26 latek błaga o pomoc jakąś porade

Problemy natury seksualnej.

Re: 26 latek błaga o pomoc jakąś porade

Postprzez Orm Embar » 7 gru 2011, o 07:22

Cześć,

Forsaken napisał(a):Maks :D
Witaj staruszku 8)


Co u mnie?

Pierwszy raz w życiu ktoś do mnie powiedział "staruszku"... :lol: :lol: :lol:

Życie toczy się normalnie, raz gorzej, raz lepiej. Jako starzec ;-) mam już jednak odrobinę doświadczenia, i bardziej cieszę się każdą zwykłą sprawą i coraz mniej przejmuję się trudnymi. Kończyłem ostatnio zaangażowanie w pewien, hm, społeczny projekt, w którym byłem dość blisko ludzi, i to dość gwałtownie, kiedyś koszmarnie bym to przeżywał, a dzisiaj tzw. doły zajęły mi dwa dni, a potem dotarło do mnie, że nie ma co się przywiązywać i trza iść w swoje życie. :-D

Chyba też nie stawiałbym zaraz na ostrzu noża na zasadzie "albo wyro albo spadaj", bo to nie o to chodzi, niemniej jednak uważam, że brak pracy nad rozwiązaniem problemu ze strony kobiety jest zaniedbywaniem partnera. Zakładamy naturalnie, że mogą istnieć negatywne skutki np. molestowania, nie zmienia to jednak faktu, że po prostu trzeba nad tym pracować. Mam potężny dylemat, czy partnerzy w związkach mają prawo żądać seksu od partnera/partnerki - i szczerze mówiąc nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Na pewno jednak mają prawo żądać wysiłku w celu rozwiązania problemu stanowiącego zagrożenie dla związku. Byłoby tak samo, gdyby np. Bogda był na skraju alkoholizmu lub np. uzależnienia od internetu - jego partnerka ma prawo bardzo głośno domagać się leczenia. Brak seksu w związku to poważna dysfunkcja tego związku. Bogda ma prawo domagać się szukania dróg wyjścia z problemu, pracy nad tematem i zainteresowania jego potrzebami.

"Słodka cizia"... Hm... Naturalnie to ostateczność...

A co się tak w ogóle Bogda dzieje?

sukcesów dla Was obojga!

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Re: 26 latek błaga o pomoc jakąś porade

Postprzez Orm Embar » 7 gru 2011, o 07:34

Aha!

Dysproporcja organów z tego co wiem niewiele ma do rzeczy. Być może nie miałbyś szans na mocne szaleństwa ;-) ale i tak mięśnie pochwy są dość rozciągliwe i dostosowują się do partnera. Kobieta przecież w końcu rodzi dziecko... Używacie dobrych żeli? Mocno nawilżają i rozluźniają. Te na bazie wody pamiętaj, że wysychają, i trzeba mieć ze sobą zapas. Są jeszcze bodaj na bazie silikonów, znakomicie ułatwiają poślizg i długo trzymają, tyle, że tym samym długo nie wysychają i są strasznie "czepliwe", godzinne mycie tego czy owego zagwarantowane, no i lepiej odpuść sobie po ich użyciu pieszczenie oralne swojej partnerki. ;-)

To jakaś kwestia blokady psychicznej... Nie wiem z czego może ona wynikać. Od tego są specjaliści - np. seksuolodzy. Doradzą też jak stopniowo zmniejszać ból. Jak już pisałem uważam, że taki wysiłek z jej strony jest jej obowiązkiem - dokładnie takim samym, jak Twój obowiązek, Bogda, zmiany pewnych swoich przyzwyczajeń, upodobań itd. skoro wchodzisz z kimś w związek.

Tyle. :-)

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Re: 26 latek błaga o pomoc jakąś porade

Postprzez Dark_Spirit » 15 gru 2011, o 16:28

@ up - anal :)

Na Twoja Dame musi przyjsc czas. Jedno jest pewne ma jakies doswiadczenia. Moze nie dotycza Jej osobiscie. Moze Jej siostry mialy problemy itd itp.

Ja to widze tak, jak Cie Kocha to cos z tego bedzie. W innym przypadku szukaj nowej laski.

Druga sprawa 26 latek, jeszcze piatka i nie wiadomo czy Ci stanie. A Jej sie bedzie chcialo i to bardzo.
Dark_Spirit
 
Posty: 17
Dołączył(a): 23 lut 2008, o 18:03
Lokalizacja: Krakow

Re: 26 latek błaga o pomoc jakąś porade

Postprzez mahika » 15 gru 2011, o 17:59

Dark_Spirit napisał(a):Druga sprawa 26 latek, jeszcze piatka i nie wiadomo czy Ci stanie. A Jej sie bedzie chcialo i to bardzo.

:shock: że co?
Ja tam nie narzekam na mojego 31 latka :]
co to za pomysły :D
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: 26 latek błaga o pomoc jakąś porade

Postprzez laissez_faire » 15 gru 2011, o 18:08

Dark chcial najwyrazniej rozpoczac nowy temat ale sie wstydzil ;P
laissez_faire
 
Posty: 472
Dołączył(a): 10 lut 2009, o 20:47
Lokalizacja: Wroclaw

Re: 26 latek błaga o pomoc jakąś porade

Postprzez Dark_Spirit » 15 gru 2011, o 19:48

Spokojnie tam :) 31 latek i wszystko dziala ale... juz nie jestem takim ogierem jak kiedys.

Wiec dzialaj tam Stary :)
Dark_Spirit
 
Posty: 17
Dołączył(a): 23 lut 2008, o 18:03
Lokalizacja: Krakow

Re: 26 latek błaga o pomoc jakąś porade

Postprzez mahika » 15 gru 2011, o 19:49

jest :D
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 244 gości

cron