jednak osiągnąć jakikolwiek efekt, czyli żeby ten ktoś POCZUŁ coś w związku z moim sprzeciwem), dlatego tym bardziej Ci kibicuję i obserwuję...
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Re: baronowa Luda

Postprzez Justa » 29 cze 2012, o 21:55

Aaa, o tym, że mahi sprowokowała sytuację, coby ludka mogła potrenować, to se skojarzyłam po końcowej wymianie zdań między dziewczynami - stąd te moje ukłony. 8)
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Re: baronowa Luda

Postprzez mahika » 29 cze 2012, o 21:58

josi napisał(a):cat spokojnie, wlasnie sie dowiedzalam od mahiki na priv ze to byl zart i podstep!


:shock: :shock: :shock:
Jak śmiesz tak kłamać.

Napisałam ze masz mi dać spokój, bo Ludolfina doskonale da sobie ze mną radę.
Straszna, straszna nadinterpretacja tego jednego zdania które do ciebie napisałam.

jestem daleka od dokuczania komukolwiek.
Podtrzymałam (nawiązałam do niej) wczorajszą wymianę zdań, niezbyt przyjemną z Ludolfiną.

Dla mnie Ludolfina jest osobą szalenie inteligentną.
Nie dorastam jej do pięt, chylę czoło.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: baronowa Luda

Postprzez josi » 29 cze 2012, o 22:00

a czyli jednak nie zart, tym gorzej.
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 410 gości

cron