Wołanie o pomoc...bardzo proszę :(

Problemy związane z depresją.

Wołanie o pomoc...bardzo proszę :(

Postprzez Goszka » 26 lis 2007, o 22:07

Bardzo Was proszę kochani o pomoc...strasznie mi na tym zależy,dla mnie wręcz sprawa życia i śmierci.
Mianowicie:proszę jeśli ktoś zna dobrego psychologa na śląsku-szczególnie interesuje mnie z okolicy Katowic,to niech poda mi albo tu,albo na pw namiary na niego.
Ktoś mi najbliższy w całym moim życiu potrzebuje jak najszybciej fachowej pomocy :( :( :(
Będę bardzo wdzięczna!

Chyba tej nocy nie zasnę :cry:
Goszka
 

Postprzez nusia___ » 7 lut 2008, o 17:30

:cry: ja dlugo szukalam psycholga w poniedzialek ide do 3 i sie okropnie boje, gdybym tylko znala jakiegos psycholaga na slasku , hmmm pojecia nie mam , ale 3mam z calego serca kciuki :pocieszacz:
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez Ventia » 7 lut 2008, o 18:14

nusia___ napisał(a)::cry: ja dlugo szukalam psycholga w poniedzialek ide do 3 i sie okropnie boje, gdybym tylko znala jakiegos psycholaga na slasku , hmmm pojecia nie mam , ale 3mam z calego serca kciuki :pocieszacz:


Nusiu, nie odgrzebuj starych tematów, pisz w nowszych proszę. Bo jak się wchodzi na forum, to widzi się temat i kto go założył przede wszystkim i ja już się przestraszyłam, że coś z Goszką nie tak :(
Ventia
 


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 441 gości