Macierzyństwo...

Rozmowy ogólne.

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Laff » 28 mar 2012, o 10:18

dziękuję za podpowiedzi odnośnie herbatki.
Bianko, ściskam mocno :cmok: niestety, problemy nie stoją w kolejce tylko wchodzą na raz ale podobno po nocy przychodzi dzień więc :roll:
Avatar użytkownika
Laff
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23 paź 2011, o 00:17
Lokalizacja: stolyca

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 28 mar 2012, o 13:14

pozytywnieinna napisał(a):Bianka, a jaki ma rozmiar buta??

Wlasnie moZe cos po twojej:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 28 mar 2012, o 13:17

no wlasnie ale Bianka nie odpisuje narazie, tu jest prawie rok roznicy, wiec moze byc, dzis dobrze w przedszkolu :haha: ma koldre, poduche i bajajaka i lezy ... na kanapie dla lalek :haha: :haha: co przedszkole ledwomoze przezyc, a ja sie smieje :haha: :haha:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 28 mar 2012, o 13:23

Nie maja innego wyjscia:) dziewczyny ja rozwinelam ten Bol rak.. Bez tych specjalnych opasek na rece to bym chyba swariowala z bolu.. Dzis na probe. Zdjelam je I 4 rano I sie zaczelo.. Wiec szybko zalozylam I przeszlo.. Tak sie dzieje w nocy jak rece sa niaktywne. Ale to nic :):)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 28 mar 2012, o 13:30

no to meza do masazu zagonic :)
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 28 mar 2012, o 13:32

Robil mi 2 dni z rzedu I jakby troche pomoglo:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 28 mar 2012, o 13:34

Jeszcze tylko 86 dni do konca ciazy:) za miesiac mam Zamiar jakies ciuszki zaczac kupowac:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez caterpillar » 28 mar 2012, o 14:28

jeszcze tylko 86 dni masazu ? :D :wink:

bianko o co chodzi z butami? moze jakos Ci pomoc?

przykro mi ,ze sie tak dzieje ale idzie lato mam nadzieje ,ze slonce troche pomoze :pocieszacz:

Pozytywna napisze tu nie na depresji ,bo juz i sie nie chce latac

fajnie ,ze mala spi gdziekolwiek ale spi :mrgreen:

i powiem Ci ,ze od 21 -8.00 to wcale nie mega duzo ja klade dziecko czasem przed 8 i jak jest zmeczona po calym dniu to i do 8 spi .

mam nadzieje ,ze sobie ureguluje te drzemki
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 28 mar 2012, o 14:51

nie spi, lezy ... na kanapie dla lalek ... wlecze tam koldre poduszke i tam wisi, pupa i korpus sie miesci, reszta poza kanapa :lol: Panie maja szczekoscisk, ale odpuscily :lol:

Ona dzis wstala (zbudzilam ja) po 8 wiec jak ma pojsc spac o 12? ale lezy i sie nie drze, rano jeszcze malenkie szpki, wisi na mnie, ale nie ma wrzaskow :)

on normalnie spi od 19 do 8-9 i to jej starcza, ale wczorajzasnel w przedszkolu na godzine i stad 21. Ona jak spi w dzien to jest marudna bardzo popoludniu, wszystko jej przeszkadza, dlatego takie szarpane i zmuszane pediatra powiedziala, ze nie dobrze, ze to jest jej typ spania w nocy, a nie w dzien,

ale lezy i nie slychc jej na kilometr od przedszkola :haha:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 28 mar 2012, o 14:55

acha odnosnie regulowania to nic nie da, bo obie nianie zmuszaly ja do spania w dzien, potem popoludniu nie mozna bylo sobie z ni poradzic i tak trwalo po kilka miesiecy i konczylo sie tym, ze mala wstawala o 3 rano! i zaczela wogole przestawiac dzien z noca, pod koniec pierwszej niani spala (co niania ukrywala) 2 razy po 2 - 2,5 godziny a w nocy od 23 do 3-4 rano. Nie wiem czy pamietasz moje posty sprzed roku, ze mala miala takie akcje. Po interwencji u pediatry, zmiany na prywatny zlobek, gdzie nie spala, sprawa sie uregulowala i mala sie uspokoila, bo przez to rozregulowanie w dzien slaniala sie na nogach i caly czas plakala.
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 28 mar 2012, o 15:51

Hej hej, Cat o butach tak tylko wspomniałam mimochodem :/ Pozytywna chyba 24 ale to różnie z tymi firmami, ma bardzo wysoki przegub :/

To całe lato mnie właśnie dobija bo jestem gruba jak świnia ani nie mam kasy na zmianę garderoby, do tego mam iść na panieńskie, mąż na kawalerskie, na razie jedno...i na 3 wesela :szok: i znowu kombinacje w czym, za co :/ dlatego nie chce lata :(
Pozytywna też odczuwasz zmianę czasu? ja chyba pierwszy raz, mała chodzi później spać na drzemkę i później wieczorem, wszystko się pochrzaniło...
A panie w przedszkolu się poddały tak same z siebie czy ta psycholog interweniowała?:)
Boże jak mi się nie chce iść z małą na spacer :(
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 28 mar 2012, o 16:05

caterpillar napisał(a):jeszcze tylko 86 dni masazu ? :D :wink:

bianko o co chodzi z butami? moze jakos Ci pomoc?

przykro mi ,ze sie tak dzieje ale idzie lato mam nadzieje ,ze slonce troche pomoze :pocieszacz:

Pozytywna napisze tu nie na depresji ,bo juz i sie nie chce latac

fajnie ,ze mala spi gdziekolwiek ale spi :mrgreen:

i powiem Ci ,ze od 21 -8.00 to wcale nie mega duzo ja klade dziecko czasem przed 8 i jak jest zmeczona po calym dniu to i do 8 spi .

mam nadzieje ,ze sobie ureguluje te drzemki
cat troche sie krzywi, ale ja mu mowie ze to wymog medyczny:) pozyt widocznie twoja mala nie potrzebuje tak Duzo snu, moje to spiochy, fakt ze rano wstaja, ale Nawet moj 4 latek jesCze bierze drzemki co ulatwia mi zycie Bo okolo 2 to ja sama Teraz potrzebuje drzemki . Fakt ze Wtedy chodza pozniej spac bo Okolo 9.30, ale ja tak preferuje. Bez drzemki to padaja najpozniej 7.30.. Jak wczoraj:) tymczasem czekam u doktorka ! Czy u was tez robia taki test na cukier co sie pije takie cos okropne w smaku a po 1 h pobieraja krew?? Bianka pewnie wcale nie jestes taka gruba jak ci sie wydaje!!
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 28 mar 2012, o 16:40

limonka, ale twoja wstaja wczesnie :haha: wiec jakby podliczyc godziny to wychodzi na to samo. mala dzis nie spala w przedszkolu, ale "dmuchała" kołderke, czytaj wąchała, troche popłakała, ale raczej było to marudzenie, ze je sie nudzi.

Bianko one nie odpuscily, odpuscily tylko to, ze przewala sie na tej kanapie dla lalek, a nie jak kukle przymuszaja do lezenia na lezaku plus kolderka z domu doprowadzily, ze mala postanowila sie przemeczyc te 2 godziny! a troche odpuscily, bo tez wiedzialy, ze nie ustapie z zabraniem malej z przedszkola. i ze nie bede codziennie przyjezdzala o 12 jak zyczyla sobie tego Pani Dyrektor.

mam zamiar doprowadzic, ze mala wogole bedzie sie mogla bawic gdzies w kacie.

Z butami to dziwne, bo 24 ma dziecko 4-5 letnie, ewentualnie chlopak 3 letni, moja ma teraz 23-24 i juz pediatra powiedziala, ze ma duza stope
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 28 mar 2012, o 17:25

pozytywnieinna napisał(a):Z butami to dziwne, bo 24 ma dziecko 4-5 letnie, ewentualnie chlopak 3 letni, moja ma teraz 23-24 i juz pediatra powiedziala, ze ma duza stope


No coś Ty? nikt mi nie mówił, żeby była wyjątkowo duża :? że wysoka to prędzej..mierzyłam jej stopę taką sklepową miarką specjalną do butów i miała 23 i pół więc kupiłam paputki nr 24 i są dobre :?

A ile Twoja waży? moja 12.800 w ciuchach...ciuchy nosi w rozmiarze 92 chociaż 86 czasem też jeszcze pasuje...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 28 mar 2012, o 17:26

ciuchy 98 i wazy okolo 15 kg
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości