drugi początek...

Problemy związane z depresją.

Re: drugi początek...

Postprzez blanka77 » 13 lut 2012, o 22:04

Co wymyśliłaś celebrytko? :mrgreen:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 13 lut 2012, o 22:10

zglosilam sie do Lisa, bo myslalam, ze bede mogla dyskutowac na programie :oops: a oni mnie wylosowali na ... widza :oops: i gdyby nie mrozy i koszt biletu, to bym pojechala, no zal mi troche, ze tego nie zrobilam, przydalaby mi sie taka odskocznia :haha:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez blanka77 » 13 lut 2012, o 22:14

pozytywnieinna napisał(a):zglosilam sie do Lisa, bo myslalam, ze bede mogla dyskutowac na programie :oops: a oni mnie wylosowali na ... widza :oops: i gdyby nie mrozy i koszt biletu, to bym pojechala, no zal mi troche, ze tego nie zrobilam, przydalaby mi sie taka odskocznia :haha:


Po swoim występie to dostałabyś swój program :mrgreen:

U mnie drzwi dla Was zawsze otwarte, to jakby co następnym razem to wal jak w dym :haha: Możecie też rekreacyjnie przyjechać, to się Wami z ophrys zaopiekujemy :)

A może by tak odświeżyć temat ze spotkaniem???

Szczęściara ;)
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 13 lut 2012, o 22:19

poczekajmy z miesiac, ale jak dobrze pojdzie, to sie znow wprosimy :haha:

ale tego Lisa zal mi bylo, program to bym miala swoj ... za kratkami, resocjalizacyjny :haha: bo temat dla mnie byl taki od serducha, to i od serducha bym transparent zrobila :haha:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez blanka77 » 13 lut 2012, o 22:23

pozytywnieinna napisał(a):poczekajmy z miesiac, ale jak dobrze pojdzie, to sie znow wprosimy :haha:

ale tego Lisa zal mi bylo, program to bym miala swoj ... za kratkami, resocjalizacyjny :haha: bo temat dla mnie byl taki od serducha, to i od serducha bym transparent zrobila :haha:


Artystka z Ciebie :) program zza kratek :haha:

Czekam na Was w lesie :mrgreen:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 13 lut 2012, o 22:38

:bezradny: teraz mialam tam byc w programie Lisa :mrgreen: zal mi no ...

wiecie co, zdarzylo sie dzis cos dziwnego :bezradny: dziewczyna, samotna matka dala desperacyjne ogloszenie (w mojej miejscowosci, poprzedniej) nie stac ja na wynajem mieszkania, wynajmuje mieszkanie, ale musi sie wyprowadzic, nie ma szans na pokoj, bo nikt nie chce sie zgodzic na mieszkanie z dzieckiem ...

pracuje za minimum ... :bezradny: dramat poprostu jakis, jest nas setki, tysiace ... cholera z tym wszystkim ..
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez blanka77 » 13 lut 2012, o 23:02

Sytuacja niektórych rodzin w Polsce jest straszna. Aż skóra cierpnie jak się słyszy o takich historiach, którą opisujesz. Współczuję bardzo.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: drugi początek...

Postprzez limonka » 14 lut 2012, o 00:25

niestety nie tylko w pl :( :( pozyt ty i tak biorac pod uwage okolicznosci radzisz sobie wspaniale :cmok:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 14 lut 2012, o 15:36

wlasnie stracilam mozliwosc podnajecia tego taniego mieszkania :( rozmawialam z kobieta i mala zrobila znowu scene, ze musialam wybiegac z domu! kobieta mi tylko powiedziala, ze nie ma szans, bo sasiedzi tego nie zniosa! i sie wylaczyla :cry: :cry:

no i tak jest zawsze!!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 14 lut 2012, o 17:44

zaraz bede wyc! znalazlam mieszkanie w idealnym miejscu, znajomi byli zobaczyc, bardzo tanio, dogadalam sie ze wszystkim, umowilismy odnosnie platnosci, konstrukcji umowy, mialam jeszcze zadzwonic podac jedna informacje i ... facet nie odbiera tel. od 2 godzin!!!!!!! ja poprostu nie rozumiem tego! a zwlaszcza tego, ze jest to fachowiec, czyli biuro nieruchomosci, wiec dlaczego nie umie nawet powiedziec, ze nie wynajmiemy, czy cos takiego! bezczelnosc ludzka nie zna granic. jestem wsciekla|!!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 14 lut 2012, o 18:13

facet łaskawie napisał sms! ze niby jest ok, ale nie bede spokojna dopóki nie podpisze umowy, bo maja takie obwarowania, ze masakra.

ale, z tych dobrych wiesci! MARUDA JEST PRZEDSZKOLAKIEM :haha: :haha: :haha: :haha:

jeden telefon i Pani Dyrektor z mojej miejscowosci, ktora mowi do mnie po imieniu i to pieszczotliwie, powiedziala, ze juz wpisuje mala na liste i moze przyjsc nawet jutro :haha: chociaz nie ma miejsc :haha: :haha:

a to mieszkanie jest plot w plot z tym przedszkolem, do pracy 5 minut spacerkiem ...

trzymajcie kciuki!! PROSZĘ
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez smerfetka0 » 14 lut 2012, o 19:10

T R Z Y M A M :kwiatek:
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 14 lut 2012, o 19:24

ale pewien etap za nami, żłobkowy :haha: tak czekalam na tem moment! a przedszkole czynne do 19, wiec spokojnie zdarze mala odebrac ...
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez blanka77 » 14 lut 2012, o 21:10

POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA POWODZENIA :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 15 lut 2012, o 15:40

rzeczywscie minal rok! rok naszego pobytu w Polsce :)

to przedszkole jest dla nas zbawieniem rowniez w razie zgloszenia porwania, po roku sprawy staja sie skomplikowane, sady nie podejmuja tak szybko decyzji o wydaniu dziecka :) teraz kazdy miesiac dziala na nasza korzysc...

mieszkanie teretycznie dogadane :) ale ... dopoki nie podpisze umowy i nie odbiore kluczy nie bede spokojna :(
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości