Przewijak

Rozmowy ogólne.

Przewijak

Postprzez Mgielka » 3 mar 2012, o 14:57

Drogie Kobietki czy Wam się przydał przewijak ?
byłyście z Niego zadowolone?
był przydatny ?

M.
Avatar użytkownika
Mgielka
 
Posty: 216
Dołączył(a): 8 sie 2007, o 21:51
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Przewijak

Postprzez sikorka » 3 mar 2012, o 15:01

ja uzywam przewijaka na co dzien - zmiana pieluchy, podmywanie sa dzieki niemu duzo latwiejsze. u mnie lezy na komodzie, a obok wszelkie potrzebne kremy, zasypki. dobrze miec taki przewijakowy kacik :ok: mozna tez przymocowac do lozeczka - jak komu wygodniej.
a i za niewielkie pieniadze mozna dostac. ja odziedziczylam po kims kto go w ogole nie uzywal za 30zl.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Przewijak

Postprzez blanka77 » 3 mar 2012, o 15:12

sikorka napisał(a):ja uzywam przewijaka na co dzien - zmiana pieluchy, podmywanie sa dzieki niemu duzo latwiejsze. u mnie lezy na komodzie, a obok wszelkie potrzebne kremy, zasypki. dobrze miec taki przewijakowy kacik :ok: mozna tez przymocowac do lozeczka - jak komu wygodniej.
a i za niewielkie pieniadze mozna dostac. ja odziedziczylam po kims kto go w ogole nie uzywal za 30zl.


A kogo Ty przewijasz? :?
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Przewijak

Postprzez sikorka » 3 mar 2012, o 15:13

hmmm..... pomyslmy ......
kogo mozna przewijac na przewijaku? ...... :bezradny:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Przewijak

Postprzez Bianka » 3 mar 2012, o 15:24

Mgiełko moja mała ma rok i 9 miesięcy i nadal używamy, nie wyobrażam sobie bez...przede wszystkim ze względu na kręgosłup! u siebie kładziemy na łóżeczku, kiedyś był na stałe teraz zdejmujemy po przewijaniu, u rodziców leży na odpowiednio wysokim stole, po prostu nie trzeba się schylać...niektórym nie przeszkadza przewijanie co chwile w innym miejscu np na tapczanie, ale po pierwsze dziecko z tapczanu prędzej ucieka przynajmniej moje :) a dwa na serio kręgosłup jest w strzępach..także polecam...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Przewijak

Postprzez Mgielka » 3 mar 2012, o 15:28

ja kompletuje wyprawkę bo za 6 tygodni rodzę i doszłam do etapu owego przewijaka, słyszałam od koleżanek różne opinie, jedne były bardzo zadowolone ( miały zamocowane na łóżeczku, chwaliły że raz dwa i dzidzia przebrana, że jak zrobiła niespodziankę to z ceratki przewijaka łatwo to zmyć), inne mi powiedziały że to szkoda kasy i że lepiej na łóżku przewijać - no tak a jak dzidzia zrobi niespodzianke to łóżko będzie mokre ;/
A faktycznie używany przewijak w stanie extra można na necie wyhaczyć za małe pieniądze ... dlatego pytam Was też o poradę :)
Lepiej popytać doświadczone mamy bo ja to dopiero bede sie uczyć wszystkiego :)

M.
Avatar użytkownika
Mgielka
 
Posty: 216
Dołączył(a): 8 sie 2007, o 21:51
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Przewijak

Postprzez sikorka » 3 mar 2012, o 15:33

Mgielka napisał(a):inne mi powiedziały że to szkoda kasy i że lepiej na łóżku przewijać - no tak a jak dzidzia zrobi niespodzianke to łóżko będzie mokre ;/

jak sama widzisz koszty nie sa duze, wiec warto kupic :)
w trakcie zmieniania pieluchy dziecko moze Cie zaskoczyc kolejna porcja 'niespodzianki' ;) - a z przewijaka latwiej usunac bo ma ceratowa powierzchnie wiec chusteczka i po klopocie a z lozka juz trudniej i szkoda roboty.

mysle, ze w przypadku dzieci mozna zaoszczedzic na duzo mniej potrzebnych rzeczach, jak np. chodak, ktory zamiast pomagac w nauce chodzenia wykrzywia nozki i sprzyja plaskostopiu.
przewija zaliczam do zdecydowanie potrzebnych i ulatwiajacych zycie :ok:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Przewijak

Postprzez limonka » 3 mar 2012, o 15:35

Ja mialam I uzywalam jako magazyn na ciuchy:):) z zadnym z dzieci nie uzywalam. Mysle ze wynikalo to z tego ze jest on w baby pokoju, a Dom jest rozlegly, wiec przebieralam 'gdzie sie dalo' zalezy co Komu pasuje:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Przewijak

Postprzez limonka » 3 mar 2012, o 15:40

Z rzeczy Ktore uwazam za niezastapione to : fotelik wibrujacy, przenosna mala,skladana hustawka, porzadny wozek ( w moim niedlugo 3 maluch bedzie jezdzil) . Jako ze nie mialam nikogo do pomocy moje niemowlaki spedzaly tam Duzo czasu. Fotelik I hustawke mialam Od kogos, wyslalakam kolezance do pl I tez lubila
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Przewijak

Postprzez limonka » 3 mar 2012, o 15:41

blanka77 napisał(a):
sikorka napisał(a):ja uzywam przewijaka na co dzien - zmiana pieluchy, podmywanie sa dzieki niemu duzo latwiejsze. u mnie lezy na komodzie, a obok wszelkie potrzebne kremy, zasypki. dobrze miec taki przewijakowy kacik :ok: mozna tez przymocowac do lozeczka - jak komu wygodniej.
a i za niewielkie pieniadze mozna dostac. ja odziedziczylam po kims kto go w ogole nie uzywal za 30zl.


A kogo Ty przewijasz? :?

:lol:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Przewijak

Postprzez Bianka » 3 mar 2012, o 15:44

jak mała była zupełnie malutka to mi nie przyszło do głowy przewijać gdzie indzie, czy przebierać, z chodzącym dzieckiem zdarza się przewijanie tam gdzie stoi, ale przed spaniem zawsze korzystam z przewijaka, do posmarowania po kąpieli, przebierania...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Przewijak

Postprzez limonka » 3 mar 2012, o 15:47

Ja mam Duze, wysokie lozko w sypialni... Swietne jako PrEwijak :):)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Przewijak

Postprzez blanka77 » 3 mar 2012, o 15:57

Sikorko, Ty masz dziecko? Bo już nie wiem czy coś mi umknęło w czasie gdy tu nie bywałam, czy pomyliłam osoby?
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Przewijak

Postprzez Mgielka » 3 mar 2012, o 16:03

czyli warto :)
dziekuję za pomoc i porady :)
jak coś Mnie bedzie nurtowało jeszcze to także zapytam :)

M.
Avatar użytkownika
Mgielka
 
Posty: 216
Dołączył(a): 8 sie 2007, o 21:51
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Przewijak

Postprzez sikorka » 3 mar 2012, o 16:03

mgielko, a udalo sie zalatwic mieszkanie?
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Następna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 347 gości

cron