Nie chcę palić...

Problemy związane z uzależnieniami.

Re: Nie chcę palić...

Postprzez ewka » 26 sty 2012, o 08:40

Dzięki:)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Nie chcę palić...

Postprzez myszura » 26 sty 2012, o 13:11

Abssinth napisał(a):Myszura :) witaj :)
xxx

Witaj Abssinth powoli nadrabiam i zadomowiam się Fajnowate te forum. :D
Avatar użytkownika
myszura
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sty 2012, o 20:09

Re: Nie chcę palić...

Postprzez myszura » 26 sty 2012, o 13:13

agik napisał(a):Cześć Myszura :cmok:

Cześć agik fajne to forum Dzięki że mnie na nie pokierowałas Narazie się nie udzielam,ale dużo czytam jak tylko mam chwilkę. :heyka: :heyka: :heyka:
pozdrawiam
Avatar użytkownika
myszura
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sty 2012, o 20:09

Re: Nie chcę palić...

Postprzez mahika » 26 sty 2012, o 17:55

haj myszurka :) :cmok:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Nie chcę palić...

Postprzez myszura » 26 sty 2012, o 22:15

mahika napisał(a):haj myszurka :) :cmok:

Hej dziewczyny zrobiłyśmy offa chyba tak to się nazywa Miło was tu spotkać.
Witaj mahiko miło mi że mnie zauważyłaś :D :cmok:
Avatar użytkownika
myszura
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sty 2012, o 20:09

Re: Nie chcę palić...

Postprzez Bianka » 31 sty 2012, o 21:36

Nie zapaliłam dziś ani jednej fajki :) Nie chce mi się na ten mróz wyłazić :)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Nie chcę palić...

Postprzez Laff » 3 lut 2012, o 17:42

Bianka - a próbowałaś e-papierosa?
Ja mieszkam z starszym panem, który jara jak smok (notabene jest po 3 zawalach... strach z nim mieszkać...). Na święta dostał od cór e-papierocha i dużo mu to daje - pali mnie a przede wszystkim - jak obiecał - zaczął wychodzić na zewnątrz jak już bardzo musi. Ostatnio skończył mu się wkład do e-papierocha i czeka aż przyjdą nowe - i widzę, że pali mniej właśnie z powodu mrozu hyhy :mrgreen: ale wczoraj znalazł i na to pomysł... nie wychodzi na zewnątrz tylko idzie do piwnicy.... jak go jakiś mieszkaniec bloku przyłapie to mu naklnie ale nie sądzę, aby to cokolwiek dało.. swoją drogą ja rzuciłam fajury jak się tylko dowiedziałam, że jestem w ciąży. nie palę ale ciągnie czasami. Obym nie wróciła do nałogu :x
Avatar użytkownika
Laff
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23 paź 2011, o 00:17
Lokalizacja: stolyca

Re: Nie chcę palić...

Postprzez Bianka » 3 lut 2012, o 21:37

Ja też z powodu mrozów hehe, nie chce mi się marznąć a w domu nie palimy! Mamy tego e-papierosa ale niestety :/ nie zawiera on nikotyny i to chyba dlatego nie używamy...Ja też rzuciłam z chwilą jak się dowiedziałam o ciąży i nie paliłam aż przestałam karmić, a potem jakaś klepka mi odpadła i od nowa :roll: Moja siostra ma 3 dzieci i z każdym tak robiła jak ja, także nadal pali chociaż 3 razy miała okazję rzucić:/
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Nie chcę palić...

Postprzez Laff » 3 lut 2012, o 21:44

ech, nie strasz mnie :/
Avatar użytkownika
Laff
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23 paź 2011, o 00:17
Lokalizacja: stolyca

Re: Nie chcę palić...

Postprzez Kamil123 » 4 lut 2012, o 11:25

Witam, mam na imię Kamil i jestem tu nowy. Palę od września 1999r w tym kilka razy udało mi się odstawić papierosy - raz był to rok czasu, 2 razy po 3 miesiące i kilkanaście razy przerwy kilku lub kilkunastodniowe. Coraz ciężej rzucić to świństwo, ale się nie poddaję. Wczoraj znów podjąłem próbę, dziś drugi dzień nie palę. Pomagam sobie gumami nicoret bo wtedy nie jestem taki rozdrażniony. Pozdrawiam wszystkich na forum.
Kamil123
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lut 2012, o 11:10

Re: Nie chcę palić...

Postprzez sikorka » 4 lut 2012, o 13:35

u mnie w domu pali Maz - paczke dziennie. od dluzszego czasu susze Mu glowe zeby rzucil to swinstwo, bo nas na ten luksus zwyczajnie nie stac. co miesiac 300-350zl. puszcza z dymem. zgroza :evil:
poki co nie robil sobie z tego nic, ale ostatnio mamy SPORE wydatki i okazalo sie, ze na fajki juz pieniedzy zabraklo :bezradny: w sumie to z tego braku funduszy sie ciesze, bo juz od kilku dni papierosy znikaja z naszego domu :)
wszystkim palaczom rowniez zycze takiej swiadomosci - papierosy to zwyczajna strata pieniedzy :ok: a wiadomo, ze pieniedzy nigdy za duzo.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Nie chcę palić...

Postprzez caterpillar » 4 lut 2012, o 18:45

kamil witaj! musisz poszukac sposobu ja na fajkach sie nie znam , niektorzy rzucaja z dnia na dzien innym pomagaja gumy jeszcze inni wola metode 24h :bezradny:

moze w twoim miescie sa orgaizowane spotkania dla palaczy wowczas mozna by sie dowiedziec pomocnych rzeczy

powodzenie!

Sikorko paczka dziennie to bardzo duzo , duzo kasy i przede wszystkim szkoda zdrowia no i kasy na leczenie :?

palenie tez obniza sprawnosc plemnikow u facetow ,
niby wiadomo ale jakos mezczyzni w ogole o tym nie mysla :?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Nie chcę palić...

Postprzez Sansevieria » 4 lut 2012, o 19:06

Za dużo w realu wielodzietnych palaczy, Caterpillar. :)
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Nie chcę palić...

Postprzez sikorka » 4 lut 2012, o 19:37

wiem, ze duzo, choc moi poprzedni palili dziennie nawet 2 :?
nam najbardziej doskwiera fakt wywalania pieniedzy w bloto :roll: mam nadzieje, ze ta aktualna posucha finansowa jakos Go postawi do pionu. poki co nie pali kilka dni.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Nie chcę palić...

Postprzez Sansevieria » 4 lut 2012, o 19:43

Niektórym pomaga, jak pieniądze które codziennie wydawaliby na papierosy wrzucają do skarbonki, wyjmując powiedzmy raz na tydzień. Wtedy bardziej namacalnie widać, ile się zaoszczędza. Ponieważ u Was element finansowy występuje, moze to by było dobrym pomysłem? Takim wspomagającym motywację. :)
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uzależnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości