Skąd się bierze homoseksualizm?

Problemy natury seksualnej.

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez Abssinth » 12 mar 2012, o 16:30

:kotek: :kotek: :kotek: :kotek:

Mahika :)

:serce:
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez ewka » 12 mar 2012, o 17:42

caterpillar napisał(a):feministki protestuja przeciw wykorzystywaniu wizerunku kobiety (jej ciala) w reklamach , pewnego uprzedmiotowienia
-zgadzam sie z tym -ale same czesto uzywaja tego ciala jako przedmiotu do wyrazenie sprzeciwu

nie rozumiem :bezradny:

Ja właśnie tego też nie rozumiem.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez ewka » 12 mar 2012, o 17:47

I nie rozumiem, dlaczego te piórka i cekiny... jako grupa mogliby na przykład włożyć na głowę wielkie, czerwone czapki. I byliby widoczni równie dobrze wyraźnie.

Jestem za manifestacjami - niestety w tym kraju to jedyna forma wyrażania, na którą się zwraca uwagę. Po co to przeginanie, to nie wiem. Może dlatego nie rozumiem.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez Abssinth » 12 mar 2012, o 18:44

Piorka i cekiny - bo komus sie tak podoba, bo komus tak wygodnie, bo 'kolor' przyciaga tlumy i telewizje, bo nie mozna sie tak ubrac na codzien, bo to jest rowniez impreza a nie tylko ponury marsz...(pewnie jeszcze by sie wiecej znalazlo powodow, to tylko tak z glowy na szybko)

Karnawal w Rio kazdy (prawie) oglada w telewizji i sie cieszy,a faceci z piorkami przeszkadzaja - zastanawiam sie bardzo, czemu? czesciej przeciez mniej ciala pokazuja niz panie z Rio....albo panie na obchodach Mardi Gras w Nowym Orleanie...
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez mahika » 12 mar 2012, o 18:50

ewka napisał(a):I nie rozumiem, dlaczego te piórka i cekiny... jako grupa mogliby na przykład włożyć na głowę wielkie, czerwone czapki. I byliby widoczni równie dobrze wyraźnie.

A to berety to już domena innej formacji :D
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez pszyklejony » 12 mar 2012, o 19:03

Zło istniało i będzie istnieć, okładanie zła kijem powoduje tylko warkot i szczerzenie kłów, co prowadzi do eskalacji zła.
pszyklejony
 
Posty: 868
Dołączył(a): 7 paź 2008, o 21:56
Lokalizacja: warszawa

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez caterpillar » 12 mar 2012, o 19:07

Abss ja absolutnie nic nie mam do gejow ale irytuja mnie czasem formy happeningow tak jak irytuja mnie krisznowcy pod oknem ,ktorzy na sile proboja byc cool

jakos tu inaczej odbieram parady , to raczej froma zabawy (jak w Rio) i ludzie maja fun oraz biznes niz potrzebe walki o wolnosc z piorkiem w d..pie.

W Brigton w lecie imprezy gejowskie sa organizowane regularnie i jakos niek nie robi z tego powodu wielkiego halo.

niezgodze sie jednak z brakiem podzialow ,bo one sa i osoby homo same czesto je tworza np. gejowskie druzyny rugby, chory oraz puby , ktore mialy stwarzac poczucie bezpieczenstwa dla osbo homo ale dzieje sie tak ,ze np w niektorych nie jestes mile widziana jesli jestes kobieta i to w dodatku hetero (mnie oblano piwem i nie bylo to przypadkiem). spedzalam w g pubie wiele godzin i ludzie reagowali bardzo roznie .

niektorym niepodobalo sie ,ze moj facet hetero pracuje w homo pubie i ja osobiscie wiele razy spotkalam sie z ignorancja tylko dla tego ,ze jestem kobieta .

rasizm i dyskryminacja dziala w 2 strony

Ja szczerze mowiac nie wiem jak to okreslic , mysle ,ze inaczej ludzie patrzyli by na azjatow z ich falga ..moze dla tego ,ze czym innym jest przynaleznosc do kraju a preferencje sexualne .
No nie wyobrazam sobie isc na wiec i oznajmiac wszystkim ,ze jestem hetero po co? co komu do tego ?
albo ,ze lubie ser zolty ... :bezradny:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez ewka » 13 mar 2012, o 07:27

Abssinth napisał(a):Piorka i cekiny - bo komus sie tak podoba...

No a o gustach się nie dyskutuje:)
Mają prawo piórko sobie wetknąć, gdzie się im tylko zamarzy... jak najbardziej. Ja mam prawo się dziwić.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez ewka » 13 mar 2012, o 07:37

caterpillar napisał(a):No nie wyobrazam sobie isc na wiec i oznajmiac wszystkim ,ze jestem hetero po co? co komu do tego ?

