instynkt macierzynski

Rozmowy ogólne.

Re: instynkt macierzynski

Postprzez sikorka » 29 lut 2012, o 13:12

lilijka22 napisał(a):co do rodzicow. owszem macie racje. ale jak tu przygotowac ich na to wszystko ?


ale wlasciwie to w jakim celu chcesz ich przygotowywac? robisz swoje (robicie swoje) i zyjesz dalej :)
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: instynkt macierzynski

Postprzez Abssinth » 29 lut 2012, o 15:09

lilijka, Twoi rodzice sa dorosli i powinni umiec sobie radzic z takimi rzeczami :)

przestan traktowac siebie jak dziecko (ktore nie potrafi nic zrobic bez pozwolenia rodzicow)
oraz przestan traktowac swoich rodzicow jak dzieci (ktore nie potrafia sobie poradzic z tym, ze ktos robi cos bez ich zgody)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: instynkt macierzynski

Postprzez lilijka22 » 29 lut 2012, o 19:00

dzieki dziewczyny, macie duzo racji, jakos to musze sobie poukladac bo w koncu np wychowujac swoje dziecko nie moge sie martwic ze mama by zrobila inaczej i bedzie sobie psioczyla na moja metode skoro wydaje mi sie ona sluszna...
lilijka22
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 17:57

Re: instynkt macierzynski

Postprzez sikorka » 29 lut 2012, o 19:03

brawo - zaczynasz dostrzegac niebezpieczenstwo takiej zaleznosci.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: instynkt macierzynski

Postprzez smerfetka0 » 29 lut 2012, o 19:23

a moze skoro juz ci tak bardzo zalezy to powiedz im prosto z mostu jak beda w dobrym humorze i akurat bedziecie rozmawiac na tematy z tym zwiazane ? ja tak ostatnio zrobilam i wcale sie nie zawiodlam :kwiatek: moze strach ma wielkie oczy
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: instynkt macierzynski

Postprzez sikorka » 29 lut 2012, o 19:25

smerfetka0 napisał(a):a moze skoro juz ci tak bardzo zalezy to powiedz im prosto z mostu jak beda w dobrym humorze i akurat bedziecie rozmawiac na tematy z tym zwiazane ?

ale o czym wlasciwie ma powiedziec? ze jak sie dorobia to wezma slub i beda chcieli miec dziecko?
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: instynkt macierzynski

Postprzez smerfetka0 » 29 lut 2012, o 19:45

ja zrozumialam ze oni maja juz plany ale odsuwaja je w czasie ze wzgledu na rodzicow, chodzi i o slub i o dzieci. wiec bym bez owijania w bawelne i jak o czyms normalnym powiedziala ze za tyle i tyle sie zareczamy i zbieramy na slub bo marzy nam sie powieszenie rodziny a chcemy najpierw sie pobrac wiec za rok dwa piec (zalezy ile chcecie wy a nie rodzice) sie pobieramy.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: instynkt macierzynski

Postprzez caterpillar » 6 mar 2012, o 18:57

chcialabym slubu bo to dla mnie zabezpieczenie, chcialabym blogoslawienstwa i od Boga i od rodzicow, chcialabym miec meza bo mimo wszystko maz to rodzina dla mnie, dziecko chcialabym wychowywac majac meza a nie narzeczonego. nie mam nic do tego jak ktos zyje bez slubu jednak wychowano mnie tak ze nie wyobrazam sobie zzrobic inaczej.


skoro tak to jak dla mnie najlepiej wziasc slub a potem planowac dziecko ,mniej skomplikowane i zgodne z Twoimi wartosciami .

Jesli najpierw postaracie sie o dziecko licz sie z tym ,ze mozesz sie nasluchac od ksiedza przy chrzcie (z wlasnego doswiadczenia) a i sukienke biala glupio wowczas wlozyc..a pewnie zalezy Ci i na bialej sukni .
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 518 gości