drugi początek...

Problemy związane z depresją.

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 12 maja 2012, o 18:51

no wlasnie myslalam o tym, tylko sie boje, bo mam parter, przy samym przystanku autobusowym i boje sie, ze mi ukradna, albo sciagne wandali, ktorzy co pare dni ten przystanek demoluja, juz czasze sprawdzam co rano :haha:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 16 maja 2012, o 13:51

MAM!! tzn. w przyszlym tygodniu bede miec :lol: :lol: :lol: PASZPORT DLA MALEJ!

oczywiscie bylo nie bo nie ... a ja to prosze dac mi na pismie "nie bo nie" i zaraz bylo TAK. A dostaly dokument o zrzeczeniu sie władzy rodzicielskiej plus tlumaczenie :) :) :) :)

chcialy polski dokument, no to ja "nie bo nie" macie dunski, jestesmy w Unii

ALE JESTEM DUMNA Z SIEBIE!! :haha: :haha: :haha: :haha:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez limonka » 16 maja 2012, o 14:11

I masz powody do dumy!!!
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 16 maja 2012, o 14:55

heheh ... wlasnie na tej podstawie przeczytalam, ze moge jej zmienic nazwisko :twisted: na moje .... to juz bym byla w pelni szczesliwa :) :) :)
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 16 maja 2012, o 15:03

i jedno jest pewne, nigdy, ale to nigdy nie skorzystam z pomocy prawnikow, w tamtym roku zaplacilam 150 zl! za porade odnosnie paszportu itd. zeby sie dowiedziec, ze musze isc przez sad! za co prawnik chcial 2000 zl! poczytalam, poszukalam, zrobilam po swojemu, teraz zamierzam kupic kodeks rodzinny i za miesiac prawo rodzinne bede miala w malym paluszku :twisted:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez limonka » 16 maja 2012, o 16:21

:mrgreen:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: drugi początek...

Postprzez Sansevieria » 16 maja 2012, o 16:49

A możesz, możesz. Zmiana nazwiska nie jest operacją specjalnie kosztowną, podkładkę urzędową masz. Akurat ci od zmian imion/nazwisk to w USC nie są zbyt obciążeni pracą, czepliwi też za bardzo nie są , powinno potrwać mniej niż miesiąc od złożenia wniosku. :)
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: drugi początek...

Postprzez blanka77 » 16 maja 2012, o 17:53

Super pozytywko :D
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 16 maja 2012, o 19:02

heheh sans jak juz sie rozpedze to nie wiem :) zastanawiam sie, czy mala nie bedzie miala zalu, ale przeciez moze sobie potem sama zmienic, jak bedzie chciala.
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez Abssinth » 17 maja 2012, o 12:46

Pozytywna... Giewont trzeba przeniesc kilometr dalej, nikt nie da rady, ale Ty dasz...podejmujesz sie? :D

xxxxx!
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 17 maja 2012, o 13:49

pod jednym warunkiem, ze na szczycie urzadzimy wielkie psycho - goralskie ognicho z kielbaskami! :lol:

Buziaki abs :)
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 30 maja 2012, o 19:36

a u mnie narazie idzie nadal do przodu :) :)

obecnie ucinam łeb ostatniej groźnej hydrze, mam nadzieje, ze nie spadnie mi pod nogi i sie o nia nie potkne :lol:

ścigać g...a za alimenty nie beda, bo ... z racji tego, ze zaspokajam potrzeby dziecka, to nie ma przestepstwa, mimo wszystko jestem w trakcie kompletowania dokumentow w celu zazalenia na decyzje prokuratury.

zreszta liste polskich absurdow, na ktore natknelam sie ostatnimi czasy to powinnam chyba wyslac naszej kochanej wladzy i do prasy

w efekcie:

- paszport mam,
- z NFZ tez wygralam odnosnie ubezpieczenia (skomplikowana sprawa)
- dokumenty ze skarga zlozone w Strasbourgu, czekamy na decyzje, 1000 stron dokumentu podstawowego plus 14 segregatorow, 30 osob, potrzebujemy dotrzec do wiekszej ilosci, ale to poprzez prase,
- obecnie jestem na ukonczeniu kompletowania dokumentow w celu dalszej egzekucji alimentow w Danii, poprzez sad okregowy, obecnie znow mur, ale mysle, ze juz sie kruszy :lol:
- sprawa matki i siostry jest definitywnie zamknieta i z jej strony realna grozba kolejnego wyskoku jest wrecz rowna zeru.


nadal daleko mi do stabilizacji, praca caly czas niepewna, ale ilosc wyprostowanych spraw rosnie lawinowo. Zostal jeden łeb, ale juz zaczyna sie klarowac swiatlo w tunelu :)

faktem jest,ze pomimo wielu spraw, ktore sie tocza, juz dawno nie mialam tak dlugiego spokojnego okresu, ale coz w czuwaniu musze byc, bo obecnie nadal stapam po kruchym lodzie :)
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez blanka77 » 2 cze 2012, o 19:30

Wreszcie jakiś promyk słońca :)
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: drugi początek...

Postprzez caterpillar » 4 cze 2012, o 12:14

i dobrze pozytywna ..ostatnio ogladalam filmik na youtubie o malej Nikoli , ktora Rutkowski pomagal uprowadzic z Nowregii- jakas masakra :shock:


film nie dlugi ale oddaje chyba caly klimat tamtejszego systemu eh




oby do przodu!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 4 cze 2012, o 16:39

hej cat! przyslij mi linka, zbieram takie rzeczy do sprawy w strasbourgu. :kwiatek:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 306 gości

cron