zostawił mnie

Problemy z partnerami.

Postprzez Filemon » 8 lut 2008, o 23:19

Po tym co teraz napisałaś, mogę tylko trzymać za Ciebie kciuki, bo wiem, że zadanie nie jest łatwe, ale... "paru" osobom przed Tobą się pewnie takie coś udało, to... i Tobie się uda, bo brzmisz jak sensowna, wrażliwa kobieta z charakterem! :)

Jeśli Ci się uda, to zamiast wyrzutów sumienia, o których wspominasz, moim zdaniem będziesz mogła mieć poczucie satysfakcji, że nie dałaś się okręcić wokół palca komuś, kto Cię odsunął i nie pozwoliłaś sobie zmarnować jakiejś części swojego życia na coś, co nie jest tego warte, jak również odnajdziesz większą pewność i oparcie w sobie na przyszłość, bo będziesz już wiedziała, że potrafisz zadbać o siebie, jednocześnie nie krzywdząc drugiego człowieka a po prostu godząc się z jego niezawisłymi wyborami i również sama dokonując własnych - w taki sposób by nie prowadziły Cię do niszczących konsekwencji... :pocieszacz:

p.s. o rany, też bym tak chciał umieć w swoich własnych sprawach, choć muszę przyznać, że czasami mi się udaje... choć oczywiście nie zawsze... :)
Ostatnio edytowano 8 lut 2008, o 23:22 przez Filemon, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez bunia » 8 lut 2008, o 23:22

Zemsta nie jest specjalnie sympatyczna.....po co Ci to?chcesz go karac?...i co dalej?da Ci to satysfakcje?
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Filemon » 8 lut 2008, o 23:24

wydaje mi się, że "zemsta", to za mocne określenie w stosunku do tego o czym tu mowa... - a w utarciu nosa komuś, kto sobie na to zasłużył, nie widzę nic złego...

poza tym w tej sytuacji jokasica wcale nie musi być według mnie "sympatyczna", natomiast dobrze, żeby była w swoich działaniach skuteczna i osiągnęła własny cel, który moim zdaniem jest jak najbardziej etyczny...
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez bunia » 8 lut 2008, o 23:28

Skuteczna tak ale odnoislam wrazenie,ze pojawila sie nutka zemsty miedzy wierszami....moze sie myle.
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Filemon » 8 lut 2008, o 23:32

ja to raczej odbieram jako danie "nauczki" na do widzenia a jednocześnie ułatwienie sobie samej ostatecznego zakończenia kontaktu - dlatego pomysł uważam za całkiem dobry...

p.s. a tak w ogóle, to najczęściej chyba nasze intencje bywają mieszane i nie są kryształowo czyste - grunt, żeby przeważająca ich część nie była brudna, moim zdaniem... :) - to już nie będzie źle, gdyż ideału na tej Ziemi, to raczej nie ma, niestety... :)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez bunia » 8 lut 2008, o 23:36

To na jedno wychodzi...hihi....sorry.
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez jokasica » 8 lut 2008, o 23:40

Dziękuje Ci za te słowa, dały mi dużo do myslenia. Sama uwazam, że to najlepszy sposob, lecz potrzebowalam tej motywacji od drugiej osoby..Z chwilą kiedy człowiek decyduje się stawić czolo problemom, przekonuje się, ze może więcej niż mu się zdawało, skoro nie można sie cofnąc, trzeba znalezc nalepszy sposób, by pojsc naprzod.O szczesliwym życiu decydują nie tyle okreslone sytuacje, co stosunek do tych sytuacji.Wiem, ze bedzie mi cięzko, ale nie mam innego wyjscia, nie chcę w tym trwac dłuzej niz to potrzebne, ale tak jak mówisz zostanie poczucie satysfakcji a przede wszystkim szacunek do samej siebie!Przecierpie swoje...ale kiedyś moje blizny będą moją siłą....Czas bedzie moim przyjacielem :)

Tu nie chodzi o zemstę bunia!!Bron Boze!!Tu chodzi o satysfakcje z tego ze uda mi sie podjac jakas decyzje w zyciu, która bedzie miala wpływ na cale moje zycie.Owszem kocham go, ale to on zdecydowal zakonczyć tez zwiazek, ja mu tylko pomoge być w tym konsekwentnym.Mam inne wyjscie??Trwanie w tej znajomosci?Kolega i kolezanka?
jokasica
 
Posty: 195
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 15:39

Postprzez Filemon » 8 lut 2008, o 23:43

---------- 22:41 08.02.2008 ----------

nie zupełnie na jedno, bo na przykład... prztyczek w nos a pałką po łbie, to... spora różnica... ;) :lol:

---------- 22:43 ----------

jakasica, jestem dobrej myśli... ;)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez bunia » 8 lut 2008, o 23:44

Jakasica.....masz racje....dasz rade :ok:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez jokasica » 8 lut 2008, o 23:46

Ciekawe czy dalej bede taka konsekwentna jak do mnie napisze...
jokasica
 
Posty: 195
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 15:39

Postprzez Filemon » 8 lut 2008, o 23:47

ciekawe, ciekawe... ;) - pożyjemy, zobaczymy... :D bądźmy dobrej myśli...
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez jokasica » 8 lut 2008, o 23:50

Dziękuje za wsparcie, było mi potrzebne :) bede nastawiac sie pozytywnie.
jokasica
 
Posty: 195
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 15:39

Postprzez bunia » 8 lut 2008, o 23:51

Postaraj sie :ok:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Filemon » 8 lut 2008, o 23:51

z sympatyczną i do tego jeszcze rozsądnie brzmiącą osobą zawsze jest miło porozmawiać... :)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez jokasica » 8 lut 2008, o 23:56

---------- 22:52 08.02.2008 ----------

Postaram...postaram...Chyba nie mam innego wyjścia...

---------- 22:56 ----------

a jak dobrze posłuchac mądrych rad...wysłuchac jak to wyglada z punktu widzenia drugiej osoby, która pewnie nie jednego doswiadczyła...Az mi sie usmiech pojawil na twarzy, szczery :)
jokasica
 
Posty: 195
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 15:39

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: yeavobezij i 192 gości

cron