drugi początek...

Problemy związane z depresją.

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 29 sty 2012, o 15:54

szlag mnie zaraz na miejscu trafi, ostatnio jak mialam rozprawe o alimenty pomogla mi w opiece nad mala zaprzyjazniona rodzina, dla przypomnienia dawna znajoma mojej matki, pracuja w jednej firmie, ale dwoch roznych oddzialach, ktos nas tam widzial i doniosl mojej matce, ze ja tam bylam z mala i zrobila sie taka afera, ze makabra, moja matka robi problemy tej kobiecie, wyzwala ja i na dodatek stwierdzila, ze ona nie ma kontaktu z wnuczka przez ta Pania, bo tamta mi pomaga, a tak ja bym sobie nie dala rady!! no szlag mnie trafi, ten babsztyl jest poprostu .... ach szkoda gadac!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez smerfetka0 » 29 sty 2012, o 16:18

ale chyba ludzie dookola widza co to za czlowiek i nikt za bardzo nie powinien brac do siebie i zwracac uwagi na jej zachowania?
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 29 sty 2012, o 16:35

to nie chodzi o to, ze cos sobie z tego robia, ale o to, ze maja przez tego babsztyla klopoty, a potem wplywa to na nas z maruda, bo ta zaprzyjazniona rodzina mi juz nie bedzie chciala pomoc w opiece nad mala, w awaryjnych sytuacjach :smutny:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 29 sty 2012, o 20:10

zaraz sie tu wykonczymy!! mamy w domu 10 stopni!! i temperatura spada, jest nie do wytrzymania! nie wiem co robic, dogrzewanie sie czymkolwiek nic nie da, bo sa nieszczelne okna i nieodpowietrzone grzejniki! nie wytrzymamy tu nawet do jutra, mala juz sie zle czuje, pokasluje, zaraz oszaleje!!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez Honest » 29 sty 2012, o 20:20

A co na to właściciel??? dzwoń do niego.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 29 sty 2012, o 20:45

a co niby ma zrobic wlasciciel? ja o tych grzejnikach mowie od poczatku, zgrywa idiote, ze niby ciepla zima, to pol ogrzewania wlanczali!

a okna mi powiedzial, ze wiedzialam, ze maja szpary i sa nieszczelne!! powiedzial mi ostatnio, ze sobie moge sie wyprowadzic, jak mi sie nie podoba!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez Honest » 29 sty 2012, o 20:53

Ale świnia z niego.... I co teraz zrobisz...??? Kurcze, masz umowę. On tak nie może!!!!!!!!!!!!! :twisted:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 29 sty 2012, o 21:05

czego nie moze? wypowiedziec mi umowy i koniec lutego zostane na ulicy, bo nie mam kasy na inne depozyty, przeprowadzki itd???

wczoraj mu wyslalam sms, ze wzywam do grzejnika, na jego koszt, to mi dzis dopiero oddzwonil i wydarl ryja, wiec wcale sie nie zdziwie, jak mi wypowie i pojdziemy mieszkac na dworzec!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez Sanna » 29 sty 2012, o 21:12

A wezwanie hydraulika ze spółdzielni? W mojej spółdzielni naprawy typu ,,grzejnik nie grzeje tak jak powinien" nie są płatne.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 29 sty 2012, o 21:15

no wiem o tym, ze nieplatne, sam wlasciciel o tym mowil, ale ode mnie nie chcieli przyjechac, ze ma zadzwonic wlasciciel! a on po prostu jest debilem, bo trudno mu wziac do lapy telefon i zadzwonic, dlatego mu napisalam, ze zrobie to na jego koszt, jesli nie umie tego zalatwic od 3 miesiecy!

gra debila i tyle.
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 29 sty 2012, o 21:16

czesc sanna, jakos tak sie lepiej czuje jak sie tu pojawiasz :lol:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 29 sty 2012, o 21:25

no i jeszcze jeden problem! od 3 dni gdzies obok w mieszkaniu jest impreza, nie spalam prawie cale dwie noce, ostatnia mala sie nawet z krzykiem zerwala i znow sie zaczelo! zaglusza mi nawet telewizor, jest tak glosna i czuje drzenie pod nogami :bezradny: a ja nie mam jak pojsc nawet z awantura, bo nie moge zostawic malej, zeby szukac, w ktorym mieszkaniu!!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez Honest » 29 sty 2012, o 21:50

Zadzwoń na policje o ini niech szukają.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 29 sty 2012, o 22:13

mala sie zerwala z wrzaskiem :bezradny: stara sie zasnac, ale nie da rady w takim huku, jakis koszmar!!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: drugi początek...

Postprzez pozytywnieinna » 30 sty 2012, o 12:11

hejka :haha: wyspalam sie za wszystkie czasy, zbudzil nas o przed 9 telefon, pewnie spalybysmy do poludnia. Impreza sie skonczyla zaraz po 22, wiec byla cisza i spalam ciurkiem do rana. od okolo 2 godzin pracuje spokojnie, mala grzecznie bawi sie kolo mnie, nie krzyczy przy tel. nie wyrywa klawiatury, ale co pare minut poswiecam jej chwile uwagi i zainteresowania. teraz siedzi mi na kolanach grzecznie.

Wlasciciel bedzie dzis w sprawie grzejnikow po 18. :haha:

a ja mam nadzieje, ze przyjdzie dzis list z wyrokiem sadu w sprawie alimentow, bede mogla dalej dzialac.

u mnie wyspanie sie, to polowa sukcesu na wszystko :haha:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron