proszę o pomoc.

Problemy natury seksualnej.

proszę o pomoc.

Postprzez sider123 » 27 sty 2008, o 00:00

Witam,

Niedawno między mną a moją dziewczyną doszło do zbliżenia, nie uprawialiśmy seksu, ale nasze narządy były dość blisko. Problem w tym że obawiam się czy ona czasem może zajść od tego w ciąże. Miałem poranną erekcje, a ona nieco wydzieliny śluzu, który podobno wchłania plemniki.
Mam nerwice ostatnio przez to. Hmm, macie jakieś rady? może jakieś środki antykoncepcyjne? pytanie jakie i gdzie je zdobyć.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
sider123
 
Posty: 16
Dołączył(a): 28 lip 2007, o 15:34

Postprzez agik » 27 sty 2008, o 00:08

Moim zdaniem ona nie zajdzie od tego w ciążę- to by musiałbyc niefart olbrzymi.
Chyba łatwiej trafić w totka... :D
Prawdopodobieństwo jest znikome.

Nie zatruwaj sobie życia, szkoda go na to.
Pozdrawiam serdecznie
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez sider123 » 27 sty 2008, o 00:59

agik mam nadzieję że masz rację, może inaczej, modlę się o to abyś miała rację. Dotknałem wtedy penisme jej pochwy, a wiem że znajdywały się na nim plemniki, mam nadzieję że będzie okej..
uhh.... strach
Avatar użytkownika
sider123
 
Posty: 16
Dołączył(a): 28 lip 2007, o 15:34

Postprzez Filemon » 27 sty 2008, o 11:19

no w takiej sytuacji, o ile wiem, TEORETYCZNIE, zajście w ciążę jest faktycznie możliwe, zatem... na przyszłość zdecydowanie warto się jakoś zabezpieczać jeśli się ciąży nie chce... a teraz to już i tak... "musztarda po ewentualnym obiedzie..." ;) więc nie ma się co zadręczać, bo pewnie będzie OK, tylko nie warto przecież się tak denerwować za każdym razem i liczyć na szczęście, no bo w którymś momencie można się jednak... przeliczyć! poza tym może odebrać to normalną radość i przyjemność współżycia, jeśli wiąże się ono aż z takimi niepokojami... prawda? :)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez mahika » 27 sty 2008, o 12:06

Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 325 gości

cron