Mamo dlaczego ?????

Problemy z rodzicami lub z dziećmi.

Mamo dlaczego ?????

Postprzez Monia29 » 6 lut 2012, o 18:08

Witam :( zaczne od początku czyli że mam jedną siostrę która od najmłodszych lat była faworyzowana:( zawsze miałam o to pretensje do mamy bo ode mnie wymagała o wiele więcej niż powinna:( zawsze to ja byłam wszystkiemu winna ale pogodziłam się z tym:) wyszłam za mąż było wszystko dobrze dopoki moj mąż nie zaczął nadużywać alkoholu zaczęły się awantury z mężem wyzwiska wyganianie z domu. Mąż miał wypadek samochodowy myslałam ze zrozumie swoj błąd bo naprawdę ciężko było, ale niestety znowu zaczął pić. Nie liczyłam się dla niego ani ja ani nasz dwu letni synek :( wyprowadziłam się do rodziców i się zaczęło :( staram się jak mogę sprzątam gotuję piorę piekę zajmuję się synkiem ale mamie cały czas coś nie pasuje:( coś niesmacznego ugotowałam zle się małym zajmuję, nie powinnam mieć koleżanek, ile mam na koncie na co wydałam itd ( mam 29 lat ) siostra z mężem mieszka z nami nic nie robi ale tak ma być mamy zdaniem :( Moj mąż przestał pić leczy się, rozmawialam z mamą i pozwoliła mu przychodzić raz dziennie na godzinkę do syna. na drugi dzień coś jej się odwróciło i zaczęła mnie wyzywać że to moja wina żę powinna z nim rozwód wziąć że nie powinnam mu pozwalać na odwiedziny. stwierdziła ze to ona cierpi najbardziej bo musi mnie i mojego synka utrzymywać :( że jak ją stracę to dopiero docenię bo jej zdanie powinno być dla mnie najważniejsze:( Jestem wariatka idiotka !!!! mam dość jej najeżdżania na mnie i tak jest mi ciężko jak odeszłam od męża. nie mam na razie w planach wracać do niego ale jak na razie się stara chce do małego przyxhodzić przecież mu nie zabronie widywać się z własnym dzieckiem. Qrczę jak nie pije to złoty chłop czy mam go przekreślić bo tak moja mam chce ??????????????????
Monia29
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 lut 2012, o 17:50

Re: Mamo dlaczego ?????

Postprzez Pointer » 6 lut 2012, o 20:19

<przytul> :kwiatek: :kwiatek: <przytul>
Pointer
 
Posty: 72
Dołączył(a): 20 sty 2012, o 17:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Mamo dlaczego ?????

Postprzez ambrela » 6 lut 2012, o 20:57

Jeśli masz go przekreślać, to na pewno dlatego tylko, że sama tego chcesz...
A co do matki, która w ramach źle pojętej troski robi takie jazdy, to niestety nie pomogę, bo sama mam podobny problem... ( z mamą oczywiście)

Jedno wiem- nie daj sobie wmówić, że to Twoja wina. Twój mąż jest dorosły i pewne decyzje podejmuje sam. Nie ma tutaj takiej opcji, że Ty jesteś winna jego alkoholizmowi. On za to odpowiada.

Pozwól, że zapytam- a Twoja mama ma koleżanki? :lol:
Avatar użytkownika
ambrela
 
Posty: 177
Dołączył(a): 4 wrz 2011, o 20:39

Re: Mamo dlaczego ?????

Postprzez Monia29 » 6 lut 2012, o 21:36

ambrela napisał(a):
Pozwól, że zapytam- a Twoja mama ma koleżanki? :lol:

no niestety ale nie :( ma tylko 4 siostry ale one są takie same :(
Monia29
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 lut 2012, o 17:50

Re: Mamo dlaczego ?????

Postprzez ambrela » 6 lut 2012, o 21:47

Przepraszam, że zapytałam, ale przypomina mi to dokładnie moją matkę... Sama nie ma koleżanek i nie chce, żebyś Ty też miała. Więc albo nie rozumie, że to może być dla Ciebie ważne skoro dla niej to najwyraźniej nie jest. Albo ona sama by chciała mieć, ale że nie ma, to chce żebyś Ty też cierpiała z tego powodu tak, jak ona... Ciężko mi to zrozumieć (dlaczego mamy tak robią), ale rozumiem trochę Twoje położenie, bo serio mam podobnie w tym względzie.

Domyślam się, że nie masz obecnie innej możliwości niż mieszkać z rodzicami... Najważniejsze, to nie dać się stłamsić. Może postarać się tym wszystkim troszkę mniej przejmować, olewać trochę te wszystkie przygadywania...
Avatar użytkownika
ambrela
 
Posty: 177
Dołączył(a): 4 wrz 2011, o 20:39


Powrót do Rodzice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 243 gości