Po to, żeby reszta zauważyła obecność w świecie grupy homo - i to jest jak najbardziej ok. Tylko te piórka... :bezradny: One jakby osłabiają wydźwięk i przesłanie. W moim odbiorze rzecz jasna.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez caterpillar » 13 mar 2012, o 16:25

a czy rownie istotne jest ,ze na tym wiecu beda ludzie ktorzy lubia gozdziki, czekoladki, diete wysokobialkowa, wyszywanie wzorkow indianskich ??

mnie jakos nie interesuje w jakich pozycjach uprawia sex dany obywatel interesuje mnie czy ow obywatel chce cos zmienic w naszym miescie ...dlatego nie bardzo rozumiem dlaczego trzeba obnosci sie z przynaleznoscia jesli sprawa nie dotyczy tej konkretnie grupy spolecznej .

a z piorkami sie zgadzam bynajmniej w polskiej rzeczywistosci.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez mahika » 13 mar 2012, o 16:43

lubię piórka :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez Abssinth » 13 mar 2012, o 18:19

etam etam :P

ja piorka lubie :)
i tanczyc na ulicy :)
i bratac sie z prawnikami i crossdresserami :)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez Orm Embar » 13 mar 2012, o 22:50

Witam,

Parady w Polsce odbywają się raczej bez piór w uchu ;-) nie są bardziej "drag-queenowskie" niż np. parady lewicy na 1-go maja. A dlaczego parady gejów z nie hodowców szynszyli? Bo to ludzie homo byli przez dziesięciolecia spychani do podziemi i nie mogli swobodnie być tym kim są (ba! dalej często nie mogą!) a hodowcy szynszyli mogą. Gdyby od tak 100 lat bycie gejem byłoby całkowicie normalne, nie byłoby pochodów gejów. Na początku XX wieku kobiety nie miały praw wyborczych. Parady sufrażystek szokowały wtedy bardzo mocno - one żądały czegoś dla kobiet, a poza tym POKAZYWAŁY BEZWSTYDNIE ŁYDKI, jak jakieś ladacznice! ;-)

Jak czytam o sufrażystkach:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sufra%C5%BCystka
jako żywo przypomina mi to Stonewall:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Stonewall_%28zamieszki%29
którego tak na marginesie w Polsce (takiego symbolicznego Stonewall) jeszcze nie było, bo akcja Hiacynt to było wredne, komunistyczne szczerze zębów.

Dlatego geje chodzą w swoich pochodach, a hodowcy szynszyli nie.

No i jeszcze o pośle Biedroniu. To też nie jest człowiek z mojej bajki, wiele jego działań nie podobało mi się, ale czy to się komuś podoba czy nie, poseł Biedroń stał się częścią polskiej historii, ponieważ jest pierwszym w kilkusetletniej historii polskiego parlamentaryzmu gejem, który wszedł do Sejmu głosząc wcześniej wszem i wobec jakiej jest orientacji. Ani z niego Guido Westerwelle (minister spraw zagranicznych Niemiec, jeżdżący gdzie można na oficjalne spotkania ze swoim facetem), ani Klaus Wowereit (burmistrz Berlina), ale pierwszy jawny gej w Sejmie mojej ojczyzny na pewno. :-)

No i jest to facet, który miewa bardzo dobre pomysły, np. udzielanie w swoich lokalach poselskich pomocy ofiarom przemocy domowej:
http://dziendobry.tvn.pl/video/posel-bi ... 38322.html

A tak na marginesie - co robią media??? Tytuł wywiadu brzmi "Poseł Biedroń radzi w sprawach seksu?!". Może to jest trochę tak, że media kochają te nasze pedalskie piórka w tyłku, bo tylko wtedy wiadomości będą miały większą oglądalność, co zaraz odnotują odpowiednie agencje i co natychmiast przełoży się na ilość zakontraktowanych reklam...

dobrej nocy!

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez caterpillar » 14 mar 2012, o 00:04

Maks moze tak moze nie ...ludzie z hiv tez sa spychani do podziemia i niepelnosprawni i starcy

obserwujac parady w Londku ,gdzie sam wiesz jak jest z przewrazliwieniem na punkcie homofobii
parady nadal sa i maja sie dobrze

jednak nie ma to nic wspolnego z walka o wolnosc (bo i po co) kupuje sie gram koki, garsc extasy, mdma i jedzie pociupciac i potanczyc (z piorkami w y uchu ;) )

polscy geje kopiujac to ,co na zachodzie robia sobie tym kolo yy piora (mam wrazenie) :) ,bo wiadomo jak jest z nasza tolerancja ..a tu nagle nie dosc ,ze gej to jeszcze z piorkiem ..a takiej dawki wyzwolenia standardowy Polak nie strawi (bez wodki) .

:wink: dobrj nocy !

p.s. piorka tez lubie
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez Orm Embar » 14 mar 2012, o 00:36

Siema Cat,

Jako umiarkowany rewolucjonista (w granicach prawa) zgadzam się z Tobą, że parady z piórkiem w uchu ;-) SZKODZĄ "SPRAWIE" GEJÓW, natomiast nie zgadzam się z tezą, że piórko samo w sobie jest jakoś odrażające moralnie czy etycznie. W dobrym stylu, nawet przegięte, jest dla mnie OK. Nie podoba mi się jawne uprawianie seksu i takie robienie z tego wszystkiego obmacywanki (wszystko jedno czy ręką czy zmysłem wzroku).

Wiele spraw w ruchu gejów mi się nie podoba. Mam też jednak świadomość, że jeśli kiedykolwiek będę mógł jeśli zechcę "zalegalizować" swoją relację z kimś przed urzędnikiem w USC, będzie to także zasługa tych poprzeginanych panienek na platformach ciągniętych przez ciężarówy, i to zasługa dość duża. Na pewno nie będzie w tym żadnej mojej zasługi, jako kogoś, kto z tłumu raczej w ogóle się nie wyróżnia.

No dobra! Spadam spać, na ryja padam...

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 150 gości

cron