nienawidze swojej matki ...

Problemy z rodzicami lub z dziećmi.

Postprzez pozytywnieinna » 20 kwi 2011, o 23:44

o wlasnie empatia, to jest slowo, ktore mojej mamie jest z autopsji obce! i najlepsze, ze ktos mi na to zwrocil uwage niedawno, zupelnie obcy :(
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Sinusoida » 21 kwi 2011, o 00:13

No właśnie... Ja to w ogóle doszłam do wniosku, że gdyby ludzie generalnie byli bardziej empatyczni, świat byłby lepszy (oczywiście niektórzy są empatyczni, nie twierdzę że wszyscy nie są empatyczni :wink: ). A gdyby chociaż rodzice byli empatyczni dla swoich dzieci - nie byłoby tyle zaburzeń i problemów emocjonalnych...
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Re: nienawidze swojej matki ...

Postprzez sana » 2 sty 2012, o 20:19

ile ty masz lat kobieto i jak to byłaś w stanie znieść, to straszne. To matka? to chyba potwór , trzymaj się
sana
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 sty 2012, o 20:31

Re: nienawidze swojej matki ...

Postprzez pozytywnieinna » 4 sty 2012, o 22:07

nie wiem jak bylam w stanie zniesc, jestem juz po 30 stce, nie utrzymuje kontaktu z matka od kilku miesiecy, dokladnie ośmiu i jest mi z tym nieziemsko dobrze, jakbym odciela toczaca sie za mna kule, rzadko o niej mysle i wlasciewie traktuje ja jakby jej nigdy nie bylo. przykre, ale nie tesknie, nie zal mi ... i nie chce zeby kiedykolwiek stanela jeszcze na mojej drodze!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Poprzednia strona

Powrót do Rodzice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 134 gości