czy ktos mnie rozumie

Problemy związane z depresją.

czy ktos mnie rozumie

Postprzez AniaK » 31 sty 2008, o 22:34

pisze, bo wydaje mi sie, żew znowu jest tazk, żew mnie nikt n ie rozumie...w sklepie, na ulicy, rodzina, chłopak...wszystko jakby sie sprzysieglo przeciwko mnie... nic nie wychopdzi, kazda proba zrobienia czegokolwiek konczy sie nie tak jak powinna...wciaz jest cos nie tak...ze wszyscy o m,nie zapomnieli, nie zwracaja na mnie uwagi, ze jestem dla nich nikim...tyle razy to przerabiałam a jednak...
lekarka psychiatra do której jedxiłam 2mce temu powiedziala, że wierzy, że dam sobie rade bez leków ale szczerze zaczynam w to watpic...czy myslicie, ze to moga byc powtórne objawy depresji...odpiszcie plis...
AniaK
 
Posty: 60
Dołączył(a): 13 lis 2007, o 23:14

Postprzez Megie » 31 sty 2008, o 22:55

Aniu ale po tym co tutaj napisalas ciezko cokolwiek Ci odpowiedziec..

Napisalas ze nikt Cie nie rozumie.. A dlaczego nikt Cie nie rozumie..? I czy to nie sa przypadkiem sybiektywne odczucia..?

Nie wiem o co chodzi, za malo konkretow...
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez Ventia » 31 sty 2008, o 23:12

Aniu kochana, to może być depresja, ale nie musi, napisz coś więcej. Wiesz, ja też się czuje niezrozumiana, opuszczona, do niczego się nienadająca.... Ale z drugiej strony sama siebie nie rozumiem, więc nie mam prawa od innych tego wymagać, zwłaszcza, że im nie mówię co się ze mną dzieje, tylko jakieś pojedyncze szczępki, więc jak mają się domyśleć? Trzymaj się cieplutko.
Ventia
 

Postprzez AniaK » 2 lut 2008, o 17:51

mam kłopopty z wszystkim... motywacja do życia... juz nizej chyba upasc nie moge juz sie zbieram w sobie i wymyslam powody dla któreych warto wstac z łózka...dziękuje wam, że jesteście
AniaK
 
Posty: 60
Dołączył(a): 13 lis 2007, o 23:14


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 482 gości